Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Sad sam stavio bukvalno sve na low i 720p, nemam taj problem kao na tvom screenshotu.
 
Poslednja izmena:
Sad sam stavio bukvalno sve na low i 720p, nemam taj problem kao na tvom screenshotu.

najgore je napolju au uzas gledam na youtubu i nekom izgleda kao meni a onda gledam neko izgleda cisto kao suza prvo slika je cista bez foga smoga i ostalog lighting je super kod mene sunce izgleda kao ne znam ne vidim ga vidim samo godray bukvlano
 
Poslednja izmena:
Auh, evo već 4-5 sati igram, ne pamtim da me neka igra ovako uvukla, priča je fantastična! :) Bilo je nekih bagova i gluposti ali dobro, nije strašno.
 
Iskljuci minimum fps i stavi anisotropyc na 16.
Probaj i color precision ako ovo ne radi...
I cekaj, koja ti je nativna rezolucija monitora, posto vidim da imas da pojacas?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
nativna 1366x768 imam super resolution ili kako se zove probao ali taj sum je haos ali i taj magloviti efekat kao da je u sobi bacen dimna bomba bilo je uzas ali kad sam smanjio nesto nemam pojma sta smanjio se malo taj efekat
 
Dodatno poboljšanje performansi.
Meni je isto smešan GPU PWR usage i koliko vidim ovom liku je pomogla ova metoda.

https://www.reddit.com/r/cyberpunkg...cd_projekt_red_i_think_you_shipped_the_wrong/

git: https://github.com/yamashi/PerformanceOverhaulCyberpunk/wiki

Ja sam ovo uradio cim su izbacili na reddit-u, plus sam menjao exe jer imam Ryzen-a. Ne merim FPS i te bakrače, pa ne mogu da tvrdim brojčane promene, ali osetim u vožnji u gradu da je tečno sada skroz, umelo je ranije da bude neravnomerno. Konfiguracija iz potpisa, high presset bez RT i bez DLSS jer igram na 1080p.
 
Da, meni je malo pomoglo, min fps je bolji i stabilniji. PoolGPU modifikacije mi nisu pomogle.

Ako ste modifikovali .exe onda ova poboljšanja sa github-a ne rade.
 
Sjajne su side misije, preporučujem da se nikako ne preskaču one sa Panam. Sjajan lik i odlične misije.
Vratio se na Junkyard i padne mi na pamet da proverim da nije telo Dexa tamo još uvek... jeste, i može da se uzme prilično dobar pištolj, plus u frižideru u blizini iznenađenje :)


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*, ja bio na junkyard zbog misije sa Dalamain autom...i nije mi ni palo na pamet da trazim bilo sta, bila i noc...God damn it, sada moram nazad :)
 
Igra deluje solidno, radi dobro u 1440, nije bilo bagova na ovom samom pocetku prvih par sati igranja. Night City je sjajan ako si zaljubljenik u zanr, mozda je neko ocekivao vise sand box besciljne interkacije ali meni je kul ovako. Atmosfera je solidna, moguc razvoj lika deluje zanimljivo. Voleo bih da imam vise vremena da je igram
 
Meni sa Ryzen 3600X i Radeon 480 8gb na medium detalji, 2560x1080, ide oko 30-45 fps, nakon tog cpu fixa. Može se odigrati i tako, nije neki smak sveta, mada sam mislio da će bolje raditi... Nije ovo baš najsjajnije optimizovano definitivno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*, ja bio na junkyard zbog misije sa Dalamain autom...i nije mi ni palo na pamet da trazim bilo sta, bila i noc...God damn it, sada moram nazad :)
Ja sam pola sata tražio, takođe noć... nisam hteo da gledam lokaciju na netu gde je tačno :D Velika lokacija prilično...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ovaj 1.04 je još gori sa bugovima nego 1.03. NPC-evi sa spawnuju jedan u drugom ili jedan na drugom. Automobili prolaze kroz zidove, a iz nekog razloga se u jednom momentu umesto modela za biochip učitao model pištolja i tako liku viri utoka iz glave. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovaj 1.04 je još gori sa bugovima nego 1.03. NPC-evi sa spawnuju jedan u drugom ili jedan na drugom. Automobili prolaze kroz zidove, a iz nekog razloga se u jednom momentu umesto modela za biochip učitao model pištolja i tako liku viri utoka iz glave. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
Ja sam za 20 sati igranja od svega pobrojanog samo na ovo naišao...
I to oba puta u istoj sceni pošto sam dva puta kretao ispočetka...
Moj utisak je da za sve ostalo preuveličavate, kako za neoptimizovanost, tako i za bagove...

Sa mog aspekta samo za prvu ruku da srede kočenje kod vozila i malo poboljšaju responzivnost vozila, i ja zadovoljan...

