Šta je novo?

Diablo 3

Verovatno su mogle, ja kad prodajem nesto za vece pare prvo pogledam kolko se krece cena i stavim jedno 3-5% jeftinije opet zavisi od cene itema.

I AH je odvojena po regionima, isto tako ce biti i RMAH. I glavno neces moci da prodajes/kupujes iteme u tudjom RMAH.
 
Pa svaka igra. Grind + progress+ grind....
Pa onda druga klasa pa hardcore:)
 
Pa onda druga klasa pa hardcore:)

Da, da, samo vi igrajte hardcore :)
Pa kad vam crkne lik zbog problema sa serverom videcete :-devil-:
Jednom liku su ubili hc-a samo zato sto je hteo da odgleda sinematik - kada se isti zavrsio, char mrtav :S:
Blizzard ftw
 
Ja obozavam da igram AH , da nema AH igra bi mi bila dosadna (sta bih radio sa starim itemima), neam pojma mozda navika iz wow-a :D
 
mucke :D
 
Dosao do act III, bacio pogled kako ide, i brze bolje se vratio na grind Belial :)

Sa dva life on hit maca (1600 life on hit ukupno) i skroz pristojnim gearom, jos uvek nemam tu sta da trazim.
Najvise mi fali vitality, mislim da bi onda sve bilo ok, ali taj upgrade ce kostati onako bas fino :)
 
Lik je objavio formulu za monk-a gde soluje Inferno all the way.
Life on hit - 800
Rezistansi - 750+
Attack speed - 30-35%
Dexterity 15k dps, 7k armora
Vitality oko 40k
Nije rekao koliko je farmao da bi do ovoga dosao, ali statsi mi deluju totalno nerealno, mada vecina ima smisla.

Imam veći dps, više HP-a, resistance manji za 50, atack speed nije bitan bitan je DPS, armor isti, samo nemam life on hit. Prešao sam prva 2 acta lagano, sada prelazim treći... Ali ponovo, sam bez kite-ovanja? Nema šanse :). Možda prva 2 act-a.
 
Ja obozavam da igram AH , da nema AH igra bi mi bila dosadna (sta bih radio sa starim itemima), neam pojma mozda navika iz wow-a :D

**** ih AH. Ovako umesto da igram igru ja se jurim po AH-a da pokusam da kupim nesto. Diablo 2 je bio zakon i ostao. D3 igram po sat vremena dnevno, eto tek reda radi. Nadam se da ce da im krekuju igru ili vec sta. Ovakva kapitalisticka igra nije dostojna da stoji pored D1 i D2. Tamo si se igrao da bi ti predmeti pali slucajno i ponekd i padnu, ovde ne pdaju nikad. Sve moras da kupis. A sad moze i za prave pare. Ne moras vise da grindas. JEAAAH!! :d
 
Imam veći dps, više HP-a, resistance manji za 50, atack speed nije bitan bitan je DPS, armor isti, samo nemam life on hit. Prešao sam prva 2 acta lagano, sada prelazim treći... Ali ponovo, sam bez kite-ovanja? Nema šanse :). Možda prva 2 act-a.

Attack speed je bitan zato sto imas Life ON hit.
Sto bi se reklo - ako imas na MH-u 50 Life on Hit i udaras svakih 0.5 sec dobijaces na sekundu 100 life-a :)
Dovoljno da prezivis (malo duze)


P.S. Wahad, ako si velikodusan udeli koji ajtem kolegi monku - sirotinji :)
 
Poslednja izmena:
Dal je moguće da je barb najgori za Inferno? Opet sam malo grindao i kupio malo bolju opremu, međutim Elite packovi mi na Act II zadaju glavobolju. Ne svi, ali većina. Da se bolje izrazim, ne osećam se baš prijatno na Act II još uvek. :S
Vi sa monkom imate ogroman DPS bre. Kako? Ja sa barbom sa 1300 STR + mač od 700 DPS + bufovi ne prelazi mi dps 12k.
 
Dal je moguće da je barb najgori za Inferno? Opet sam malo grindao i kupio malo bolju opremu, međutim Elite packovi mi na Act II zadaju glavobolju. Ne svi, ali većina. Da se bolje izrazim, ne osećam se baš prijatno na Act II još uvek. :S
Vi sa monkom imate ogroman DPS bre. Kako? Ja sa barbom sa 1300 STR + mač od 700 DPS + bufovi ne prelazi mi dps 12k.

ne znam na koju foru ti je taj dps....ja sam lvl51 act1 hell DH i dps mi je 11k
 
Ako neko ima bolje 1-h oruzje od ovog na prodaju (za barba) neka mi javi pliz.

