Šta je novo?

Diablo 3

Bilo bi lepo kada bi mogli prodavati iteme,ali dzabe kada kod nas nema PayPal-a!Salio sam se sto se tice citeva,ali ruku na srce od nas 50 koliko nas ima sa Bencha,ko je spreman da plati odredjenu sumu za neki item?Po mom misljenju njih nekoliko,ali mozda i gresim!
 
meni je mrsko kiša je , čekam poštara pa kad donese donese.

od nas 50 koliko nas ima sa Bencha,ko je spreman da plati odredjenu sumu za neki item?

Mi smo ovde samo da zaradimo i međusobno se pomognemo.



Battletag Zlikovac#2644
 
Poslednja izmena:
Kako planirate da igrate Diablo 3? Bezicni komplet + fotelja ili klasicna sugava stolica i zicni mis i tastatura?
Ja nesto lomim dal da uzmem novi 27 incha monitor ili da uzmem wireless komplet i igram na LCD TV...
Mnogo je udobnije iz fotelje igrati, ali isto tako mnogo sporije, znam kad sam igrao SW TOR.
 
Ja cu poklanjati predmete. Ako imam nesto vredno. A da mi ne treba.
 
Battletag: Georgie #2177
Jos 26 sati i 20 minuta! Dr'te mi ruke :d
 
LOL, ovo se pretvara u epsku temu :D
 
Mene treba sutra da zovu iz CL-a da mi jave da li mi salju. Sutra nosim na posao dva telefona. :D Za svaki slucaj.

Nego nemam ni odmor ni nista.......samo da ispustim cekic na nogu. :p
 
Poslednja izmena:
Kako planirate da igrate Diablo 3? Bezicni komplet + fotelja ili klasicna sugava stolica i zicni mis i tastatura?
Ja nesto lomim dal da uzmem novi 27 incha monitor ili da uzmem wireless komplet i igram na LCD TV...
Mnogo je udobnije iz fotelje igrati, ali isto tako mnogo sporije, znam kad sam igrao SW TOR.

Ja se drzim stare skole: klasicna sugava stolica, mis i tastatura, a sin iza mene varjace i serpe. Aktiviralo mi se i par kolega sa posla i ponarucivali D3 (stara ekipa iz vanile WOWa), pa ce biti zanimljivo.
 
Ja cu sutra obici salone namestaja, da vidim sta se nudi od stolica i pogledacu uzivo Samsung 27 incha modele. Monitor ionako odavno planiram da zamenim, a Diablo 3 je mnogo dobar izgovor za to. :D
 
Idem ja, a sin me pita: tajo a gde ces tako kasno i sta je taj tvoj Dijabola :)

Sramota !!! Moja cerka od 4 godine odavno zna sta je Diablo i pomazemi da igram (pritiska 1 na tastaturi) !!! :p
 
Eh kad vidim ove "botere" i da su jos ponosni stim muka mi dodje :*(

Ja cu da pikam d3 iz fotelje fino natenane :)

Jos malooooo!!!
 
Diablo 3 je tu , i to je super.

Medjutim , ja hocu da igram kampanju sam. Ne zelim da sretnem nekog napaljenog OMG , LOL, ROF klinju koji ce moci da me wisp/a , necu Auction House , ne zelim da se setam po gradovima i da se puvakam sa svojim gearom i da tamo srecem player-e.

Da li je ovo moguce , da igram lepo staru dobru SINGLE player kampanju ?
 
Naravno da je moguce.
 
Naravno da je moguce.

E to mi je drago , ja sam malo stariji :d , pa kad sam prociato negde info da ce u Diablu biti PvP-a , reko nek ide u q.......


Nemam nista protiv da se baza itema i save-ovi cuvaju na blizz serverima , to je extra fora i tako svako mora da kupi svoj primerak igre .

Ok , videcemo jos sta ce biti o svega ovoga.....

Hvala.:)
 
Medjutim , ja hocu da igram kampanju sam. Ne zelim da sretnem nekog napaljenog OMG , LOL, ROF klinju koji ce moci da me wisp/a , necu Auction House , ne zelim da se setam po gradovima i da se puvakam sa svojim gearom i da tamo srecem player-e.

Pa ne izlazi wow 2 nego Diablo 3 :)
 
Diablo 3 je tu , i to je super.

Medjutim , ja hocu da igram kampanju sam. Ne zelim da sretnem nekog napaljenog OMG , LOL, ROF klinju koji ce moci da me wisp/a , necu Auction House , ne zelim da se setam po gradovima i da se puvakam sa svojim gearom i da tamo srecem player-e.

Da li je ovo moguce , da igram lepo staru dobru SINGLE player kampanju ?

+1
 
Bice PvP-a , ali ne odmah od 15. , vec ce ga naknadno ubaciti. Taj pvp koliko ja znam ce se svesti na arena borbe.

Taj deo cu da propustim , dosta mi je bg-a i arene iz vremena WoW-a (WotLK).

Nema frakcija , tako da nema ni bg-a. Ali vec sad vidim neke ljude kako crtaju sheme i racunaju koja ce klasa biti dobra za arenu. :smash:
 
Igra samo sto nije, a meni u masini gt210 i najranije krajem nedelje ce biti za novu graficku :(
 
Kako da prodje, eh uzmes 2-3 red bull-a i koji kafetin i eto resen problem za ponocni launch, al za sutra nista ne garantujem :D

Novci za d3 u novcaniku, jos da ugrabim priliku da se nekako sa posla iskradem na 10-15 min da odem to banke, al ako nista drugo u 3pm kad zavrsim sa smenom trcim odma do inteze :)
 
Imas u apoteci diklofenak kremu, mislim da se tako zove, dosta dobra stvar za grčeve i druge slične muke.
Možda se krema zove diklofen a tablete diklofenak, pitaj u apoteci.
 
Poslednja izmena:
Ahahaah :D

@aca10

Hvala, popio diklofenak duo, ne pomaže... uzeću kremu kasnije makar malo da odspavam preko dana...

mLaki dobio ključeve.

Inače, očekujem večeras mrtvilo makar u ovom delu foruma :) negde tamo posle 12...
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno