Šta je novo?

Diablo 3

"Diablo 3 servers are busy, please wait ** minutes" Neverending queue... -_- Jel ima jos neko ovaj problem?...
 
Da i kod mene to javlja.
 
I oni su postali svesni problema. Samo bas sad naslo da se nacrta kad sam uhvatio malo vremena da opalim koju partiju... -_-
 

Prilozi

  • dq.jpg
    dq.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 110
Poslednja izmena:
Ima jedna zanimljivost, nisam video da je neko pomenuo do sada. Ako promenite izgled nekom od novih set ajtema, nema više povratka na default look (barem dok blizz ne sredi).
 
Danas neobicna situacija. Dobio double set drop, oba itema Hand Crossbow, i oba budu Danette, samo razlicite. Bas me zanima koja je verovatnoca da od istog moba padne bukvalno ceo set. :D
 
Danas neobicna situacija. Dobio double set drop, oba itema Hand Crossbow, i oba budu Danette, samo razlicite. Bas me zanima koja je verovatnoca da od istog moba padne bukvalno ceo set. :D

Verovatno ista kao da prdnes i kines u isto vreme :p
 
Dve Danete odjednom? Daj mi battle tag da te reportujem, cheateru! :p
 
:D Shimec#1626 :D
Da, obe, istovremeno od Rift Guarda. Mada su obe postale divne duse, posto sam vec opremljen sa dve Danete :D
 
Ajd da razumem u jednom danu obe sa ovim bafovima, ali bre od jednog bossa... Čestitke, čestitke, šta drugo :)
 
Imam problem da se ulogujem pošto sam slučajno obrisao authenticator prilikom reinstalacije wina. Otvorio sam ticket i dobio status "answered". Međutim moj problem nije rešen i treba da im pošaljem još neke stvari kako bi utvrdili da je nalog zaista moj ali kada idem na reply poruka se vrati meni. Da li njima status answered znači da je zatvoren ticket ili šta? Ništa mi nije jasno, status ticketa ne mogu da vidim pošto ne mogu da se logujem a stranica na koju me šalju da dostavim skenirana dokumenta nije validna, odnosno dobijam poruku da ne postoji.
 
Imam problem da se ulogujem pošto sam slučajno obrisao authenticator prilikom reinstalacije wina. Otvorio sam ticket i dobio status "answered". Međutim moj problem nije rešen i treba da im pošaljem još neke stvari kako bi utvrdili da je nalog zaista moj ali kada idem na reply poruka se vrati meni. Da li njima status answered znači da je zatvoren ticket ili šta? Ništa mi nije jasno, status ticketa ne mogu da vidim pošto ne mogu da se logujem a stranica na koju me šalju da dostavim skenirana dokumenta nije validna, odnosno dobijam poruku da ne postoji.


Ako ti tako pokazuje a nije reseno,idi opet na support posalji im mejl koji se registrovao,kopiju licne karte i reci da ti posalju reset password link i otkace autentikator.Tako ti je najlakse,da ne cekas bzvz da ti kazu posalji to i to sto puta.
 
Ma već sam im slao kopiju lične karte i to sa maila sa kojim sam se registrovao. Problem je što ja prilikom pravljenja battlenet accounta nisam stavio moje podatke iz lične karte već nadimak pa sad nije isto kao u ličnoj karti. Kao da hoću da provalim u banku a ne da mi skinu pišljivi authenticator koga sasvim sigurno više nikada neću da stavim.
 
Ma već sam im slao kopiju lične karte i to sa maila sa kojim sam se registrovao. Problem je što ja prilikom pravljenja battlenet accounta nisam stavio moje podatke iz lične karte već nadimak pa sad nije isto kao u ličnoj karti. Kao da hoću da provalim u banku a ne da mi skinu pišljivi authenticator koga sasvim sigurno više nikada neću da stavim.
Hm pa ne znam meni je svaki put sa licnom kartom reseno odmah skoro.Probaj ponovo sa sto vise podataka sa accounta ako se secas.
 
Traže mi secret answer koji sam im dao i serijski broj authenticatora. Da sam imao serijski broj uklogovao bih se sam. U slučaju da nemam to, treba da im dostavim sken vozačke ili pasoša, što ja hoću da uradim ali stranica na koju me šalju ne postoji. Hteo sam preko live chata de rešim problem ali za live chat moram da budem ulogovan. Kako glup sistem podrške imaju ne mogu da verujem.
 
povezi mobilni i bnet.
Onda preko sms-a otkacis autentifikator sa akaunta.
 
Nažalost ne mogu to da uradim pošto ne mogu da se logujem u account zato što mi traži ****ni authenticator. I nemam pojma šta sada da radim pošto mi podaci koje sam dao kada sam otvarao account nisu isti kao u ličnoj karti, jednostavno nisam mislio da je to bitno. Proklinjem dan kada sam stavio authenticator zbog koga ću sada da izgubim nalog potpuno bezveze.
 
Poslednja izmena:
Bila je ranije opcija da zoveš podršku putem Skype besplatno, ja sam zvao prilikom povezivanja autentikatora posle čega nisam mogao da se logujem pošto kodovi koje sam unosio nisu bili prihvaćeni. Šta god da je pravilo probleme operater je rešio za minut ali je trebalo 1h okretanja da dobijem vezu.
 
Poslednja izmena:
Kad smo vec kod autentikatora, kupio sam pre godinu onaj privezak(fizicki) Battle.net authenticator. Zanima me, koliko dugo traje baterija u njemu ? ..ne menja mi se cesto IP, samim tim mi ni ne trazi cesto autentifikaciju.
 
Ako je isti kao za wow moze godinama da traje... A ako ti rikne lako se menja, doduse po maloj ceni estetike.
 
Ja sam ga uzeo par meseci nakon izlaska Diabla jer mi je nalog bio haknut.
I dalje radi. Mislim da baterija moze bez problema da traje godinama.
 
Ovako izgleda, verujem da traje dugo baterija ...hvala u svakom slucaju ;)

Ux06FQk.jpg
 
Sta ce vam to sr***e?!?
Jedno vreme sam koristio app za Android i to me je izludjivalo.
Vrlo cesto mi menjaju IP adresu i svaki cas sam morao da se drndam sa aut.
Pobrisao sve to i milina.
 
milina dok ne ostanes bez naloga :)

kinezi su cudo :)
 
Koliko god da smara ne moze da se meri sa gubljenjem 1000+ sati igranja.

Ja sam ranije ukucavao pri svakom logovanju, sad na 30 dana.
 
Nazad
Vrh Dno