1.jpg
 
Zanima me za vas koji ste se zaglavili na infernu, jel ne mozete da predjete ni solo ni u coop-u, ili samo solo?
 
Zanima me za vas koji ste se zaglavili na infernu, jel ne mozete da predjete ni solo ni u coop-u, ili samo solo?

Pazi iz moje perspektive, nekako je lakse kad igras u co-op-u sa jos dva-tri ortaka. Recimo pazi setup: dh, wd wiz i monk ... Wizard non stop radi slow, dh trepuje wd pravi ludnicu i ja koji idem kroz njih sa sweeping winds + blind plus stun ... I opet kad se pojavi zuti zaginemo (svi smo skoro uzeli lvl 60 i poceli inferno)

Kad igram sam, sjeb je to sto neke kripove ubijam relativno lako, pa onda kad me na gu zi neki plavi, ceskam se po glavi kao blesav :)

Kad sam usao prvi put na inferno, sveze dingovao 60, u prvom podrumu me sacekao mob koji me one shootuje ....
 
Imam jedno pitanjce, gde ste bili u igri kad ste dostigli 60lvl, koji nivo igre i u kom actu ?
 
Dal je moguće da je barb najgori za Inferno? Opet sam malo grindao i kupio malo bolju opremu, međutim Elite packovi mi na Act II zadaju glavobolju. Ne svi, ali većina. Da se bolje izrazim, ne osećam se baš prijatno na Act II još uvek. :S
Vi sa monkom imate ogroman DPS bre. Kako? Ja sa barbom sa 1300 STR + mač od 700 DPS + bufovi ne prelazi mi dps 12k.

Imam sa barbom 19k dps bez buffova sa swordom od 790 dps i oko 1200 str, na ringovima attack speed i na rukavicama.

Vreme je za neke rezist iteme :) posto sa 20 rezista nema sanse act2 preci :D Do sad sam grindao act1 sa oko 250 MF-a sa buffom i pun K zutih dropova ali sve shit.
 
Ortak je presao solo inferno pre 2 dana, tako da daleko od toga da je "najslabiji" ili da "nije za inferno". Ja ne znam ni jednu osobu koja je zavrsila sa monkom a svi ostali sa ostalim klasama su presli (barem na mojoj friends listi)
 
Ma nisu mi jasne neke stvari za barba. Na primer, klasičan armor mi je 9,9k što prevedeno u procente kaže da smanjuje DMG od svih neprijatelja mog lvl za ~75% (naravno ne odnosi se na Magic DMG koliko razumem ili se odnosi?). Zatim uključim Ignore Pain koji kaže: "Reduces ALL damage taken by 65% for 5 secs". Pored toga physical resistance mi je ~600 što opet prevedeno u procente prikazuje da sav physical DMG koji primim se smanjuje za ~45%. Od pasivnih skilova koristim "Nerves of Steel" + "Superstition" (koji smanjuje 20% sav non-physical dmg koji primim) + "Tough as Nails". I na kraju pošto nosim štit imam šansu od 20% da blokiram DMG od 1780-1990. HP mi je 50k. Na papiru izgleda veoma jednostavno i dobro, međutim u praksi je druga priča. Dođe mi lik i 1-hituje me, i to običan krip u Act II.
 
nesto ne radis kako treba,eo ja sam do skora farmao butchera sinoc da probam opet act 2 i pocistim ja lepo shoroco caverns. jedino su me zadnje elite pack namucili ali sam ih ubio, armor 9k,HP 40k,resistans 600-700,dmg 8k attack speed 1.87,28% blok. folower enchantres
http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WSXVkg!beV!acacca

neke elite i preskocm ako je nerealna kombinacija xD
 
Poslednja izmena:
Kad vodim nekog od pratioca da li mi oni uticu na EXP koji dobijam?
 
^ To bas i mene zanima. :)
 
Kupio sam igru, id mi je zmaj86#2449, pa ako neko hoće da igra sa nubom na normal težini neka se javi :D

Trenutno sam oko lvl23, igram čarobnicu (jer sam istu najviše voleo u d2).
 
Nazad
Vrh Dno