Šta je novo?

Diablo 3

Da, skontah sta si hteo da kazes. Najbolje postaviti neke svoje season goals, pa kad se dostignu - uvek ima sta drugo da se igra.

Ja cu verovatno za koji dan uzeti poslednji season journey portret, onda samo casual skupljanje setova koji mi fale za mastery.
 
pa kad vam je sve tako lako ajmo da vidimo neki screenshot season rank 1 euro za vase klase :d
 
ajd i meni :D


salim se :)
 
pa kad vam je sve tako lako ajmo da vidimo neki screenshot season rank 1 euro za vase klase :d

Salu na stranu, ni ranking vise nije neki veliki uspeh. Veceras sam pokusao da vidim dokle mogu da guram sa LoN bomb Crusaderom i za samo jedno vece dosao do solo grift 77 i top 160 EU. Izgleda da jako mali broj ljudi igra sezonu, a i nazalost veliki procenat tih ljudi igraju sa DemonBuddy.
 
Meni stvarno nije jasno zbog cega ljudi toliko botuju.... Pa ne postoji vise RMAH da bi prodavali gold i iteme za kintu.... Na kraju krajeva ispadne da kupis igru i neko drugi igra za tebe. Onda tebi ta igra realno i ne treba :)
 
Pa normalne ljude botovanje i ne interesuje ali stremere itekako to primamljuje jer oni zive od strimovanja. Neki dan gledam onu budalu quin69 jer mi se tu zadesio kanal i neko mu u tom trenutku uplati 4.200,69 dolara na racun a on kao da nikada nije dobio pare u zivotu tako vristi kao da je dobio ne znam ni ja sta u zivotu, i ajde sto je on ****** ali kolika ****** trebas biti ti koji gledas i da mu jos uplatis tolike pare? Sto je najgore ne mogu ni da ga gledam duze od par min jer me nervira sa tim svojim vristanjem i deranjem, ko svinju kada vodis na klanje tako i on vristi.
 
Poslednja izmena:
Pa normalne ljude botovanje i ne interesuje ali stremere itekako to primamljuje jer oni zive od strimovanja. Neki dan gledam onu budalu quin69 jer mi se tu zadesio kanal i neko mu u tom trenutku uplati 4.200,69 dolara na racun a on kao da nikada nije dobio pare u zivotu tako vristi kao da je dobio ne znam ni ja sta u zivotu, i ajde sto je on ****** ali kolika ****** trebas biti ti koji gledas i da mu jos uplatis tolike pare? Sto je najgore ne mogu ni da ga gledam duze od par min jer me nervira sa tim svojim vristanjem i deranjem, ko svinju kada vodis na klanje tako i on vristi.

Ni meni se ne svidja to vristanje na stream-u, ali da mi neko uplati $4.200,69 jer mu se moze i ja bih vristao od srece :d
 
Odigrao sam s1, posle sam zabušavao sa sezonama, slabo sam se mlatio sa "kamenjem" sto se upgrejduju pa kače na oružije i sl. Šta predlažete od klase pa na dalje od nule? Pošto sam baš zapostavio Diablo.
 
Odigrao sam s1, posle sam zabušavao sa sezonama, slabo sam se mlatio sa "kamenjem" sto se upgrejduju pa kače na oružije i sl. Šta predlažete od klase pa na dalje od nule? Pošto sam baš zapostavio Diablo.

Koliko vidim u sezoni se za sada u grupama igra wd,monk,wiz i barb.
Ako ne nameravas ozbiljno da igras nego casual onda igraj bilo koju klasu :D
 
pa kad vam je sve tako lako ajmo da vidimo neki screenshot season rank 1 euro za vase klase :d

nije rank1 al ja zadovoljan :d

J6Z1sXu.jpg
 
Svaka cast! Sa barbom se jos uvek mucim grift 72 :) Dodjem do bossa za 7-8 minuta i onda krece se's XD
 
Upalim veceras D3 posle sigurno godinu dana pauze, krenem T2 online, koje sarenilo i ludilo na ekranu, nemam pojma sta se desava koliko se sve prebrzo desava.
Ne kapiram kako sam uspeo i ovoliko vremena da utrosim u D3, ovo veze nema ni sa Diablom ni sa ARPG.
Thank god for From software!
 
Diablo je prestao da bude Diablo sa izlaskom iz kripte (cak je i Hellfire imao taj Diablo smek). Ta teskobna i tmurna atmosfera se nije ponovila vise nijednom. Zelena polja Kurasta su me ohladila od dvojke cim sam ih ugledao, ali zbog visegodisnje ljubavi prema jedinici odigrao sam dvojku sa vise likova. Daleko od lose igre, ali D2 je miljama daleko od D1, kao sto je D3 daleko od D2.
Diablo 3 je fantasticna igra, samo nije Diablo.
 
