Šta je novo?

Diablo 3

I nije u pravu si totalno ali covece ako sam ne vodis racuna i ne pazis sta otvaras preko fejs-a i ostalih gluposti sam si kriv. Imam 5,6 godina vec steam/origin/battlenet/battlelog/uplay nalog i ni jednom do sad nisam imao problema. Samo treba paziti sta se otvara. E sad ja razumem da dosta ljudi pogresi i to je ono nazalost sto se svaka skola placa.
 
Nije sve tako opusteno.

Prosli vikend dodjem kuci kod mojih i pogledam na mob kad ono poruka od facebook-a. Sa sve kodom za proveru naloga. Reko sta je ovo nikad nisam niti trazio da mi salju niti imao problema. Udjen na nalog a ono mi pise kako je IP iz juzne koreje bio na mom nalogu...

postalo je totalno suludo, moram da vucem sa sobom 8 strana dug dokument sa imenima sajta, email adresama i passwordima. Na kraju sam ga spakovao u rar stavio password i uploadovao na neki od sajtova gde se cuvaju podaci, jer su mi sada gotovo svi paswordi na foru: Ad98T\6m3%.
 
Poslednja izmena:
@perafilozof

Upravo tako. Note file sa svim passwordima ma kakvi god bili, i upload na dropbox/copy
 
A ne ne, ne verujem ja ni dropbox-u blokce u sobi na radnom stolu pa neka se slikaju koliko hoce i kada hoce.
 
A ne ne, ne verujem ja ni dropbox-u blokce u sobi na radnom stolu pa neka se slikaju koliko hoce i kada hoce.

Realno onaj ko moze da nadje tvoje passwords unutar Xtog upload sajta, unutar Y fajla pod Z encryption-om ili passwordom moze i da hakuje direktno sajt, servis koji koristis.

Nije problem drzati kod kuce negde zapisano, nego sto mi uvek nesto zatreba na nekom drugom mestu. Hard copy da nosim sa sobom nema sanse. A upisano na neki elektronski uredjaj bez ikakve zastite isto.
 
Poslednja izmena:
Ako se vodimo time ni auth. nije siguran šta ako vam se provuče neki novi virus/trojanac i specijalno vam odradi "man in middle" napad na diablo login i u cugu vam uzme i login za igu i mail.

Tako da samo neki antivirus, update-ovan OS, neka duža šifra i authentificator. može za bonus.

Ja sam jedno vreme koristio, ali sad kako nema AH nešto nema potrebe.
 
Uspeo sam da se ulogujem i vratim svoj nalog. Našao sam screenshot serijskog broja i recovery koda. Drugačije ne bih nikada ušao pošto sam na ticket mogao da odgovorim jedino kada se ulogujem na nalog a glavni problem je bio što nisam mogao da se ulogujem. Poprilično glup sistem podrške. Nisam mogao ni live chat pošto sam i za to morao da budem ulogovan. Sada sam vezao nalog za broj telefona a authenticator sam skinuo.
 
Sad kada sam dostigao 70 lvl, pocinju da se skupljaju "paragon bodovi". Potrebna mi je pomoc, da mi neko kaze koje karakteristike za Crusader-a prvenstveno da podizem?

Hvala
 
earth set (helm, shoulders, pants), cindercoat, magefist, lut socks, burning axe of sakis, sun keeper (devastator), stone of jordan, royal ring of grandiour, haunt of vaxo
 
Poslednja izmena:
Fire Damage
Fire damage is not the most common bonus on items, but it’s second to Lightning in frequency, and players feel that most of the best skills in the game hit for Fire damage.

Andariel’s Visage (db) — 15-20% more damage to 1 or 7 elemental types. Helm.
Eye of Etlich (db) — 15-20% more damage from 1 or 7 elemental types. Amulet.
Lidless Wall (db) — 15-20% more elemental damage, 1 of 7 types. Shield.
Stone of Jordan (db) — 15-20% more damage from 1 of 7 elemental damage types. Ring.
Cindercoat (db) — 15-25% more damage from Fire skills. Chest Armor.
Devastator (db) — 15-20% more damage from Fire Skills. One-handed mace.
Magefist (db) — 15-20% more damage from Fire skills. Gloves.
Maximus — 15-20% more damage from Fire skills. Two-handed sword.
The Burning Axe of Sankis (db) — 15-20% more damage from Fire skills. One-handed axe.

Inace, imas ceo tekst ovde:
guide-elemental-damage
 
Prednost tog builda je što se brzo može ponavljati earthquake. Ima li tako neki set što nudi neke bonuse za Hammer of ancients? Sem za +dmg.
 
Za HotA su Reaper's Wraps braceri odlicni, sa 30% resource from globes retko ostanes bez resursa, ovde dosta znaci i pickup radius da se ima malo veci.
Call of the Ancients ima odlicnu runu za generisanje resursa, samo mora onda full Imm. King bonus da bi bili besmrtni.
 
Upravo to.
Ja sam tako napravio Barbarian doktora.
Reaper's Wraps u kombinaciji sa skilovima koji daju +% sanse da dobijes health globe(HotA/Birthright, BattleRage/SwordsToPloughShares).
Pored toga FuriousCharge/Stamina i Leap sa Lut Socks-om.
Sve u svemu, retko kad ostajes bez fury-a. Mozda najvise kad je u pitanju single target na duze vreme(Rift Guardian).

Jedini "problem" je sto su ovi skilovi svi physical a iteme koji imaju +% za physical nekako najredje dobijam.
 
Mene na zalost skroz smorila igra.
Bas kako sam i predvideo, izasao RoS, izigrao sam se 2 meseca (sto je po meni i vise nego dovoljno da opravda cenu igre) i to je to.
Naravno, pratim i dalje sve vesti, isprobacu svaki patch koji bude doneo nesto novo i nadam se drugoj ekspanziji.

Verovatno je delimicno kriv i Hearthstone, nema dana da ga ne upalim, resim quest i odigram "samo jos jednu" :)
 
Ja sam presao malo na hardcore. Posto mi soft totalno gubio smisao...
 
Izgubiće ti i hard smisao ako ostaneš bez interneta u toku Rift. :)

Ne znam hoće li blizz uraditi nešto povodom toga, jednostavno ne ide onlajn i hc.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je sad lakse nego ranije, ostavis nekoliko backup itema u stash, paragon lvl ne gubis. Vratis se dosta brzo u igru.
 
Poslednja izmena:
kakvih backup itema ja jos ni na sc nisam dobio potrebne iteme a igram vec koliko dugo... sta treba da umrem i ode sve u k...
kako to vas sve sere da dobijete gomilu set itema?
 
najcesce u grupi

sa barbom sam dosad dobio samo 1 IK chest od set itema...
 
Probaj malo vise solo... ja imam na Enchantress 24% magic find, mozda ima neke veze :)
 
^Teško da to ima veliki uticaj (tj. sigurno nema), u pitanju je čista rng sreća. :)

Neko kompletira par dobrih setova, dok se neko muči da sastavi osnovni set za svoju klasu...
 
Ja igram sa jednim drugarom od kako je izasla expanzija po 2 -3 sata dnevno i do sada sam dobio, ne racunajuci onaj prokleti blackthorn set koji je tezak trash a pada stalno, nekih 10tak set itema iz dropa ili od kockanja sa shardovima + 20setak dobrih legendarija(60setak neupotrebljivih) a iskljucivo igram T1 i kao sto napomenuh sa jos jednim drugarom.
 
Sve zavisi kako se igra. Meni je na prvom liku trebalo 200h do prvog set itema, video sam za to vreme 1 unity, 1 SoJ. Vecina vremena provedena u t1-t3 tezini igrajuci solo ili pug bez klana. Jedinu vecu korist sam imao od nabavke svih planova za kraftovanje. Potom sam usao u solidan klan i krenuo drugog lika. Odmah sam ga opremio sa kraftovanom opremom i krenuo t3. Posle 70h igranja mahom sa clanovima klana imam full gir za t6 i 3 zavrsena seta za klasu (jedino mi jos fali SMK).
 
Mnogo se brže i lakše napreduje kad se igra u klanu, to sam tek skoro i sam uvideo.
Danas sam igrao sam lighting barbom i oduševio sam se kako lik prži, imao je onaj set što omogućava Ancients da budu non stop aktivni i onaj lighting mač i Odyn son malj.
Tako da sad nešto razmišljam da prebacim Barba na lighting, ali problem je što nemam skoro nijedan item.
Šta vi generalno radite sa legendary itemima koji nemaju neke dobre osobine? Nakupilo mi se toga i razmišljam da ih sve brejkujem. Do sad sam samo duple brejkovao.
 
A sta drugo da radis sa njima osim da ih topis i gomilas materijale, bolje materijali da se gomilaju nego leg itemi koji su beskoirisni.
 
Nazad
Vrh Dno