Šta je novo?

Dark Souls 3

Imate nightmare creatures na ps1 emulatoru. Bloodborne je kopija te igre, lošija kopija.:p

Zašto bi igrao Nightmare Creatures na PSX emulatoru u niskoj rezoluciji i sa pikselima koji pucaju kada možeš da igraš PC verziju?
 
Ima PC verzija te igre? Ja sam bio ubedjen da je to bilo samo za PS1i takodje sam igrao preko emulatora. :)
 
Naravno da postoji PC verzija. Samo što se to nikako ne može dovesti u vezu sa Souls igrama. U Souls igrama se čovek baš fino iscima, a Nightmare Creatures je od onih igara koje sam prvi put probao u životu i opušteno prešao. Ne ide to jedno sa drugim :d
 
fali taj japanski mazohizam :D
 
Ma kako da ne...
 
Jesi li uopšte kliknuo na link? Da, Dark Souls je stvarno na prvom mestu.
Ako je još neko lenj, evo prvih 10:
1. Dark Souls
2. Planescape: Torment
3. Baldur’s Gate 2
4. Morrowind
5. Utima VII
6. Deus Ex
7. The Witcher 3
8. System Shock 2
9. FTL
10. Fallout
 
Kako god bilo bas ima smisla porediti Planescape: Torment sa Dark Soulsom i na sve to dodati Deus Ex koji je ultra closed world sa Witcher 3 kome nema kraja. Pa onda jos i FTL koji je daleko od RPG-a klasicnog.
Tako da je totalno besmislena lista, a i Dark Souls je daleko od klasicnog RPG-a ako se prate novi naslovi, tako da again uzaludno, bolje porediti medjusobno souls igre, i mozda bloodborne uz sve to ali ova lista.. :smash:

Da ne pocinjem sa RPG-ovima jer je verovatno najbrojniji zanr. Ima bar 9 naslova koji bi mogli tu da udju u ovu listu. Ovo jedino ako je skupljano sa metascore sajta ili tako nesto pa ono ajd da sortiramo ocigledno iako nema smisla hah.
 
Poslednja izmena:
pffffffff Witcher 3 na 7. mestu

Lista im je ***** šta su sve nabili.
 
demons souls je prilično bolji od dark souls 1 .
nije za pc doduše ...
 
demons souls je prilično bolji od dark souls 1 .
nije za pc doduše ...

Na kraju su napisali da bi japanski RPG-ovi bili mnogo zastupljeniji na listi da je više njih dostupno u PC verziji.:d

Retardirana lista btw, dobra samo za clickbait (ili započinjanje svađa ne forumima:d).
 
Poslednja izmena:
demons souls je prilično bolji od dark souls 1 .
nije za pc doduše ...

Nikad nisam uspeo da ga odigram a ni pocnem valjano. Kada sam radio u igraonici igra je tek izasla, poceo par minuta i nisam znao sta radim jer nisam imao predstavu da igra bez objectives i questova postoji, bar ne u to vreme pa mi je delovalo malo neobicno i glupavo. Posle kad sam se zarazio sa DS serijalom i preterano igrao imao sam zelju da se vratim na Demon Souls ali nisam imao kesa da kupim konzolu, a da iznajmim nije to to jer bi mi trebalo 20-ak dana da igram kako ja hocu. Ako nekad bude emulator..kamo srece.
 
Mišljenja sam da je lista dosta dobra, svestrana.. Dobro demonstrira raznovrsnost RPG žanra na PC platformi. Neće se svako složiti sa pozicijama koje su pojedinačne igre zauzele, ali bar se možemo složiti da je svaka od njih zaslužila da se nađe na ovakvoj listi.
 
Naravno da nikako ne može biti najbolji, čim nije na PC platformi.,)
 
Mišljenja sam da je lista dosta dobra, svestrana.. Dobro demonstrira raznovrsnost RPG žanra na PC platformi. Neće se svako složiti sa pozicijama koje su pojedinačne igre zauzele, ali bar se možemo složiti da je svaka od njih zaslužila da se nađe na ovakvoj listi.

Haha ok je. Iako mozemo da raspravljamo i da ti dajem argumente da mnoge nisu zasluzile da budu tu gde jesu jer samim tim druge koje su zaista po vecini zasluzile da se tu pojave nisu. Cinjenica. Elem nikad cuo za sajt, tako da je potreba za argumentima jos manja. Pusti to, nije tema o RPG-ovima nego o DS igrama.
 
ti si super. bambi za tebe.
 
Pa aj navedite mi baš zašto vam je Demon Souls bolji od Dark Souls 1?
Baš me zanima.
Prešao sam Demon Souls 4,5x, DS1 2,3 I daleko bolji utisak mi je ostavio DS1.
 
Valjda po utisku koji je ostavila u to vreme. Za mene je to bio povratak blade of darkness-a.

I da nije bilo tog odlicnog sistema borbe u Demonima , mozes se kladiti u zadnjicu da ne bi bilo Dark souls-a.
 
Zamolio bih modove da ponovo banuju Kelhusov novi nalog "Mogul" kako se ovakvi offovi ne bi desavali i u buduce.
 
Klinac je nevidjeni spamer. Postovi su mu u rangu bota. Kao neka skripta ili bag koji se ponavlja.
 
Koji bossovi, sunce ti...! :zgran:
O, jedva čekam...
 
sick :D
 
Nazad
Vrh Dno