Šta je novo?

Dark Souls 3

Treba ukinuti ove zalaske sunca u DS igrama. Mozda to "radi" u nekim drugim , al se pi*a u atmosferu ovde.

I kako uvek nadju neke retarde da igraju ovo , pitam ja vas? :p
 
Mare ne kaki puno, zar ne vidis kakva ce hebacka igra ovo biti. Level dizajn bolji od Dark Souls, nivoi ogromni, bosovi apsolutno epski kao nikada do sad, gejmplej smooth ko bebina guza i krajnje responzivan sto je novi momenat u souls igrama. Ovo ce biti ultimativna Souls igra. Nisam ocekivao da ce se popisati po Bloodbornu posle samo godinu dana, od DS3 sam jedino ocekivao fan service i jos malo recepta iz DS dvojke. Ali Miyazaki san se ne sali. Ako prica bude kao sto ocekujem, ovo je 99/100 igra. Cista desetka rezervisana samo za MGS5.
 
Malo je prebrz za ovaj heavy armor a i ovaj baja izgleda nije ni video Souls igru ranije.
 
Meni se dopalo kako je resio onog viteza. Mozda ne zna da igra ali nije glup. Za tog viteza treba parry a on to ocigledno ne ume tako je da je uradio jedino sto je mogao.
 
I dalje kotrljanje sa stitom!?
 
Malo Bloodborne-style kretanja i poteza, vidim...ok, ok...možda ispadne zanim5ivo, responsivnija borba...
 
Responsivnija?!
74845.gif
 
I dalje kotrljanje sa stitom!?

Da, daaa... Heh, G@W se izgleda jedini prži na ovo do kraja! :d

Nekako sam oduvek imao problem sa naslovima u kojima se na kilometar oseća taj tipičan banalan i jadno napucan azijatski hack 'n' slash manir u izvođenju, koji ja kao takav nikada neću moći da svarim, taman ko što ne mogu ni japansku mangu. Uzgred ako smem da primetim, paradoks paradoksa mi je kad neko uzme da kritikuje makljanje i mehaniku u recimo Assasins Creed-u, a pri tom igra ovako nešto... ehm... Još kad vidim ovo da protivnik napravi zviz u prazno i posle toga čeeeeeka, muka me uvati odma... :S:

U stvari da budem iskren, nije mi ni jasna fama oko ovog naslova?!

Meni lično ova igra samo izgleda ok, a zapravo nije ništa posebno. Prosek... Džaba level dizajn i grafika kad je kretanje očajno rešeno, a borbena mehanika više nego jadna. Ali dobro... Aj da kažemo, odigraće je onaj kome se ovo dopada i to je to! Huuh ,)
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam jedini na svetu koji se przi na Dark Souls, sigurno...
 
Ima nas jos.
Oni koji pljuju DS igre ocigledno ili ih nisu ni igrali ili su igrali na tastaturi. :D
 
U vezi klipa i nekih komentara; jedno je zalazak sunca drugo je 'grozničavi apokaliptični zalazak sunca'. Drugo, kliže se i leprša pod oklopom, ne oseti se fizika kao u DKS1 (u DKS2 se ne sećam kako je bilo jer nisam nosio oklop), kotrlja se i bez stamine kolko vidim; i treće, posle 'zviza' ako ostaneš bez stamine na kratko ne možeš da se pomeriš, kako ti tako i kripovi i toga je bilo i u BoD-u.

Edit:

DKS1 po meni nema veze sa mangom. Oseti se teški gotik horor kao i sve neprijatne emocije koje on nosi: jeza, napetost i znojenje dlanova, šok, mučnina i gađenje, užas... kao pravi košmar.
DSK2 sa onim slonićima, nilskim konjima, kornjačama i lavićima je druga priča.
 
Poslednja izmena:
Nekako sam oduvek imao problem sa naslovima u kojima se na kilometar oseća taj tipičan banalan i jadno napucan azijatski hack 'n' slash manir u izvođenju, koji ja kao takav nikada neću moći da svarim, taman ko što ne mogu ni japansku mangu. Uzgred ako smem da primetim, paradoks paradoksa mi je kad neko uzme da kritikuje makljanje i mehaniku u recimo Assasins Creed-u, a pri tom igra ovako nešto... ehm... Još kad vidim ovo da protivnik napravi zviz u prazno i posle toga čeeeeeka, muka me uvati odma... :S:
Nit gejmplej ima veze za "tipičnim" HnS igrama tipa DMC, nit igra sa vizuelne strane ima puno zajedničkog sa manga i JRPG stilom.
Poređenje sa borbom u AC igrama niću ni da komentarišem.
 