Diablo je prestao da bude Diablo sa izlaskom iz kripte (cak je i Hellfire imao taj Diablo smek). Ta teskobna i tmurna atmosfera se nije ponovila vise nijednom. Zelena polja Kurasta su me ohladila od dvojke cim sam ih ugledao, ali zbog visegodisnje ljubavi prema jedinici odigrao sam dvojku sa vise likova. Daleko od lose igre, ali D2 je miljama daleko od D1, kao sto je D3 daleko od D2.
Diablo 3 je fantasticna igra, samo nije Diablo.

Ajde ajde plakanje za necim, bilo pa proslo. Diablo 3 je bio i ostao Diablo 3, kao i sve igre idu promene i igra je skroz ok sada. Ne moze da prodje thread sa igrom koja ima vise od jednog dela da se ne pocne sa nostalgijom i "kme kme" za necim sto je nekad bilo. Meni bas naprotiv i jeste Diablo igra.
 
Hah daleko od toga da placem za d1, uvek mogu da ga obrnem,a d3 mi je pruzio preko 1300 sati zabave. Retko koja igra za 80 eura moze to da pruzi. I dalje je zabavna. Svaki deo je bio zabavan na svoj nacin. Pricu u d3 sam presao sa dark modom tako da sam uzivao, ali opet stoji to razocarenje sto su krenuli tako sarenim putem.
Sa druge strane online komponenta igre je fantasticna, neprekidna zelja za jurenjem savrsenih itema, gomila buildova koji se menjaju iz sezone u sezonu, griftovi, kompetitivnost, dinamika, balans likova, ma savrseno. Igra je presla dalek put od pocetka i sa svakom iteracijom mi je sve bolja.
 
Ljudi, kad smo vec tu jedno pitanje.U potrazi sam za klanom generalno.Prosao sam EU.bnet forum, uglavnom ili su previse casual (ozbiljan klan bla bla leader ima jedva 500paragona :D ) ili se igraju po 16h+ dnevno pa im je requirements za upad trenutno prevelik.U principu nije prevelik paragon lvl 1000+ pa na gore, ali ovu sezonu sam poceo kasno usled obaveza,(pre dve nedelje),pa sam jedva nagurao 720 lvl.A koliko vidim bar meni poznate d3 zajednice domace su mrtve.

Klan u kojem sa trenutno, vodi neka cica koja se porodila pre par meseci, a prosle sezone a i ove je mrtav.Nikakvog progresa.Dajte neku preporuku za klan ili bar komune gde bih mogao da snajpujem da nadjem novi.Umaraju me pozivi u klan gde su ljudi neozbiljni ili su u klanu zato sto eto, trenutno je kul imati svoj klan :)
 
Poslednja izmena:
Upravo bio ogroman ban wave, DH solo rank mi se povecao za oko 500. :D
 
ociste ih i sa liste :) nice :)
 
svasta.. bukvalno svasta.. hajde da to ima neku "cenu" da moze na bilo koji nacin da se iskoristi ili unovci ovako su svi banovani bas ispali glupi.. znas kao ja sam drugi najbolji DH na svetu iz par forica cistim grift432523 i imam 4325423 paragona znas kul sam batica.. :bacampeglu:

ajde sto nisu banovali u vreme RMAH-a one dupe-ere sto su namlatili prave pare to mi nije jasno? znalo se vrlo dobro da odredjeni amuleti kruze koji su identicni kao i oni manticore-ovi ma kada se samo setim LMAO LMAO
 
svasta.. bukvalno svasta.. hajde da to ima neku "cenu" da moze na bilo koji nacin da se iskoristi ili unovci ovako su svi banovani bas ispali glupi.. znas kao ja sam drugi najbolji DH na svetu iz par forica cistim grift432523 i imam 4325423 paragona znas kul sam batica.. :bacampeglu:

ajde sto nisu banovali u vreme RMAH-a one dupe-ere sto su namlatili prave pare to mi nije jasno? znalo se vrlo dobro da odredjeni amuleti kruze koji su identicni kao i oni manticore-ovi ma kada se samo setim LMAO LMAO

ti dupovi su bili blizarodva greska jer su : acc A ima dobar item i onda preabci taj item na acc B i onda claim-uje da je hakovan, posto blizard ne banuje naloge koji su navodno ukrali te iteme nego samo rollbakuje nalog A i tako dobijes 1 isti item 2 puta

mogli su to da rade pre koliko su hteli pa cak su ta 2 itema stavljali ponovo na jedan nalog pa dobijali jos 2 za ukupno cetri pa sve u krug

popravili su to tako so su uveli acc bound iteme posle rollback-a ( u vreme pre ros-a) + sada je max 2 ili 3 puta moguce zatraziti rollback na svoj nalog
 
Vrh Dno