Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav,

Potreban mi je adapter (most) za CoolerMaster TX4, sa slike. Da li se jos uvek moze nabaviti?
Hvala, Igor.

I meni je trebao ali su mi iz cooler master-a odgovorili da ih nemaju vise na stanju i da ih ubuduce nece biti.Tako da jedino neko od forumasa ako ima pa da ti da.Ili da se porucuje sa ebay-a ili aliexpresa.
Ja sam sebi kupio drugi kuler,narucio fortis 3 a ovaj evo 212 ide drugaru sa sve plocom i procesorom.
 
Cao,da li se negde moze kupiti

 
I dalje nema MM720 miševa, WTF? Sve ide za US, Evropa dobija kiflicu?
Ne mogu da nađem ni MP510 podlogu u S veličini, nemaju ih ni Mađari...
 
Evo upravo MM720 je na novom uvou, stize za nedelju dana....
 
Evo upravo MM720 je na novom uvou, stize za nedelju dana....

Molim vas odgovorite da li je moguce trenutno negde na planeti Zemlji kupiti ovaj (noviji) kuler?


Da znam ako je potrebno da sacekam,ili da kupujem neki drugi....

Hvala
 
Ako može jedno pitanjce za ekipu iz CM :)
Drugar je skoro uzeo CM MB311L kućište i sada hoće da ubaci dodatne ARGB ventilatore pa ga zanima, a i mene, da li SickleFlow 140 ARGB ventilatori mogu da se povezuju redno i onda samo jedan da se utakne u ARGB konektor na ploči i da se tako dalje kontrolišu?
 
Molim vas odgovorite da li je moguce trenutno negde na planeti Zemlji kupiti ovaj (noviji) kuler?


Da znam ako je potrebno da sacekam,ili da kupujem neki drugi....

Hvala
Pozdrav, lokalno ga nema u ponudi u radnjama i nece ga biti.mozes pogledati online, ili preko Madjara.

Post automatically merged:

Ako može jedno pitanjce za ekipu iz CM :)
Drugar je skoro uzeo CM MB311L kućište i sada hoće da ubaci dodatne ARGB ventilatore pa ga zanima, a i mene, da li SickleFlow 140 ARGB ventilatori mogu da se povezuju redno i onda samo jedan da se utakne u ARGB konektor na ploči i da se tako dalje kontrolišu?
Moze ali ce mu trebati ARGB spliter, da ide preko splitera.Na kucistu je mali kontroler koji je vec iskoristen za dva prednja ventilatora
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, lokalno ga nema u ponudi u radnjama i nece ga biti.mozes pogledati online, ili preko Madjara.

Hvala na odgovoru......nema ni kod Madjara

Prosto ne mogu da odolim a da vas ne pitam zbog cega je taj cooler postao tako deficitarna roba?.....mislim,noviji je model iz,valjda,prosle godine (nije star 5-6 godina pa se vise ne proizvodi )....da li je to zbog korone?....ili se ispostavilo da je neka falicna serija u pitanju,pa povukli iz prodaje?
 
Hvala na odgovoru......nema ni kod Madjara

Prosto ne mogu da odolim a da vas ne pitam zbog cega je taj cooler postao tako deficitarna roba?.....mislim,noviji je model iz,valjda,prosle godine (nije star 5-6 godina pa se vise ne proizvodi )....da li je to zbog korone?....ili se ispostavilo da je neka falicna serija u pitanju,pa povukli iz prodaje?
To je bilo partnerstvo sa ASRock-om jedan odredjeni period, kao sto smo imali MA410M TUF edition.Obicno to budu dogovorene neke limitirane kolicine za proizvodnju i plasman, kasnije shodno potraznji to se revizira.
 
Imam matoro CM Storm Trooper kućište i negde sam zaturio nosače za HDD da li postoji mogućnost da se to kupi i gde?
 
Ovaj levo da, problem je što imam samo jedan a trebaju mi bar još dva.
 
Pitanje za CM

Da li je moguće nabaviti MasterBox Q300L TUF ( TUF verzija , ne obična )

Unapred zahvalan na odgovoru
 
Poklanjam AM4 Mounting kit RR-AM4B-H212-S1 za 212 EVO / 212 X / 412 / MasterAir Pro 3 i 4 hladnjak. Ja sam ga dobio ovde od Cooler Mastera, ali mi nažalost nije odgovarao i na kraju sam morao da promenim ceo hladnjak. Pa da mi ne stoji, a verujem da ovde ima ljudi kojima bi itekako koristio.

Voleo bih da ga poklonim nekom ko aktivno učestvuje na forumu, a prešao bi na AM4 platformu, pa mu je potreban.

Sve što treba je da plati poštarinu.

Interesent neka se javi ovde u temi, da bude transparentno. Po principu, ko pre devojci. :)
 
Poslednja izmena:
Hteo bih da se zahvalim Cooler Masteru na poklonjenim nosačima!!! 💪
 
Moze ali ce mu trebati ARGB spliter, da ide preko splitera.Na kucistu je mali kontroler koji je vec iskoristen za dva prednja ventilatora

Rešeno, ventilatori na sebi imaju već "splitere" pa je sve povezano tako, a taj mali spliter koji ide uz kućiše ima 3 konektora, a trenutno gura 5 ventilatora :)
 
Poklanjam AM4 Mounting kit RR-AM4B-H212-S1 za 212 EVO / 212 X / 412 / MasterAir Pro 3 i 4 hladnjak. Ja sam ga dobio ovde od Cooler Mastera, ali mi nažalost nije odgovarao i na kraju sam morao da promenim ceo hladnjak. Pa da mi ne stoji, a verujem da ovde ima ljudi kojima bi itekako koristio.

Voleo bih da ga poklonim nekom ko aktivno učestvuje na forumu, a prešao bi na AM4 platformu, pa mu je potreban.

Sve što treba je da plati poštarinu.

Interesent neka se javi ovde u temi, da bude transparentno. Po principu, ko pre devojci. :)

Pozdrav Corvus!
Meni bi bio potreban pomenuti kit, starog dobrog 212 da nakalemim na novu ploču.
Hvala unapred!
 
hoce li se pojavljivati u skorije vreme kod nas kuciste NR200 u beloj boji?
nije valjda uvezen samo jedan komad u celoj zemlji?!
 
Pridružuje se i ja ovom pitanju! :)

hoce li se pojavljivati u skorije vreme kod nas kuciste NR200 u beloj boji?
nije valjda uvezen samo jedan komad u celoj zemlji?!

Ako ima ikakvih indicija bilo kakvog uvoza bele verzije da se strpim i pribavim ostatak ITX komponenti.
 
stiglo napokon. svaka cast za kuciste obzirom da zadnjih godina CM ne zna gde bije.
od nasih nema vajde pa sam se snasao na drugi nacin.
2021-03-30 15.02.50.jpg
 
Pozdrav svima, a posebno CM ekipi.

Ja sam dugogodišnji prezadovoljni korisnik Cooler Master Cavalier 3 kućišta, koje je do sada kroz svoju unutrašnjost provuklo gomilu hardware-a, uključujući moju trenutnu mašinu :).
Nakon mnogo godina pojavio se naslednik po lepoti, kućište u koje sam se zaljubio na prvi pogled, isto kao i u Cavalier trojku kad se pojavila, ali na moju žalost nije je bilo na našem tržištu. Pomislih ok, treba vremena da dođe do EU i do nas, ali prođoše već mislim godine a i dalje ga nema :(
U pitanju je po meni najlepši model Cooler Master-a, Masterbox MS600 silver, koji se nažalost nije pojavio kod nas.
Da li postoji način da se uveze, osim neka varijanta iz Azije? Negde sam video da ga ima u Poljskoj, ali ne mogu više da nađem stranicu.

Evo i linka sa CM sajta, ako nekoga zanima šta je predmet mog oduševljenja :)

 
@Cooler Master

Pozdrav, znate li gde se moze kupiti AM4 Mount za Hyper 212 Evo?

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno