Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Ја колико видим, @Cooler Master ником ништа не одговара, као присутни су, потез је нахваљен, а њих ниђе. Неозбиљно.
Poštovani,

Izvinjavamo se svima na zakasnelom odgovoru.Očekujemo da se početkom sledeće nedelje pojavi u ponudi nova serija vodenih FLUX 240/360 koja je kompatibilna sa LGA1700.Manja količina je u pitanju.

Što se tiče braketa...potrućemo se da odradimo podršku kao što smo radili za AM4.Trenutno ih nemamo ni mi lokalno_Očekujemo ih uskoro.
Za brakete , upit i podršku bi bilo najbolje da nas kontaktirate na PP.
 
Poštovani Cooler Master,
Pre nekog vremena sam morao da uzmem na brzaka kućište da bih napakovao računar, i u toj radnji je bilo samo to kućište, ono mi je po veličini odgovaralo. U pitanju je MasterBox TD500 ARGB, međutim, zbog procesora koji imam sam morao da skinem prednju masku, tu napred stavim vodeno hlađenje, sve se to nekako upakovalo, ali kada stavim staklo nazad onda nema dovoljno vazduha da hladi procesor, pa je trenutno bez maske, Da li možda možete da mi pošaljete samo prednju masku od MESH kućišta, tj da li znate da li odgovara? Naravno, platiću koliko treba, ali da ne menjam sad celo kućište zbog toga....
 
Pre svega pozdrav svim ucesnicima u ovoj temi i pitanje za Cooler Master, koristim kuciste C700M i na zalost moja supruga je u toku ove nedelje polomila staklenu stranu, pa postavljam pitanje da li bi negde u Srbiji mogao da porucim staklenu stranicu?
Hvala
 
U Srbiji verovatno teško ali ima ovde.
 
Da li će biti kod nas HYPER 212 EVO V2, koji je još pre godinu dana bio na testu na Benču?
 
Da li će biti kod nas HYPER 212 EVO V2, koji je još pre godinu dana bio na testu na Benču?
Pozdrav ,

U 212 seriji bilo je i ima bas dosta modela.Tesko je da se fokusira na vise njih.Tu su male razlike u ceni i "performansama".Tako da je focus bio na 212 black i 212 black RGB modelima.Iz tog razloga,prosle godine, nije ni bilo uvoza tog modela i vrv. ga nece ni biti.
 
Pozdrav,

Samo da vas obavestimo da smo dobili brakete za LGA1700 : 603005420-GP, 603005450-GP , 603005870-GP , 603005440-GP

Ukoliko nekom budu trebali neka nas kontaktira na PP . Ko nam posalje na uvid da prelazi na 1700 , poslacemo brakete besplatno.Trosak ce biti samo postexpress (250-300 rsd)
 
Poštovani,

Iz kog razloga je ovako drastična razlika u cijeni između US i EU tržišta ? Konkretno me zanima tastatura SK650, koja se u US prodaje za ispod 60 EUR, dok se kod nas koliko vidim zvanično ne može naći ispod 160 EUR, a ni u EU situacija nije ništa bolja.

Izvinjavam se ako je već bilo riječi o ovome.
 
Danas mi je stigao breket za lga1700- i to za DZ.Tako da puno hvala CoolerMasteru ❤️❤️. Taman sam mislio da pored sve ovoga mora i novi hladnjak ali ispalo je super.
 
Ako može mala pomoć - crkao mi je ventilator u napajanju CM V1200, pa me zanima koja je adekvatna zamena za njega? Ima 2 pina.
 
Pozdrav!

Potrebni su mi keycaps za SK650. Vidim da su u ponudi na us sajtu, a eu sajt je u komi već par dana. Kako ih nabaviti?
 
Ako može mala pomoć - crkao mi je ventilator u napajanju CM V1200, pa me zanima koja je adekvatna zamena za njega? Ima 2 pina.

Ista situacija i kod mene ! Crkao je ventilator u napajanju CM V1200 Platinum, gde se može kupiti originalni ili zamenski ventilator ?
 
Noctua i izolir traka.
 
Poštovani,
Imam miš MM830 kupljen 2018 godine za 9k ili 10k rsd u Gigatronu.Zanima me da li se može naći negdje guma sa strane što dođe na miš jer mi se od znoja i nokata sva izbušila i izjela(ojela).
Hvala
 
Stigo mi je brakete za LGA1700 koji mi je poslao COOLER MASTER, nisam ni poštarinu platio, pošiljka je bila bez poštarine
Veliko hvala COOLER MASTER
 
Ima li LGA1700 bracket za već stari Hyper 212 EVO?
 
Interesuje me da li je moguće negde u Srbiji da se nabavi ARGB kontroler iz Vaše ponude za ploče koje imaju samo RGB opciju ili su potpuno "glupe" što se tiče regulacije RGB...
 
Da li moze da se nabavi MASTERBOX TD500 FRONT MESH PANEL i da li on odgovara Masterbox TD500 argb kucistu?
 
Može li se u kućište CM Elite 130 staviti napajanje COOLER MASTER MWE Gold 850 - V2 850W Full Modular MPE-8501-AFAAG?
 
A ispod piše :
Maximum Compatibility - PSU Length180mm / 7.1 inch (w/ less cable management), 142mm / 5.6 inch (w/ full cable management)
Što mu znači ovo "less, full cable management"?
 
Ako je PSU 180mm imas manje prostora za cable management, 142mm ima vise prostora za kablove
 
Kulera Gospodaru :D

Jel postoji opcija narucivanja stranice za HAF X 942, konkretno one sa prozorom?

Hvala!
 

Prilozi

  • Cooler-Master-X-1031953462.jpg
    Cooler-Master-X-1031953462.jpg
    181.1 KB · Pregleda: 18
Hvala za braket (y)
 
Nazad
Vrh Dno