Da, daaa... Heh, G@W se izgleda jedini prži na ovo do kraja! :d

Nekako sam oduvek imao problem sa naslovima u kojima se na kilometar oseća taj tipičan banalan i jadno napucan azijatski hack 'n' slash manir u izvođenju, koji ja kao takav nikada neću moći da svarim, taman ko što ne mogu ni japansku mangu. Uzgred ako smem da primetim, paradoks paradoksa mi je kad neko uzme da kritikuje makljanje i mehaniku u recimo Assasins Creed-u, a pri tom igra ovako nešto... ehm... Još kad vidim ovo da protivnik napravi zviz u prazno i posle toga čeeeeeka, muka me uvati odma... :S:

U stvari da budem iskren, nije mi ni jasna fama oko ovog naslova?!

Meni lično ova igra samo izgleda ok, a zapravo nije ništa posebno. Prosek... Džaba level dizajn i grafika kad je kretanje očajno rešeno, a borbena mehanika više nego jadna. Ali dobro... Aj da kažemo, odigraće je onaj kome se ovo dopada i to je to! Huuh ,)

To i ja kazem.

I zasto ovo ljudi porede sa BoD?
 
Džaba level dizajn i grafika kad je kretanje očajno rešeno, a borbena mehanika više nego jadna

Komentarisati borbenu mehaniku bez borbe, na osnovu trejlera, je bezveze. Slično kao što i G@W prosipa hvalospeve bez da je iko probao igru...hajde da mi lepo sačekamo da se igra pojavi i da je neko odigra pa da kometarišemo da li je borba krš ili poezija...
 
I zasto ovo ljudi porede sa BoD?
Zbog borbe i gotik atmosfere koja obeležava obe igre. Ali da bi to primetio i osetio atmosferu moraš prvo da odigraš igre.
 
Poslednja izmena:
Komentarisati borbenu mehaniku bez borbe, na osnovu trejlera, je bezveze. Slično kao što i G@W prosipa hvalospeve bez da je iko probao igru...hajde da mi lepo sačekamo da se igra pojavi i da je neko odigra pa da kometarišemo da li je borba krš ili poezija...
Meni se dopada brze i fluidnije (o)kretanje kako neprijatelja tako i avatara. Bice dinamicnija borba, mada manje realna ali to nikada nije ni bila poenta igre vec izazovan i zabavan combat sistem.

Kotrljanje da ne trosi staminu je ili bug ili tezak promasaj dizajnera. Pre ce biti da je bug u trenutnoj verziji igre.
 
To bi bio ogroman propust, kao i ovo oko slabog osećaja težine oklopa i oružija kod kretanja i borbe.
Troši on staminu kotrljanjem, ali izgleda da može da se zakotrlja i bez stamine. Na to sam mislio.

Edit:
Ovo na klipu je možda sa STR i DEX na 100 pa otud takvo kretanje.
 
Poslednja izmena:
Glasanje na IGN za people`s choice sa gamescoma.

Glasao bih za MGS , al znam da ce on ionako najvise glasova da povuce , tako da... Miyazaki paz sha radis.
 
Poslednja izmena:
Da, daaa... Heh, G@W se izgleda jedini prži na ovo do kraja! :d

Nekako sam oduvek imao problem sa naslovima u kojima se na kilometar oseća taj tipičan banalan i jadno napucan azijatski hack 'n' slash manir u izvođenju, koji ja kao takav nikada neću moći da svarim, taman ko što ne mogu ni japansku mangu. Uzgred ako smem da primetim, paradoks paradoksa mi je kad neko uzme da kritikuje makljanje i mehaniku u recimo Assasins Creed-u, a pri tom igra ovako nešto... ehm... Još kad vidim ovo da protivnik napravi zviz u prazno i posle toga čeeeeeka, muka me uvati odma... :S:

U stvari da budem iskren, nije mi ni jasna fama oko ovog naslova?!

Meni lično ova igra samo izgleda ok, a zapravo nije ništa posebno. Prosek... Džaba level dizajn i grafika kad je kretanje očajno rešeno, a borbena mehanika više nego jadna. Ali dobro... Aj da kažemo, odigraće je onaj kome se ovo dopada i to je to! Huuh ,)

Čekaj malo? Ti porediš naslov iz Souls serijala, koja je ponudio mehaniku, ozbiljnost i raznovrsnost kakvu nismo videli još od Blade of Darkness-a u nekoj sp orijentisanoj igri sa limunadom iz Assasin's Creed serijala?

Ovo ti je bio ozbiljan trol ili nisi ni pipnuo Souls serijal do sada....
 
