Šta je novo?

Diablo 3

maksimum je 750, ali to je na novim set itemima. mislim da tal rasha rolla max 524 main stat (slicno kao kod natalya seta i novog marauder seta, ili ovog blackfeather cloaka)
jedino ako amulet ne rolla vise :)
 

Prilozi

  • Screenshot135.jpg
    Screenshot135.jpg
    595.6 KB · Pregleda: 141
Poslednja izmena:
maksimum je 750, ali to je na novim set itemima. mislim da tal rasha rolla max 524 main stat (slicno kao kod natalya seta i novog marauder seta, ili ovog blackfeather cloaka)
jedino ako amulet ne rolla vise :)

'bem ti sunce kakve statse imas Illidane. :D
Malopre se logovah na Diablo 3 posle dugo vremena, kad ono kompletno nova igra. Sta je ovo ljudi? Novi spelovi, itemi, nove tezine... Pogubio sam se totalno. :S
 
to je iz bete :)
 
Ljudi treba mi informacija da li je jos neko imao ovakav slucaj.Juce ortak i ja kupimo preorder RoS-a sa njegove kartice na mom acc-u.Sve super proslo,meni se pojavio RoS.Kaze da je transakcija uspela itd.Al njemu u banci rezervisali dva puta po 40e.Koja fora sa tim?Da li ne neko imao slicno iskustvo i da li bi trebalo jednu transakciju da ode i otkaze.
 
U svakom slucaju treba da posalje email Blizzardu, ima na sajtu mail forma u vezi takvih stvari.
 
Uh kako nisam imao srece sad, spawna se elite pack oko mene i zarobi me momentalno, odmah sam znao da nema sanse da prezivim... Na sledem wizardu stavljam teleport obavezno. :)
 

Prilozi

  • Screenshot000.jpg
    Screenshot000.jpg
    278.2 KB · Pregleda: 93
Uh kako nisam imao srece sad, spawna se elite pack oko mene i zarobi me momentalno, odmah sam znao da nema sanse da prezivim... Na sledem wizardu stavljam teleport obavezno. :)

Zasto bi uopste igrao na Expert tezini dok levelujes? Jedino se Hard isplati.
 
Zasto bi uopste igrao na Expert tezini dok levelujes? Jedino se Hard isplati.

A sta znam, zanimljivije mi je ovako. Postavio sam sebi cilj da do ekspanzije predjem igru sa svim klasama na expert tezini, sa barbom uspeo bez problema. Siguran sad da bi uspeo i ovo da nisam igrao ovako pohlepno (i itemi i skilovi).
 
Poslednja izmena:
Cestitke! :)
Sad ce i 200 brzo, videces.
 
cestitke cestitke :)
 
Jel ima neko problema sa lagom u igri? Od ovog ROS patcha dogadja mi se da igra zamrzne na 5 do 10 sekundi gde je za to vreme ping skocio na preko 1000 ms i sve u igri se zamrzne, gde jedino moj lik moze da seta. Nakon ovoga igra nastavlja da radi normalno, sa pingom od oko 60ms. Sve ovo se ponavlja od prilike svakih 10ak minuta, mozda i manje.

Ima li resenja ovome?

EDIT: Da napomenem da sam na SBB kablovskoj 10/1.
 
Poslednja izmena:
A sta znam, zanimljivije mi je ovako. Postavio sam sebi cilj da do ekspanzije predjem igru sa svim klasama na expert tezini, sa barbom uspeo bez problema. Siguran sad da bi uspeo i ovo da nisam igrao ovako pohlepno (i itemi i skilovi).

Nije to nikakav problem, ali ako vec igras HC, pretpostavljam da zelis da ti prezivi karakter. Ranije je bilo drugacije, ali sa ovom novom "dinamickom" tezinom, nema veze na kojoj opciji je predjes kad svejedno neces biti 60 u tom trenutku. Mnogo veci izazov ce ti biti Torment na najvecem nivou, nego to. Ja npr. sa svojim paragon level 55 WD moram da sacekam RoS pre nego sto uopste mogu da igram Torment kako treba.
 
kliknem da procitam, logujem se na battle net i nestade vest...
 
Jel ima neko problema sa lagom u igri? Od ovog ROS patcha dogadja mi se da igra zamrzne na 5 do 10 sekundi gde je za to vreme ping skocio na preko 1000 ms i sve u igri se zamrzne, gde jedino moj lik moze da seta. Nakon ovoga igra nastavlja da radi normalno, sa pingom od oko 60ms. Sve ovo se ponavlja od prilike svakih 10ak minuta, mozda i manje.

Ima li resenja ovome?

EDIT: Da napomenem da sam na SBB kablovskoj 10/1.

Tako je meni bilo juce u toku popodneva.Kada sam seo uvece da igram sve se vratilo u normalu.Danas sam malo igrao i sve je ok.Tako da je to zamrzavanje prolazno :)
 
da, okacili su na sajt pa skinuli :)

bice verovatno ponovo, bitno je da bonus radi u igri, i mnozi se..
ako recimo imate 1800% bonusa sada imate 2700% a ne 1850
 
da, okacili su na sajt pa skinuli :)

bice verovatno ponovo, bitno je da bonus radi u igri, i mnozi se..
ako recimo imate 1800% bonusa sada imate 2700% a ne 1850


m2aZtbu.png


:d
 
Jaoooo sad krenuo boost a meni crkla grafička :wall::wall::wall:, pupupu odvratni Gainward i to posle 6 meseci kako istekla garancija.

A bas sam sad imam malo vremena da igram tu i tamo.
 
Meni je igra ponovo postala zanimljiva samo što mi do sad nije ispao ni jedan item vredan pažnje pa se i dalje zlopatim na torment 3.
 
Konacno mi je pao normalan item, posle onoga ringa kojeg koristim.

Shoulder dobri, koji takodje ima teleport neke opcije. Odnosno kada se portam nazad, ne mogu biti interuptan i plus imam shield od 50% dmg absorbe dok traje cast portala :)
 
haha sjajno :)
kacite slike ili statse ako dobijete neke zanimljive legende
 
Jel ima neko problema sa lagom u igri? Od ovog ROS patcha dogadja mi se da igra zamrzne na 5 do 10 sekundi gde je za to vreme ping skocio na preko 1000 ms i sve u igri se zamrzne, gde jedino moj lik moze da seta. Nakon ovoga igra nastavlja da radi normalno, sa pingom od oko 60ms. Sve ovo se ponavlja od prilike svakih 10ak minuta, mozda i manje.

Ima li resenja ovome?

EDIT: Da napomenem da sam na SBB kablovskoj 10/1.

Ja sam takav problem imao pre 2.0.1 patcha (ADSL 4/1)
Sada mi deluje da je igra mnogo bolje optimizovana nego ranije.
 
Desavaju se lagovi vise manje svima ovih dana..
E sad ne u tolikom intezitetu kao tebi, ali sacekaj malo..
 
Nazad
Vrh Dno