Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Jesi skenirao ili slikao? Jer sam ja slikao pa je mozda u tome problem :)
 
Vidim da ovde dosta ljudi ima "fritezine" kartice. Cisto me zanima odakle vam ideja da bas kod njih uzimate. Ima toliko banaka. Em sto su najskuplji, em kao sto vidite da sa njima stalno neki problem. Mozda niste dovoljno upuceni, ja radim u banci vec 5 god, ali njohovi fee-ovi za odrzavanje racuna itd su daleko veci od drugih banaka.

Ja sam imao dugo Visa Virtuon kod Rajfajzen-a i odlicno mi je sluzila. Znaci nema NIKAKVIH troskova. Koliko stavis na karticu toliko imas da trosis i to bez ikakvih naknada. Jedini problem sto ti je izadaju na kratak period negde oko 6 meseci pa me smaralo da stalno obnavljam..

Prosetajte "okolo", raspitajte se i drzite se Friteze sto dalje...ej davali su ljidima kredita sa preko 25% kamate...!!! :mad: :mad: :mad: (Miskovic im je i dalje u krvi)
 
Ja nisam imao nikakvih dodatnih troskova za fritezu, nema neke pretplate ili slicno, pise im to cak i na sajtu u opisu kartica..
 
Jbt, na kraju ispade da niko u stvari nema Intesa Internet, ne znam odkud meni u glavi da ta kartica radi bez problema svuda, sa Bencha sam to izvukao sigurno, inace ne bi bio uporan da bas nju izvadim.. :S:

Ja nisam imao nikakvih dodatnih troskova za fritezu, nema neke pretplate ili slicno, pise im to cak i na sajtu u opisu kartica..

Ok, onda idi pa kupuj sa Visa Internet karticom kad je tako dobra :d

Pardon Friteza Internet :)
 
Poslednja izmena:
Hehe, ne kazem da je dobra, nisam je jos testirao :) ali sto se tice troskova odrzavanja i toga nisu mi nista trazili i pise da "nema clanarine"...
 
a cuj meni su ok ovi iz intese al zadnjih dana mi idu na zivce neverovatno gledam kod caleta na firmu troskove pa to nije normalno kakvi su.A sto rece za kredite pa Findomestic je jos gori kad sam kupovao LCD pre neki dan nam nudili 25% na godinu dana
 
meni sa shopta stigao moj rozi gamepad za 28e +66?! dinara carine :D
zhiveli! jeste odvratno roz, al je jeftin :)
 
Evo i meni poslali dio posiljke konacno s play-asia. Dio nisu jer cekaju da napune lager :)
 
Dakle, neke stvari su se promenile. Na wow-europe.com je moglo da se plati bilo čime. Prolazile su i VISA electron i VISA internet (intesine) bez problema, sinoć obe VISE ne prolaze. MasterCard prođe iz prve. Tako slatko ću da ih otkažem. Jedina "prednost" je što se trenutno prebacuju pare na njih, a za master i amex se čeka nekad i do ceo dan.
 
to je na veliku zalost normalno kod svih kreditnih kartica jer treba da prodje 24h da bi novac legao :(
 
Ne uvek, ako ujutru prebacim pare na Master ili mex, u većini slučjeva legne u narednih nekoliko sati. Ako uveče ili u toku noći prebacim pare, legnu pre podne sledećeg dana. Jer imam osećaj da tamo sedi neko i lupa enter na te transakcije jer uvek u radno vreme (9-17) pare završe na kreditnoj kartici.
 
Ako WoW ne moze da se plati sa Fritezom mogu da se pozdravim sa Amazonom onda..
 
Ja sam se vrlo neprijatno iznenadio noćas. Pride što nisam plaćao sebi WOTLK ključ. A i pipavo je što na Blizzardovom sajtu ako 3 puta odbije bilo koju karticu ili više njih, zabrani ti 24h da pokušaš ponovo. Prva dva pokušaja odoše na VISE i treća sreća. Fora je što sam ja ranije plaćao sa obe te kartice, i nije bilo problema. I što je najtužnije, sajtovi redovno okrive banku za neuspelu transakciju.
 
ja sam sada probao visu internet nikakvih problema za placanje preko paypala.
 