Poslednja izmena:
Isto kao da igras basket dok si vezan za kontejner... i nosis gas masku... i japanke :p

Meni konkretno jedino smeta ono narandzastilo , ali je to izgleda pojacano zbog offscreen snimka. Amragedonski zalazak ili bilo kakav drugi mi se smucio vise. Kad su poceli da ga furaju u simovima voznji , sta onda vise reci. ZA sam kad treba da se izvede devojka na plazu , PROTIV kada treba da se napravi 3. badass mazohisiticka igra koja ce ponovo da mi pojede 100+ sati , pogotovo ako optimizacija bude bila na nivou.
 
Poslednja izmena:
Čekaj malo? Ti porediš naslov iz Souls serijala, koja je ponudio mehaniku, ozbiljnost i raznovrsnost kakvu nismo videli još od Blade of Darkness-a u nekoj sp orijentisanoj igri sa limunadom iz Assasin's Creed serijala?

Ovo ti je bio ozbiljan trol ili nisi ni pipnuo Souls serijal do sada....

Na stranu neozbiljnost posta koji si kvotovao, mene i dalje zanima zašto se ljudi prže na taj Blade of Darkness i zbog čega ga uopšte koriste kao referencu? Odigrao sam ga kada je izašao, ceo Souls serijal je toliko ispred njega u svakom smislu te reči da je to potpuno neozbiljno poređenje. Jasno mi je da na PC-jevima jednostavno nije bilo igara tog tipa, ali kad god vidim da se Blade of Darkness koristi u referenci, ispada da je to maltene igra u rangu Soulsa ili čak i bolja, te da ima neke veze po pitanju gejmpleja, pre svega. Ispada da je taj besmislenim komboima opterećen naslov bio nekakav duhovni predak, a ništa ne može biti dalje od istine.
 
Nemoj da se praviš da nisi anderstendovao njegov komentar, u suprotnom neću da lajkujem tvoj post.:d
 
mene i dalje zanima zašto se ljudi prže na taj Blade of Darkness i zbog čega ga uopšte koriste kao referencu?
Veza između te dve igre je očigleda, od izvođenja, ambijenta, motiva, emotivnog učinka.. Ako nisi u stanju to da primetiš teško ćeš naći odgovor na svoje pitanje.
 
Nekako sam oduvek imao problem sa naslovima u kojima se na kilometar oseća taj tipičan banalan i jadno napucan azijatski hack 'n' slash manir u izvođenju, koji ja kao takav nikada neću moći da svarim, taman ko što ne mogu ni japansku mangu.

Jako si pogrijesio sa ovim poredjenjem. Stoji to da je japanska firma radila DS i osjeca se taj neki njihov duh ali to je totalno razlicito i prakticno neuporedivo sa svim tim sto si ti nabrojao. Bukvalno nema nikakvih dodirnih tacaka sa mangama, pa pogledaj samo karaktere - svi su u "zapadnjackom" fazonu.

Uzgred ako smem da primetim, paradoks paradoksa mi je kad neko uzme da kritikuje makljanje i mehaniku u recimo Assasins Creed-u, a pri tom igra ovako nešto... ehm... Još kad vidim ovo da protivnik napravi zviz u prazno i posle toga čeeeeeka, muka me uvati odma... :S:

Upravo je paradoks to sto ti pominjes, jedan AC moze da igra ratni veteran sa amputiranom lijevom rukom i izbijenim okom - da ne kazem bogalj. Salu na stranu, AC je prosto smijesan naspram DS-a, to je kao kada bi uporedio NFS sa Aseto Korsom. Ako si ikada igrao Blade of Darkness onda ti je to najbolje poredjenje sa DS igrama, samo sto je DS vise fantazijski, morbidniji i mracniji.

:S:

U stvari da budem iskren, nije mi ni jasna fama oko ovog naslova?!

Mozda zato sto nisi odigrao duze od 15 minuta?!

Meni lično ova igra samo izgleda ok, a zapravo nije ništa posebno. Prosek... Džaba level dizajn i grafika kad je kretanje očajno rešeno, a borbena mehanika više nego jadna. Ali dobro... Aj da kažemo, odigraće je onaj kome se ovo dopada i to je to! Huuh ,)

Ok. tvoje pravo da tako mislis, ali meni je DS jedna od najboljih RPG-ova koje sam igrao uopste, a igrao sam skoro sve najbolje naslove u zanru (BG2, Arcanum, F1&F2, Torment, Bloodlines...).

PS. Iskreno mislim da trolujes, cisto da malo isprobas reakcije pojedinih clanova foruma. ;)

off:

Mislio je da kaze "citirao", to "kvotovao" je sad moderno da se kaze. :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno