Šta je novo?

Diablo 3

Pa tek lvl 60 swordovi idu po 300/400/500 + dmg, za 58lvl je dmg sasvim ok, s obzirom da sam tim swordom farmao act3 hell lagano a pritom kad sam ga ja kupovao na AH platio sam ga 10ak puta vise :)
 
5000golda je po meni, kao i da ga dajes za dzabe :)
na normalu to isfarmam jako brzo, mogu misliti kasnije...
 
Poslednja izmena:
Ahaha gledam ove stats sto je Blizz okacio 1.9% ljudi je svega otvorilo Inferno, eh de su ti casualci, ja evo pre 2 dana otvorio Inferno i cinilo mi se da sam veoma spor lol
 
Meni je najviše za oko zapalo ovo:
"The most common level 60 build in the game is only used by 0.7% of level 60 characters of that class (not including Passive diversity)"

Zaista su bili u pravu da će ovako biti mnogo više raznovrsnosti, nego što je skill three omogućavao u ovakvim igrama :)
 
ta recenica je izuzetno kontradiktorna.. sta znaci most common level 60 build ako ga koristi samo 0.7% ? :O
 
Pa kada moze na hiljade build-va da se napravi (dovoljno je samo 1 runa da nam se razlikuje makar sve iste skilove i druge rune imali to je novi build :D), nije ni cudo da se tako mali procenat bas skroz poklapa.
 
Imate li problema posle patcha? Ni ja ni devoja ne mozemo da se logujemo. Stalno izbacuje da mora patch da se primeni i da se onda resetuje igra.
 
Probam malopre da udjem (uredno patchovano poslepodne) i kaze mi da je account locked i trazi mi dalju proceduru za otkljucavanje..

WTF, svez windows, samo drajveri za zvuk i grafiku i diablo instaliran, nema sanse ikakav keylogger ili slicno da sam zaradio, niti sam ikada i sa kim delio bnet nalog. Naravno, niti mi je mejl nalogu iko prilazio osim mene i moje IP adrese!
 
Poslednja izmena:
Iz loseg je preslo u gore :(
 
Pa tek lvl 60 swordovi idu po 300/400/500 + dmg, za 58lvl je dmg sasvim ok, s obzirom da sam tim swordom farmao act3 hell lagano a pritom kad sam ga ja kupovao na AH platio sam ga 10ak puta vise :)

previse si to platio :D, ima 350-370 58 lvl za 10-15k koliko hoces.
 
Poslednja izmena:
Boyce isto se i meni desava. Pretpostavljam da i ti kao i ja imas US verziju igre a igras na EU serverima. Mislim da EU serveri ne prihvataju novu verziju igre vec samo americki za sada. Sutra do 11 ujutro ce resiti patch na EU serverima i tada ce valjda i nama proraditi sve. Elem, preporucujem svima da skinu EU varijantu i instaliraju igru ispocetka da bih se izbegla dalja sra*a.

Edit. Upravo sam pokusao promeniti server na US i nije mi izbacilo gresku za patch vec da mi je nalog zakljucan.
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas, ali meni je ACT 1 ubedljivo najbolji i najduzi! Igram sad na Nightmare i bas uzivam nakon slabog ACT-a 4 koji kao da je zbrzan. :(
 
Ne znam, ja danas nisam imao nikakav patch i bez problema se logujem, inače EU client je u pitanju. Očito US i EU client imaju patcheve u različito vreme.
 
Problem drugog acta je taj što je previše predvidljiv, odmah se znalo šta će se izdešavati.
 
Боже, на шта личи ово... чудо.
 
@Ixinho koliko imas sati gameplay-a? sa tim barbarianom 60lvl
 
Ja taman stigao do Diabla na hellu i ugasise server...A da li su itemi na infernu bolji u act-u 3-4 nego u act-u 1 ili je isto? Jel ima sanse da dropuje neko oruzje 1000+ dps u act-u 1 npr?
 
Poslednja izmena:
Ja taman stigao do Diabla na hellu i ugasise server...A da li su itemi na infernu bolji u act-u 3-4 nego u act-u 1 ili je isto? Jel ima sanse da dropuje neko oruzje 1000+ dps u act-u 1 npr?

Svaki act na Infernu ima posebne tier-ove itema, odnosno bolje sto je veci act.
 
Ixinho 5k armora ti je premalo za Inferno. Ja sam digao armor na 7,3k i sada već mogu igrati Act I. Sinoć sam čak i solo pobio 7-8 elite monstera bez gubitka života. Resistansi su mi oko 200 (što je premalo za inferno al šta da se radi). I isto kao i ti sam koristio dual-wield oružja međutim to za Inferno ne pije vodu. Morao sam kupiti jedan moćan 1-hand mač i u drugoj ruci uzeti neki dobar štit. Bez štita barb nema šta da traži na infernu. Inače lep DPS si nagurao. :)
 
Da li je neko uspeo i gde da nadje patterne za blacksmiting? Da li je moguce da ceo normal, nightmare 2 puta i do act 2 hella neogu da nadjem nijedan?
 
Sinoc sam krenuo da cistim solo Inferno sa mojim Monkom, idem i cistim SVE znaci nista ne preskacem, dosao sam sa 5 stack-ova Valor bafa do Skeleton Kinga i lisio ga zivota, danas nastavljam dalje, bicu srecan ako mogu ceo Act I da ocistim, posto znam da je Act II MNOGO tezi necu ga ni pokusavati nego cu se koncentrisati na farm prvog Act-a.

Btw nijedan Set item do sada nisam pokupio ni recept za kovaca, a imam 80+h igranja.
 
Nazad
Vrh Dno