Šta je novo?

Diablo 3

ma svestan je sada i on sam da je scam mail i da mu je otisao nalog, pitanje je kako ga povratiti.

I moj savet je da ih zoves, pozeljno je da imas kutiju sa cd key-em na njoj od barem jedne igre koju imas na nalogu, pa ces im poslati sliku toga, zajedno sa nekim dokumentom.
 
I posle neko dođe i kaže da je Autentifikator nepotreban...:)
 
[email protected], mail je bio ispravan. I na mail sam otisao kad sam video da ne mogu da se ulogujem na account. I tamo imam sta da procitam. A kliktanje je ono kao i kad treba da izvrsis konfirmaciju ili otkazes, tako da se nisam tad za****.

Kako da zovem blizz preko skyp-a?
 
Davao sam nalog drugu od druga prošle godine da igraju zajedno d3. Mada se on nije logovao više od pola godine, i on je znao security q/a.
Tom liku su hakovali njegov nalog, tamo ima mislim wow. Da li je moguće da je neko uspeo da isčupa odgovor na security q/a za moj nalog iako ga on nije koristio od prošle godine.
Ja na mojim kompovima, kućnom i onom na poslu, nisam ukucao taj odgovor isto više od pola godine, a on je potreban kod promene mail adrese.

Sto se tice Autentifikatora, kad sam poslednji put gledao i brinuo o sigurnosti blizz accounta bila je opcija samo za njihov autentifikator, mada tada nisam ni imao android.
Sto je najgore imam sve blizz igre na nalogu, ali sam popizdeo jer mi otisao Herthstone sa gomilom dekova. Mada vidim da su i Diablo3 popravili i da ga vredi igrati.
 
Ma nacitao sam se tih guide-ova i sve se svodi na ticket nakoji su mi *****i poslali odgovor kako je sve u redu.
Skype vise ne radi, live chat kao postoji, ali nigde da vidim gde i kako da ga zapocnem.
 
Ja sam imao sličan problem samo meni niko nije hackovao nego sam slučajno obrisao autentifikator pa nisam mogao da se ulogujem bez serijskog broja tog autentifikatora. Jedno sam shvatio, ne možeš da pokreneš live chat ako nisi ulogovan, takođe nisam uspeo ni da ih pozovem preko skype-a. Odgovor na moj ticket je bio generički i sam sam zatvorio ticket kada sam uspeo da se ulogujem na blizz acc (našao sam serijski pa sam ponovo pokrenuo authenticator). Poprilično loš sistem podrške ako mene pitate. Ne znam kako to funkcioniše kada prijaviš da ti je hackovan nalog ali trebalo bi da su ti tražili neki skeniran dokument da dokažeš da je nalog tvoj, ako nisu, onda nešto nisi uradio kako treba.
 
Najzad mi je pre sat vremena stigao ponovo mail gde mi traze skeniran pasos i full name. Kaze: "plz reply on this ticket", nadam se da su mislili da im odgovorim na mail, posto kad probam da vidim ticket status moram da se ulogujem na account. Sto je vrlo duhovito od strane podrske, da dodam samo.
 
Poslednja izmena:
Inace tek treba da zakrpe set za monka, ne skalira lightning dmg sa bonusom.

Last Updated - June 10th. Items with an asterisk (*) are most recent.

[UPCOMING HOTFIXES]

Resolving an issue where the Raiment of a Thousand Storms 6 piece set bonus does not benefit from +% Lightning Damage.*
 
Hajd'mo sada na keys farming :D
 
Ja bih pre reko da je to ocajnicka mera da se ljudi nateraju da grindaju hellfire pa bio to amulet sada ili ring, u vanili sam imao dosta prstenja i jedan sam cak u ros-u napravio ali kako je ispao jako los roll sam batalio dalje jurenje istoga. Ali ako povecaju sansu drop materijala od uber bosova onda sto da ne, je ovako sa sadasnjim dropom je igranje t6 bas djavolja rabota.
 
Mene to uopste ne privlaci... Cak sta vise smorila me igra ukljucujuci i hard core :/
 
Jel neko našao rešenje za ogromne FPS dropove u igri?
Dešava se da padne FPS na kratko na 16-20 pa se vrati na 60.
Čitao sam po netu i masa ljudi na zverima od mašina ima isti problem. Neki su kao rešili delimično problem sa smanjenjem zvučnih kanala na 16.
Smešno je igra zahtevna, morala bi da leti na mojoj mašini i5-4GHz, GTX 770, 16GB RAM. Na običnom hardu je instalirana je igra.
BF4 i slične igre lete na skoro sve na max.
 
SSD.

Koliko sam ja ukapirao problem je sto igra "skida" s' neta monstere, loot itd. konstantno, obican HDD ne moze to da podnese bez stucanja. Cudno je da se taj problem pojavljuje kao frame/fps drop, ali tako je.

Kada sam prvi dan instalirao igru stalno mi je tako kocilo po malo, onda sam je premestio na SDD posle citanja po forumima i od tada nemam problema.
 
Isto tako. Od kad imam SSD nema nikakvog stucanja.
 
copy/paste sa harda na ssd, znaci brzo
 
Ja nisam imao skoro nikakve probleme od kad je izaso RoS (osim onog severnog dela mape iz akta 3 gde se radi Cryders Outpost bounty gde mi uvek padne fps na ~5). Igra je instalirana na WD Black 1TB.
 
Reci mi sto koristis carobnicu, a ne Templara kao vecina?
Jel ti pojaca DMG?
 
sto koristis followera uopste :p
 
sto koristis followera uopste :p

Pa pazi za single Templar je baš koristan, pogotovo kad mu dodaš onaj item da ne može umreti.
Enchantress sam koristio malo i skontao sam sa je skoro beskorisna, malo pojača dmg i ti je to. Doduše nisam je probao sa tim itemom da ne može umreti.
 
Navike za followera su verovatno mnogima ostale iz vanila D3. Bar ja i dalje vodim Enchanterku kad idem solo, iako je sada Templar mozda korisniji.
U svakom slucaju ko voli solo, folower + token za besmrtnost + dva Unity ringa, i eto lep damage reduction.

Samo ja nema sanse da igram solo. Probao malo kad sam jurio materijale za kraft i kljuceve za ubere, smorim se za 5 min :D
 
Nazad
Vrh Dno