Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Bice ovo odlicna igra u to ne sumnjam.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Čekaj, došli smo do toga da više neće ni gameplay snimak da pokažu narodu nego ga pokazuju ovim retardima sa YT pa ja trebam da slušam te retarde kako mi opisuju gameplay? Kakva glupost.
 
Ruka ruku mije...

Youtuberi dobijaju preglede, od toga zarađuju, a CDPR dobija besplatnu reklamu i naravno pozitivne pohvale jer niko neće da kaže jednu reč negativnu da ne bi izgubio pozivnicu.
Slično ti je stanje sa review kopijama koje dobijaju poznati YT, a i neki manje poznati, pre nego što igra uopšte izađe. Pa prave previews, let's plays, sve je to besplatno za izdavača a Youtuberi zarađuju od pregleda, reklama i donacija.
 
Za sad sve je to fino i lepo, ja sam optimista i mislim da ce napraviti dobru stvar, ali prvo da se vidi taj gameplay :)
 
al komentar na gornji video "This guy just lost his virginity" :d
 
Za sad nema nikakvih informacija, mada ja tipujem na Gamescom-u.
 
Čekaj, došli smo do toga da više neće ni gameplay snimak da pokažu narodu nego ga pokazuju ovim retardima sa YT pa ja trebam da slušam te retarde kako mi opisuju gameplay? Kakva glupost.


Kad vec toliko uzivas u ovakvom sadrzaju evo jos sat vremena istog :d :d :d


 
Svi ti youtuberu su pod NDA. Relevantna recenzija ce biti nakon izlaska igre. Ne sumnjam da ce CDP odraditi odlican posao. Jedni od rijetkih kojima se koliko-toliko moze vjerovati ali ne kontam kako ljudi padaju na te PR reklame.
 
^ stoji, ali iskreno već počinje da mi ide na onu stvar dizanje hajpa I hvalospevi preko YT-reviewera. Bukvalno besplatan marketing tj uz minimalna ulaganja.
Ista prica kao skoro sa Sonijem I God of. War. - na sva usta nahvaljen ali posle igranja nije baš sve bilo za hvalospeve I problemi su precutani. Ali daleko od toga da je loša igra.
 


Najezih se :Klanjanje

Maltene mi se vise svidja ovo nego offical trailer :D
 
Poslednja izmena:
Jos poodavno mi pade na pamet da bi mogli da ubace Ciri zbog te linije iz W3 :) verovatno u nekom side questu
 
Cudna mi je ta odluka, da ne puste na E3 taj gameplay demo i oduvaju sve sa konferencije, gde ces bolje mesto za to, no verovatno imaju razloga za ovakav pristup, ne zele jos da otkrivaju sve karte i stite se od konkurencije dok ne dodje vreme.
 
Ko zna kad izlazi, mozda to cuvaju za sledeci E3..
 
Da, ja bih rekao da je glavni razlog dalek datum izlaska i da su zaključili da već dosta dugo su ćutali i da im je bolje da sad opet malo stvore hajp, da nas drže na tihoj vatri :d
Gameplay demo, ako je dobar, čuva se za početak pre-ordera možda.
 
Ili možda još uvek nisu sigurni da će izgirati sve što je prezentovano u tom demou, čisto da opet ne bude downgrade priče.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
5MczyHC.jpg
 
Ne zovu ga u cdpr-u "Roachster" za dzabe. :D
 


 
Poslednja izmena:
Nju ce definitivno da ubace u igru kao neki easter egg.
 
Nesto se spominjalo da Pondsmith ima neki problem s tim, ne znam da li je istina ili ljudi lupaju...
 
Poslednja izmena:
Ciri je već bila u cyberpunk svetu :)....a ako Cyberpunk bude kao pola witcher to će biti odlična igra imajući u vidi šta nam sada izbaciju i prodauju kao super giga igre...
 
To je samo umetnička fora. Ili ti kako ga zovu u igrama Easter egg. (an unexpected or undocumented feature in a piece of computer software or on a DVD, included as a joke or a bonus.)

I naravno služi i da poveže fanove The Witcher serijala sa novim svetom i olakša tranziciju sa jedne teme na drugu, povećavajući broj ljudi koji će ući u novi svet iz starog.
 
Nazad
Vrh Dno