Šta je novo?

Dark Souls 3

Ti si pitao da li može da se pokupi titanite slab. Rekao sam da može i objasnio kako. Ne postoji teleport na mesto koje ranije nisi posetio.
 
pa nisi objasnio kako :) ja pitam kako mozes sa level 50 charom da ubijes sve te bossove kako bi dosao do lokacije gde je titanite slab?
50 levela je dovoljno da imas dovoljno hp/stamina/ar/res da odradis sve te bossove?
 
Au koje njesra, uradio sam kod Firekeeper zenske remove Dark Sigils, nisam ni znao sta je to i sad mi je Yoel of Londor mrtav u Firelink SHrine, a nije se pojavila Yuria of Londor.
Sta da radim sad?
Yuria of Londor je veoma vazan merchant.

Ako si izlecio Dark Sigil, tj Hollowing, pre nego sto se ona pojavila, onda se ona nece uopste pojaviti i moraces da cekas NG+ :)

pa nisi objasnio kako :) ja pitam kako mozes sa level 50 charom da ubijes sve te bossove kako bi dosao do lokacije gde je titanite slab?
50 levela je dovoljno da imas dovoljno hp/stamina/ar/res da odradis sve te bossove?

U teoriji, mozes preci kompletnu igru na Soul Level 1, tj. da nikad ne levelujes.
I ljudi rade takve challenge run-ove, samo su brutalni, jer sta god da te pipne ces umreti. Ako si dovoljno dobar, tj. umes da se roll-ujes kroz sito i reseto, mozes preci igru sa pocetnim gear-om i bez levelovanja :d

A inace sto se tice Slab-a, mislim da se prvi nalazi u Grand Archives a onda sledeci od NPC-ja kada zavrsis quest (Siegward). Ima ih oko 6 komada po playthrough-u, cini mi se.
 
Znači za ovaj playthroght sam se syebao. Što mrzim takve questove u Souls igrama. Vidim dok sam ovo čitao da je tu i Patches, koga li sad ubija?
 
Igra je postala brutalna u onoj Irityl Valley i Anor Londo, stanovanje mobova kao u DS2 samo što ovde nemam ništa korisno od magija. Mada vidim u PvP da skoro niko ništa ne koristi, čini mi se da su magije totalno beskorisne.
 
E ovaj Pontiff Sulyvahn je pravi bos. Ostali bosovi do sad su bili nekako mlaki, osim onog vatrenog u Smoldering lake. Mislim da nikad ovoliko nisam ginuo ni u jednoj souls igri, zabavno vrlo :) I ja sam zajebao quest sa Yuriom , al malo drugacije, zapravo slucajno, posle sam na wikiju video sta sam uradio, al kasno.
Jako mi se dopada sto ne mora da se grinduje, to me je uvek nerviralo u ovakvim igrama.
 
Poslednja izmena:
Ja sam umro farmajući za covenant, posebno ****ni Watchdogs of Farron, sad mi ostalo samo još 28 za Blue Sentinels ili onaj poslednji covenant koji deli rank sa Blue Sentinels i to je to. Posle NG+ da pokupim propušteno i NG++ za ostatak prstenja i mogu dumrem.
 
Ali PvP na Cathedral je totalno ludilo. Ubedljivo najbolji coop u Souls igrama.
Šta rade kad izađe connection error u PvP, čuvaju lan kabl? :d
 
Poslednja izmena:
Je l' provalio neko kako da pokrene onaj lift pre bossa na kraju Lothric Castle?

Trenutno se majem po Arhivi...zanim5iv nivo. Mislim da sam zeznuo sve NPC questove, heh. Mada, nije mi ni bitno...

Irithyl Valley + Dungeon mi je najomraženiji nivo do sada...
 
Je l' provalio neko kako da pokrene onaj lift pre bossa na kraju Lothric Castle?

Trenutno se majem po Arhivi...zanim5iv nivo. Mislim da sam zeznuo sve NPC questove, heh. Mada, nije mi ni bitno...

Irithyl Valley + Dungeon mi je najomraženiji nivo do sada...

Koji bos je u pitanju?
 
twin princes?
 
Ne, pre Dragonslayer Armora. Probaću posle opet, pobio sam Prinčeve, možda se pokrenulo.

Ostala su mi još 2 bossa, uk5učujući zadnjeg...na kraju sam. Firekeeper me je rastužila kad sam joj dao izvestan item, priča stvari koje ne slute na dobro...
 
Firekeeper me je rastužila kad sam joj dao izvestan item, priča stvari koje ne slute na dobro...

Ja joj nisam ni dao, onaj malecki kralj me upozorio a i opis na itemu mi se ne dopada. Počeo sam da pazim šta dajem ljudima otkako sam upropastio onu slepu nesrećnicu.
 
Ne stedite spoilere, ljudi :) Nije nista strasno, ali zadnja dva posta su bas mogla da se sakriju. A i ja sam se zeznuo sto gledam temu za igru koju igram...
 