Ja sam se vrlo neprijatno iznenadio noćas. Pride što nisam plaćao sebi WOTLK ključ. A i pipavo je što na Blizzardovom sajtu ako 3 puta odbije bilo koju karticu ili više njih, zabrani ti 24h da pokušaš ponovo. Prva dva pokušaja odoše na VISE i treća sreća. Fora je što sam ja ranije plaćao sa obe te kartice, i nije bilo problema. I što je najtužnije, sajtovi redovno okrive banku za neuspelu transakciju.

Cek na kraju si uspeo sa Masterom?

Ja sam do sad WoW placao preko Virtuon Vise i sve je bilo ok..onda sam napravio pauzu u WoW-u 6 meseci i sad mi je prihvatio Visa kreditnu Vojvodjankse Banke...
Jeste malo skuplja varijanta ali GameCard mu dodje najbolje resenje i ne boli te glava...

off: na kojim serverima igrate?
 
Poslednja izmena:
Da, MasterCard nikako da omane. Izgleda ipak ima razlike da li je u pitanju prava kreditna kartica (VISA) ili neka le/mx verzija (virtuon, internet).

Ja igram na Burning Legionu.
 
Preorderovao sam Dark Knight sa Amazona (UK), pise da film izlazi 8-og decembra, a meni je Delivery estimate: 18 Dec 2008 - 24 Dec 2008, ako je faking pre-order, zar ne znaci da treba da stigne priblizno kada i film izlazi, zar to nije poenta toga? Ali nebitno, samo da sljaka..
 
Danas pokusano sa visom iz meridijan banke, i ne radi nema leba... :wall: Nastavljam dalje sa potragom za odgovarajucom karticom.
 
Danas stigao LBP sa sendit.com (u mailu kažu da su poslali 7.11), knjiga sa amazon.co.uk (poslato 13.11) u kabl sa playasia (poslat 10.11).
 
NArucio sam Need For Speed Undercover za PS3 pre 10 dana sa shopto pare su skinute sa racuna igra jos nije stigla a danas dobijam ovaj mail


Hi XXXXXXX

We've had your order returned by the postal service unsigned.for. Did you still want the item or was it left unsigned for as no longer required?

Can you also confirm what the address should be?

Kind Regards,

ShopTo Support

daok na royal mail za moju porudzbinu pise

Your item, posted on 20/11/08 with reference RJ217558981GB was delivered in BRACKNELL PDO on 01/12/08.

Thank you for using this service.


Sta ovo znaci?
 
Na koju si adresu trebao da primiš? Igra se vratila (ako dobro kapiram) zato što nisu želeli da je preuzmu na adresi na koju je poslata.Ako nisi u engleskoj, pošto koliko vidim na netu Bracknell je grad u engleskoj, Royal Mail je nešto žestoko zabrljao.
 
Na moju adresu u Srbiji i tako sam je i napisao kada sam se registrovao na shopto.
 
Napiši Shopto-u adresu na koju je trebalo da bude poslato.I onako te to pitaju.
 
Upravo sam im odgovorio na mail sa mojom adresom ali stvarno ne znam da li ce to nesto da pomogne s obzirom da kod njih na sajtu vec stoji moja prava adresa.
 
Pa vratila im se poshiljka iz nekog razloga...
 
Stigao gamepad i HDMI kabal s play-asie nakon 11 dana na kucnu adresu bez ikakvih dodatnih troskova (pvd, carina...) U ovih par dana treba da mi stigne jos jedan paket s play-asia i jedan s mod-chip
 
Ja narucih u petak popodne COD 5 sa shopto.com i evo danas stize bez ikakve carine itd

EDIT:Cak sam dobio i kod sa 3 funte gratis :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno