Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Puni oglasi nokia headsetova za 1200-1500 dinara.
10,95+3,5 funti izađe po aktelnom kursu jače od gore pomenute cene. (pride ako se carinik neki povampiri, može svašta da bude jer shopto ne prilaže račun)

Ovaj headset nije ni po čemu bolji od bilo kog drugog (osim onog zvaničnog, koji opet ima jednu prednost a to je da vidiš koliko je baterija puna).

Od kako je izmišljen fenomen "nov zakon o saobraćaju" tržište BT sluškama je procvetalo. :) Skoro da ih na kioscima ima.
 
Ja iskreno nisam zadovoljan Sony sluskom, spada sa uveta, posle duzeg nosenja zulja uvo, mnogo susti dok pricas u voznji kolima. Moracu da nadjem neku bolju definitiivno. Problem je sto bolje kostaju 50e i vise. :(
 
Nije predviđena za kola već za PS3.
Kao što većina onih predviđenih za kola nemaju MUTE taster (kod većine kombinacija + i - tastera izaziva taj efekat).

Mada za žuljanje moram da se složim jer posle sat-dva izaziva bol u uvetu.
 
e stigla mi kartica iz Intese, nego jel moze mala pomoc pri registraciji na shopto ?

Zanima me recimo ono kad treba da unesem "offer code" jel tu upisujem broj kartice (onih 16 brojeva 4x4) ili samo onaj validation code (onaj broj koji pise na dnu kartice sa desne strane) ?
 
I jedan i drugi.
 
Ajde malo prelistaj temu molim te, cenim da se na svakoj petoj strani ovo pominje.
 
GoW collection koji sam porucio 16.1 je stigao danas i sve bi bilo OK da ovi nasi majmuni mi nisu zakucali carinu od 1300din.E jesu stoka to nema nigde moram da napravim na fejsu grupu "Bacajte hejt za nsu carinu'' :)
 
GoW collection koji sam porucio 16.1 je stigao danas i sve bi bilo OK da ovi nasi majmuni mi nisu zakucali carinu od 1300din.E jesu stoka to nema nigde moram da napravim na fejsu grupu "Bacajte hejt za nsu carinu'' :)

Takve vole najvise. Sto ih vise hejtuju to oni vise udaraju... :)

Salim se, ne znam koliko ti je bio racun (igra plus postarina)? 1300din mi se cini nesto manje nego sto su neki drugi placali ovde.
 
GoW collection koji sam porucio 16.1 je stigao danas i sve bi bilo OK da ovi nasi majmuni mi nisu zakucali carinu od 1300din.E jesu stoka to nema nigde moram da napravim na fejsu grupu "Bacajte hejt za nsu carinu'' :)

Stoka zato što su u tvom slučaju obavili posao za koji su plaćeni? :)
 
E pa izgleda da su poceli ozbiljno da rade posao. PES10 porucen sa dvd.co.uk isto ocarinjen 1650 din.
 
Daj salite se da je ovo pocelo sve cesce da se desava.. :(
 
Izgleda da se nazalost pre-popularizovalo ovo porucivanje.. moguce cak i da je Game-S digao neku hajku na drzavne organe ili tako nesto.
 
Nazad
Vrh Dno