Šta je novo?

Crysis Warhead

pre par dana nadjoh vremena i kompletirah igru, mogu reci da je akcija odlicna... Od pocetka do kraja non-stop je neko sibanje :)
 
Patch 1.1 za Crysis Wars:

http://www.gamershell.com/news_63874.html
Crysis Wars v1.1 PatchFixes:
Stand/Prone firing exploit by exaggerating spread of all weapons when transitioning from standing position to prone position
Inconsistency between the HUD score and the score shown in the scoreboard
Disconnection caused by cheat protection for levels saved by the map downloader

Improvements:
Player icon, cross hair and round start messages visibility against bright backgrounds

Updates:
Removal of online activation (Release Control)
Support of Linux server
64bit version
Vista Parental Control file
 
Moze neko da stavi save file posle onog psycho nivoa, tj. kad ulazis u one tunele, nikako nece da mi ucita taj nivo...
 
Imam original Warhead, ali mi ponekad kod checkpoint-ova i auto/quicksave-ova igra pukne (zacrni ekran) i izbaci na desktop. To "ponekad" ume da bude i svakih 10 min. :mad: Jel ima resenja za ovaj problem? Neki patch mozda ili ova igra ne voli bas OC-ovan cpu ili...?

Donekle citah ovu temu ali posle X strane me oci zabolele. Sorry ako je vec bilo reci o ovome.

Poz
 
Pitanje:
koristis li autoexec sa prethodnih strana?
Ako koristis, probaj bez njega.
Ako ne, neko drugi ce se umesati za pomoc
 
Ne verujem da je do OC-a...kod mene nije pucala nijednom.
Klishe predlozi: da li si probao sa novim drajverima za grafu?I directX update?

Edit- vidim da je crossfire u pitanju- probaj (samo testa radi) samo sa jednom grafom...
 
Poslednja izmena:
@Markosmi: Ne koristim taj autoexec.

@nex: Puca mi i bez crossfire-a. Ako nema drugih predloga izgleda da cu morati da probam sa najnovijim drajverima (iako ne volim cesto da ih apdejtujem). Koristim neke od pre par meseci.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Meni nekad kad igram crysis izbaci neki eror (crysis.exe) ili tako nekako,nekad mi izbaci posle 10min igranja pa se iznerviram za dzabe a nekad i posle 1,2 h nista neizbaci.Imam novi drajv za graficku.graficka je Sapphire 4850 i nemoguce da je do nje!Koristim Crysis bez patcha!
Ako neko mozda zna sta trebam da uradim bio bih mu zahvalan.
 
Meni nekad kad igram crysis izbaci neki eror (crysis.exe) ili tako nekako,nekad mi izbaci posle 10min igranja pa se iznerviram za dzabe a nekad i posle 1,2 h nista neizbaci.Imam novi drajv za graficku.graficka je Sapphire 4850 i nemoguce da je do nje!Koristim Crysis bez patcha!
Ako neko mozda zna sta trebam da uradim bio bih mu zahvalan.

Pa to je isti ovaj problem koji ja imam. U Crysis-u mi se ovo ne desava, samo sa Warhead-om, a oba diska su originali. Nikakve patcheve nisam stavljao. Skinuo sam najnovije drajvere za graficku, ali uvek zaboravim da ih stavim. Nesto i nisam igrao Warhead zadnjih dana. Videcu kad budem nasao malo vremena da li novi drajveri pomazu.

Pozz
 
Poslednja izmena:
Pa to je isti ovaj problem koji ja imam. U Crysis-u mi se ovo ne desava, samo sa Warhead-om, a oba diska su originali. Nikakve patcheve nisam stavljao. Skinuo sam najnovije drajvere za graficku, ali uvek zaboravim da ih stavim. Nesto i nisam igrao Warhead zadnjih dana. Videcu kad budem nasao malo vremena da li novi drajveri pomazu.

Pozz

Ma i ja igram Crysis Warhead,najnoviji drajvere koristim i o5 nista.Ne znam ni sam do cega moze biti

Ako neko zna neka pomogne!:smash:
 
Predjoh Warhead pre otprilike mesec dana, trebalo mi je par sati igranja ali samo mogu reci jedno....da su ga odma ovakvog napravili to bi bila ODLICNA igra...posto je Warhead za razliku od originalnog Crysisa 5x igriviji i zanimljiviji (pogotovo onaj deo sa vozom).
 
Predjoh Warhead pre otprilike mesec dana, trebalo mi je par sati igranja ali samo mogu reci jedno....da su ga odma ovakvog napravili to bi bila ODLICNA igra...posto je Warhead za razliku od originalnog Crysisa 5x igriviji i zanimljiviji (pogotovo onaj deo sa vozom).

I meni je Warhead mnogo bolje legao od originalne Krize.
 
Warhead je dobar zato shto napokon lik koga vodish ima lice - Psycho je definitivno zanimljiviji nego Prophet i mnooogo zabavniji. Crysis je bio vishe kao tech demo igra.
 
I meni je Warhead mnogo bolje legao od originalne Krize.

Da, samo sto se moze preci za 4-5 sati laganog tempa a to bas nije dovoljno da se uzivis u lik, medjutim tehnicka doradjenost i ispeglanost *****skih bagova iz prvog dela su ono sto krasi ovaj "nastavak", konacno nisam vozilima od 5+ tona zapinjao u zbunje i gledao gomilu ostalih *****luka koje su krasile mlaki original.
 
Meni nije zasto igra ne pocinje od dolaska na otok. Nego od one misije kada Nomad rijesi onaj brod u luci. Igra je kratka i brža od Crysisa ali mi opet nekako spora i laka. Igram od prvog dana na Delta i taj korejski AI tako slab. Da su bar pametniji. Kad sam igrao Farcry znali su mi se neprijatelji s leđa prisuljati. Ili me traziti kada ih sa snajperom gadjam iz trave. Ovdje dignu uzbunu i to je to
 
FC je i danas u nekim elementima bolji od Krize.
Meni se takodjer ovaj nastavak ne svidja pretjerano, i radi mi losije nego li "prvi dio". A nema razloga da radi!
 
Pix, imas neke modove za pametniji AI u Crysis temi.
 
Samo dalje vide u tom modu. To je ok. ALi jos se pitaju odakle metak dolazi kada ih necujno upucam. Koja im je to spika da se po podu valjaju. To prije nisam uopce primjetio. Jedva cekam Crysis2.
 
FC je i danas u nekim elementima bolji od Krize.
Meni se takodjer ovaj nastavak ne svidja pretjerano, i radi mi losije nego li "prvi dio". A nema razloga da radi!
Đubriš, na Boga ne misliš :d
 
aj pomoc , gde dalje odavde, ilikako izaci iz bule.... na screenovima se vidi gde sam, valjda cete prepoznati lokaciju.....
 

Prilozi

  • izlaz1.jpg
    izlaz1.jpg
    76.3 KB · Pregleda: 134
  • izlaz2.jpg
    izlaz2.jpg
    73.5 KB · Pregleda: 99
  • izlaz3.jpg
    izlaz3.jpg
    97 KB · Pregleda: 94
Crysis Warhead DRM Deauthorization Tool

As promised the revoke tool for Crysis Warhead is finally available. The 1.04 MB download allows owners of the Crytek-developed PC shooter to deactivate their installation of the game, freeing up one of its five activation slots. As with the Spore deauthorization tool, launching a de-authorized install will prompt a re-authorization, and Vista users are advised to turn off UAC (User Account Control).

Dobro da su se setili...
 
Nazad
Vrh Dno