Elem, najaviše i peč 1.05 za par dana...
 
Meni su se uglavnom desavali sitniji bugovi koji ne uticu preterano na igranje.
Danas mi se prvi put desilo da igra crashuje, 3 puta na istoj misiji (Never Fade Away), ali sam srecom uspeo nekako da je zavrsim.
Poslao sam im report, resice valjda.
 
Sjajne su side misije, preporučujem da se nikako ne preskaču one sa Panam. Sjajan lik i odlične misije.
Vratio se na Junkyard i padne mi na pamet da proverim da nije telo Dexa tamo još uvek... jeste, i može da se uzme prilično dobar pištolj, plus u frižideru u blizini iznenađenje :)


Sent from my M2002J9G using Tapatalk

To mi nikad ne bi palo na pamet, sad moram i ja da istražim :D

Badlands, tj. svet oko grada je mnogo veći nego što sam mislio nakon onog Nomad uvoda u igru(fala bogu).
 
@kure1982 Ma super je sve! [emoji23]

2020.12.13-10.42.jpg
 
Pravi naziv za igru kako izgleda trenutno: CyberJUNK 2020 :D haha
 
@kure1982 Ma super je sve! [emoji23]

Pogledajte prilog 294054

Ja samo pišem svoje utiske...

A moji utisci su da sve radi kako treba (pogledaj moj post day 1, gde pišem da mi sve sa aspekta grafike radi kako treba (da li me usralo ili jednostavno nemam oko željno 1000fps, ne znam)) i da bagova nema puno i da svakako ne utiču na ukupan doživljaj...

Inače ovu fotku koju si postavio ja verovatno mogu napraviti u photo modu uz specifične uslove, i jednostavno spustivši kameru kroz teksture ispod nivoa horizonta...

Ako te već igra toliko nervira, unistal pa čekaj GOTY verziju i da sve ispeglaju (jer će ovo biti game of the year :))...
 
Pa covek je realan , igra je puna bagova ono previse za full release , ne mislim na performanse i jurenje fps-a.
Parkiram ispred auta koji hocu da ukradem i dok izadjem iz auta on je magicno nestao i to se dogadja konstantno.
Onda 10x sam propao kroz neke teksture i zaglavljivao se.
Desavalo mi se da ne mogu da otvorim vrata jer je key kod lika koji se spawnao u neki zid ili se uopste nije ni spawnao i sve to moram da guglam kako bi uopste imao pretstavu sta se desava. I onda moram sa reloadiram predhodni save i za bagove su totalno svestni jer su ubacili da igra konstanto radi save.
Meni se svidja igra i mogu da je igram u ovom stanju ali razumem one koji ne mogu jer je ovo prilicno veliki fail.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@kure1982 Hajde napravi je. Znači ceo lik mi propadne kroz mapu dok sam trčao ulicom i to mi još računa kao instant death. Ako misliš da sam namerno fejkovao nekim načinom, izvoli i dokaži. [emoji846]

Uhvatio si se fps, kao da sam to igde spomenuo. Jeste, baš očekujem milion fps na 60Hz monitoru. Mislim da sam ovde jedan od retkih koje zabole za fps i sve preko 30 je za mene odlično. Naravno, treba bolja optimizacija i bolje da radi i na mojoj mašini, ali nije nešto oko čega bih se previše bacao. [emoji846]

Jednostavno nisu ispoštovali obećanje, isporučili su apsolutno nedovršen proizvod, a zbog takvog "Ako ti se ne sviđa, ti nemoj igrati" stava i opravdavanja takvih poteza će se sve više i dešavati ovakve stvari. [emoji6]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jednostavno nisu ispoštovali obećanje, isporučili su apsolutno nedovršen proizvod, a zbog takvog "Ako ti se ne sviđa, ti nemoj igrati" stava i opravdavanja takvih poteza će se sve više i dešavati ovakve stvari. [emoji6]
Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Izgleda da nece , ljudi masovno rade refund ove igre.



Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kad se zakljuca fps na 45, podesavanja na medium, upali onaj amd fidelity ili kako se vec zove (80% rez), radi mi “korektno”, tj drzi tih 45 fps stabilno, i sasvim mi je igrivo. Ocekivao sam da nece preci 25 fps, kakvi su komentari.

Nije ni igra loša kako odmiče...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prodadoh vegu i kupih 2080. Posto nisam bio preko 10god u nvidia taboru, nastimah nekao sve da radi ok.
Jel i igrate sa ovim dlss on? Ja nema sanse, ista stvar kao na amd fidelityFX cas. On u sustini samo prebacuje u nizu rezoluciju? Igram na 2k. Slika blury i kad stavim quality. 100x mi je ljepse neki mix ultra high med, RT off. Mnogo ljepse izgleda tako. Dlss muti mnogo.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno