Šta je novo?

Diablo 3

Obicno stavim po 1 gem u inv kad krecem da grindam, i nema nekih pravila kojih ce na kraju biti najvise.

@ShoMi: Lep amu, gz. Koliko si ih kraftao do sad?

9ta od 15 pustenih tog dana a ukupno mozda oko 30 i neka

btw ovo pre par min jedna od samo 10 pustenih sa str

hRZCIXK.png


pasiv je dobar za novi Roland set i guess
 
da ako radis shield bash, ali je set junk tako da i nije bas dobar passive za crusadera :)
 
igram malo sezonu sa monkom kad imam vremena, posle bas dosta meseci pauze :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/DBraveZ-1254/hero/47549469

nisam bas upoznat sa svim novim stvarima koje su dodali, ali mislim da postoji nacin da se doda socket u oruzije (a da nije reroll). Ako moze neka pomoc kako i sta treba da radim, dajte link da iscitam.
 
Mali highlight od danas (a kasnije je pao i sledeci level).
 

Prilozi

  • Screenshot002.jpg
    Screenshot002.jpg
    357.3 KB · Pregleda: 145
  • Screenshot003.jpg
    Screenshot003.jpg
    337 KB · Pregleda: 129
cestitam :)
 
Hvala drugari :)
 
kako hc kad te sve oneshot?

nema sanse da neko odradi na hc lvl 46
 
sreca prati hrabre :)
 
Originalni Diablo 3 sam presao s monkom na normal (40 i neki level), krenuo malo da igram s njim na hard i tu stao. Posle duzeg vremena, instalirao sam Reaper of Souls ekspanziju i sve ostale update-e. Krenuo sam ponovo da igram od pocetka sa crusaderom, takodje na normal nivou, ali sada mi deluje sve prelako. Odma dobijam mocne iteme (mocne za prve nivoe) i bukvalno prelecem igru. Sve protivnike tepam s udarcem-dva, a oni mene ne mogu ni da osamare. Ne secam se da ja bilo tako lako pre godinu-dve. Citao sam da novi patchevi omogucavaju da se lakse dodje do dobrih item-a, al ovo je previse. Vec posle 2-3 nivoa imam pola "zutih" itema opreme, sa sve regeneracijom life-a. Takodje, u stashu mi stoje svi itemi i lova koju sam prethodno osvojio s monkom?
Jel treba tako da bude ili? Da li, posto sam presao s monkom na normal, igra ocekuje da sada i s novim likom igram na hard da bi bila izazovnija? Ovako trenutno sam bukvalno neunistiv.
 
Poslednja izmena:
Znas kako kazu - igra pocinje tek na lvl 70 sa RoS ekspanzijom. :)

Stash je zajednicki za sve char, a ako ti je prelako povecaj tezinu slobodno na Torment I pa ces brzo naci pravi balans. :D
 
Nisam znao za tu izreku :D Malo mi je bezveze da bude zajednicki stash jer onda u startu mogu da se obezbedim do kraja kampanje + jos olaksano dobijanje magicnih itema, al sta je tu je:) A za level cu jos da vidim :D
 
takodje ako ti je lako na normal (naravno da je lako) povecaj tezinu. sto se tice itema, postoji takozvani smart loot sistem zbog toga sto nema vise Auction House, gde ti u zavisnosti kog chara igras pada loot dizajniran za njega (naravno oni najbolji itemi sa perfect stats nece odmah pasti)
 
Da da, citao sam o tome nesto. Ne ocekujem da odma dobijam najbolje iteme, ali ni u Diablu 2 nije padalo (tako brzo) toliko zanimljivih i jakih itema :)
 
verujm mi nijedan zuti item nije jak koliko legendary. ali kad dodjes do lvl 70 sve ce ti se samo kasti :)
 
Znam da nije, al jeste za pocetak igre :) Verujem da oce :)
 
Poenta igre nije samo story mode, vec i adventure mod gde radis bounties, rifts i greater rifts. Mozes sam a mozes i public igre da igras gde se udruzis sa random ljudima pa ludujete. Naravno, mozes i da sa svojim drustvom igras sve. Niko ne igra story mode kada ga jednom predje, vec svi prelaze na adventure mode. To namestas u meniju gde ti je lik. Tu namestas i nivoe tezine i public/private...
 
Da, da, znam to, hvala u svakom slucaju. Trenutno igram kampanju, posto em nisam presao ekspanziju (a zanima me prica), em ocu da buildam novog heroja :) Kad je predjem, onda ostalo :)

Prebacio sam na hard nivo tezine i sad je daleko zanimljivije. Tek sam koknuo prvog bossa, a vec imam 2 legendary itema :D U Diablu 2 ako sam imao jedan nakon prelaska igre :d
 
Poslednja izmena:
Dok ne dodjes do visih Torment nivoa tezine ne mozes zapravo da izneses sud o tome da li je igra teska. Tezina je jako skalabilna i relativna u Diablu, sve je to igra brojeva. Jedino sto se pouzdano moze reci je to da ti je lik op za nivo tezine, ali tu postoje razlicita shvatanja. Mnogi igraju tako da obicne mobove pociste sa jednim do dva udarca. To takodje ima smisla jer ces za isto vreme da ubijes mnogi vise, iako su ti sanse za leg drop po jednom kilu smanjene, zapravo ti se povecavaju po jedinici utrosenog vremena zbog veceg broja ubistava. Speedfarming online ili solo je popularna strategija ako trazis npe RoRG ili farmujes xp.

Diablo ima dubinu, na 140 i nekom paragon nivou mogu da kazem da malo znam o igri. Imas da isprobas jos klasa, kombinacija skillova, sinergija sa random online likovima koji ce ti upadati u riftove... Kampanju mozes slobodno da smatras za malo duzi tutorial :)
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da napise sta je potrebno za lighting dh? Koji gear, skilovi, gemovi....
 

Prilozi

  • light_dh.png
    light_dh.png
    829.2 KB · Pregleda: 86
Poslednja izmena:
Probao jutros lighting dh sa dve razlicite kombinacije skilova i gemova ( merna jedinica mi bio Grift 37 ). Oba puta mi vreme isteklo, a ja tek na pola procesa :). Posle toga preslozim skilove i gemove i odigram Grift 37 sa cold/fire dh i taman kad je vreme isticalo pojavi se boss. Nekako ispadne da mi je cold/fire duplo brzi od lighting. Za lighting koristi Helltraper i Meticulous bolts, a sa cold/fire Etrayu i Ruksack. I jos nesto - veci mi dps na lighting. Moguce je i da negde gresim, ali ipak cu nastaviti da igram po starom :)
 
ne gresis nigde :)

lightning je za GR lvl 40+
 
Nazad
Vrh Dno