Priznaj da koristis cheat za Souls. :d
 
Interesantan razvoj događaja...neko je otkrio da se hex-editorom može promeniti neka vrednost za poise sa 0 u 1 i onda igra ima poise sistem sličan onom u DS1 (znači, bez 1-hit staggera kao u Bloodborne). Ne znam tačno šta se menja i gde, thread na Redditu je odmah obrisan zbog moguće zloupotrebe (čitaj: cheat) a polemiše se da li je From Soft to ostavio u igri s namerom da kasnije otk5uča ili patchuje ili nikad nisu imali nameru da to radi kao u DS1 ali su prosto zaboravili da uklone ili nešto treće...uglavnom, evo video demonstracije:

[YOUTUBE]ldIxzYQ7nIw[/YOUTUBE]

Takođe, u najavi je novi patch:

App Ver 1.04
Regulation Ver 1.05

Rough translation:

Fixed a bug where you might not get items properly while accessing a covenant when a player joins your game.
Some NPCs questline events have been made easier to trigger.
Made the requirement for joining the Rosaria's Fingers less strict.
Fixed a bug when teleporting to Untended Graves.
Amended an issue where kicks were being parried.
Fixed a bug where Crystal Sage would not re-appear after warping in.
Fixed a bug where Dragonslayer Armour would die on its own before you fight.
Fixed a bug where Knight Slayer Tsorig would continue to gesture.
Fixed a bug where Siegward would fail to save Greirat even though the conditions have been met.
Fixed a bug where, when wearing a ring that increases Max HP, the change would not be reflected in some menus.
Fixed a bug where the voice chat icon would show (or not show) according to the settings.
Fixed a bug where the voice chat icon would continue to display when HUD display is set to AUTO.
(Xbox One) Fixed a bug where you can't access the functions Quit Game, access bonfire, or use online play items when failing to connect to an online session.
(Xbox One) Fixed a bug where the game would crash to the title screen when you fail to connect to an online session.
Fine tuned various other things, fine tune performance, and corrected various bugs.


Još nešto: ne znam da li je neko čuo, postoji način da se Dancer fight učini mnogo lakšom ako neko hoće da je ubije ranije, deluje kao da je u pitanju neki glitch sa NPC-jem kog možeš da summonuješ za borbu, on je razvali...
 
Poslednja izmena:
Prešao igru. SL 106, Knight, 40 STR/DEX/VGR i po 20 END/VIT. Gro igre sam prešao sa Refined Longsword (prvi put nešto što nije malo veće), ponekad Refined Dark Sword. Shield of Want je bombona. Ko nema Knight armor, neka kupi, odličan je. 50h igre, sa lutanjem i zavirivanjem posvuda...
Moram da kažem da su bossovi lakši no u prethodne dve igre...ni za jednog mi nije trebalo više od 3-4 puta max, neke sam prešao iz prve, uk5učujući zadnjeg. Kad se setim O&S, Vendricka, Kalameeta itd. koji su me pošteno mučili, ovo je ništa. Što se NPC-jeva tiče, mislim da sam uspešno okončao samo jedan njihov quest, heh. Previše su zakomplikovali njihove questline...
Inače, konačno sam provalio onaj lift, hah.
 
Poslednja izmena:
Koja boleština je onaj level Dungeon, neverovatno podseća na onaj deo 3 kao se zvao u Demon Souls, neverovatno koja akcija kad naletiš na onih 10 što skidaju HP skoro do nule. Ima li uopšte zaštite od toga osim ranged napada?
Svet i igra je fenomenalna za sad, jedino bossovi su malo prelaki za moj ukus, sem Pontiff nijedan mi nije bio neki izazov. Izvalio sam da bossove uvek lakše i iz prve ubijem ako ugasim u borbi zvuk, inače mi nabije adrenalin i samo grešim i srljam.
Ako vas zanima grind, samo na Pontiff Bonfire i coop, čas posla se uzme 200k.
Koliko sam već igrao PvP uzeo sam već par milion souls, ali sam ostao na sl 76.
Trebao sam ići pure strength build jer su bonusi suludo dobri za longsword. Kad obrnem igru malo cu da istražujem po netu koji su najbolji buildovi za PvP.
 
Poslednja izmena:
tower of latria
 
mnoge stvari su pozajmljene iz svih prethodnih igara.
 
Mogu vam reći da je ovaj weapon art genijalna funkcija u igri, prvenstveno u PvP, toliko je različitih stilova igre da je to neverovatno. Magic build za sad za PvP je bzv, niko ga ni ne koristi skoro. Treba to da bufuju.
 
Ima li neko da bi pokušao da farmamo za Darkmoon/Blue Sentinels covenant? Nakupio sam 11/30, treba dosta vremena uložiti, pa da pokušamo da ubrzamo malo.
 
Vrh Dno