Šta je novo?

Diablo 3

lvl 12 u hots i dobijas penant i portret u d3

lvl 70 u s4 diablo i dobijes mounta u hots
 
Moras da udjes u samu igru, tj. da startujes instancu u smislu Adventure Mode ili Campaign sa bilo kojim karakterom i onda ces dobiti Achievement + items.
 
Da li neko zna da li ima u nekoj igraonici u bg-u diablo?
morao sam da odnesem ram na reklamaciju pa nemam pc a hocu da lvlujem do 70 28og :)
 
kada uđem u mapu desolate sands (act2)
zablokira mi igrica, tj zaledi se slika...
pročitao sam da je to kod ati kartica problem, a moja je isto ati...
imam zadnju verziju drajvera 15.7.1, ali problem je i daje isti...
 
skinuo sam 2 fajla i iskopirao u d3 folder. Ušao sam u desolate sands mapu iz prve, i trenutno radi...
probaću kasnije u blood marsh i tamo sam imao problem
 
AMD...
 
Kakav je ovo portal pored Vault protala?
 

Prilozi

  • Screenshot000.jpg
    Screenshot000.jpg
    335.3 KB · Pregleda: 108
Opasno su se bacili na poboljsanja, jos grift lag i mob density da srede i bice nice.

Mmmm... mele DH, sounds good. ;)
Srecom pa sam sacuvao neke ancient shadow i marauder set peaces.
 
Gde se najjeftinije moze nabaviti RoS?
 
Nista, videh ima u game-s za 2500.
 
extra, to je manje :)
 
Imam problem. Pri ulasku u igru mi jako dugo loaduje, a posle toga obavezno disconnect. Kad ulazim solo isto bude dug load, ali nekako probije. Isto se desava i kod prelaska sa mape na mapu. Ima li neko predlog kako da to resim?
 
za dug loading je kriv hdd najcesce (probaj defragmentaciju harda gde je instaliran diablo) e sad za dc, to vec ne znam. nisam imao takav problem sa diablom nikad.
jeli ti se to desava odavno ili u zadnjih par dana?

ima neki problem sa telekomom ovih zadnjih par dana, mozda je i to uzrok
 
Hoce li ovaj RoS biti na nekom normalnom popustu vec jednom? :smash:
 
pa zar nije 20e na nekim sajtovima ?
normalna cena je 40e
 
Izgleda da ce biti banovanja igraca koji su koristili exploit Hellfire amuleta ili ring-a(ne znam tacno koji od ova dva),a sa tim povlaci uklanjanje chara sa leaderboards-a!Tu su umesani i neki poznati strimeri!Bas mi je drago!
 
vec su banovani. gabinator (prvi P1000) je dobio perma ban
 
Eto,cemu sve to?Ulozis toliko vremena da bi te na kraju banovali?!Igraj kao covek pa dokle doguras!Mislim da je i vreme da se nesto radi povodom toga i da taj leaderboards ima nekog smisla(naravno koga zanima takva vrsta takmicenja)!
 
Još imaju problem sa diskonektovanjem ???

Meni tako stane igra i posle 10-15 sec me izbaci i neće ni klijent da se rekonektuje.
 
za dug loading je kriv hdd najcesce (probaj defragmentaciju harda gde je instaliran diablo) e sad za dc, to vec ne znam. nisam imao takav problem sa diablom nikad.
jeli ti se to desava odavno ili u zadnjih par dana?

ima neki problem sa telekomom ovih zadnjih par dana, mozda je i to uzrok
U poslednjih par dana. Prilicno je frustrirajuce. I nisam preko telekoma nego preko kablovskog operatera. Probacu popodne defragmentaciju diska mada cisto sumnjam da je to posto radim skeniranje,ciscenje i defragmentaciju bar jednom nedeljno.
 
Nazad
Vrh Dno