Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

da li mozes odvojiti malo vremena za jedan mali tutorijal?

Meni zvuci da nije bas tako jednostavno.
 
da li mozes odvojiti malo vremena za jedan mali tutorijal?

Meni zvuci da nije bas tako jednostavno.
Evo ga video gde sam u pet minuta poslao 1 Dash na novi mobilni wallet, stake-ovao 0.8 Dash-a na Crowdnode-u, povukao tih 0.8 Dash-a nazad u wallet i ispraznio taj wallet.


Tok videa:
Kreiran novi wallet, upisan PIN (isečen je deo gde ti prikazuje recovery frazu i traži da je uneseš posle toga).
Klik na Receive, pojavi se QR kod sa public adresom. Drugim telefonom sam skenirao kod iz Dash wallet-a i poslao 1 Dash.
Klik na Explore, Staking, tu me upozorava da se wallet još uvek sinhronizuje sa mrežom, tako da moram da sačekam da se to završi.
Manje od minuta kasnije, opet idem na Explore, Staking i tu kreiram novi Crowdnode nalog, koji se vezuje za moju adresu iz wallet-a (automatski se pošalje 0.001974 Dash-a, što inicira vezu sa Crowdnode-om).
Radim Deposit na Crowdnode u iznosu od 0.8 Dash-a (postoji mala povratna transakcija od 0.0002 Dash-a koja je Crowdnode signal kojim beleži tvoj depozit).
Radim Withdraw maksimalne količine koju mogu da povučem, tj. praznim svoj Crowdnode nalog (dobijam nazad 0.80175478 Dash-a).
Šaljem sav Dash iz tog privremenog mobilnog wallet-a nazad na moj glavni wallet i ostaje balans od 0 Dash-a.
Stvarno nije. Napraviću tutorijal ovih dana
Htedoh reći stvarno jeste jednostavno. Ne kucati poruke na forumu pre prve jutarnje kafe :)
 
Nazad
Vrh Dno