Šta je novo?

Coinye - Kanye West coin

Da, radi ali treba biti strpljiv. Mozda bude nesto od ovoga, vidjet cemo kroz par dana
 
Kratko i jasno...

mrtav.jpg

1358223863_pool.jpg


:mad:
 
Svoje novcice cuvam. Mogu da ih utopim za neku sitninu na 0daycoins, ali sacekacu, mozda ga izvuce iz blata ova nova ekipa koja je nasledila projekat.
 
Kome nije jasno da je ta valuta fora za brzo bogacanje njenog autora taj treba da se vrati u osnovnu skolu.
S tim u vidu, kopao sam je od samog pocetka nesto kratko dok nisam skupio milion. Od tada vise nisam tracio struju na nju.
 
Нормално, све лепо испланирано. Као прави се и мењачница, једно, друго. Ја лично верујем да мењачница није ни била у плану него само фора да се појача још мрежа итд. Видећемо шта ће бити на крају. Копао 14,15 сати тако да ми и није жао :)
 
Dev bi zaradio mnoooogo vise da je valuta stigla na neku menjacnicu. Ali nije bilo menjacnice koja je htela da se petlja sa time, osim one 0daycoins koja je zatvorena. Kurs tamo nije bio veliki, tako da nije bilo velikog dump-a tamo. Iz ove perspektive, super bi bilo da sam udao koine i po tom kursu.

Problem je sto je stigla tuzba, ne "molimo vas, prestanite" opomene, prava tuzba sa odredjenim sudijom i svime ostalim.
 
Prodao sam nigera na vreme i zbogom.
 
^ Nisam pratio u medijima, koga je tuzio i zašto? ;)
 
pa kako zasto, ne mozes da koristis lik celebritija a da mu ne platis, oni sve naplacuju
 
^ Izvinjavam se, mislio sam da je on licno lansirao svoj novčić, a ne neko drugi. Pa šta su očekivali nego da popiju tužbu? Još gori su oni koji su to znali a rudarili očiglednu prevaru (rip-off).
 
^Moguce, lik koji je "nasledio" naloge na Twitteru i Bitcointalku zna dobro srpski.
 
Poslednja izmena:
A meni ostalo preko pola miliona novčića na pool-u jer mi neki wallet brljao, nije hteo da se sinhronizuje :S
 
^Ako je na nekom od ugasenih pool-ova, jedino da probas mejlom da trazis ako nisu izbrisali wallet.

Par pool-ova je i dalje zivo, uskoro ce diff retarget sa 53 na 6-7, pokusavaju svim snagama da povampire ovo djubre.
 
Ahem... Ne znam kako ovo da objasnim, ali najbolje je rekao jedan lik u temi sa linka - izgleda da su izmislili skin za valutu :D

https://bitcointalk.org/index.php?topic=420961.0

Jednostavno ne dopustaju ovom koinu da umre. Instalira se novi wallet-qt, iskopira wallet.dat i vec iskopani coinye koini od ranije dobijaju novo ime i novi logo, a kopa se na starim poolovima.

Desavalo se nekad ovako nesto?
 
Ja sam na coye.dedicatedpool.com
Odlicno radi,hocu da nakupim malo za buducnost,ko zna sta ce se tu jos izdesavati;)
 
I da i ne... zar je bitno ko stoji iza coina kada su svi altovi manje vise isti odnosno u realnom svetu neupotrebljivi...
 
ma samo da izadje neka menjacnica da istovarimo ono sto imamo a posle nek bude sta bude sa ovim coinom... :D
prestao sam odavno da ga kopam i nemam ga nesto mnogo (300k), bitno je samo da ga prodamo pre nego sto propadne :-devil-:
 
Ја имао у волету 330к, и после 10-ак дана отворим волет кад оно ништа, 0. Кад уђем у "transactions" не показује ништа... Шта се десило ? :)
 
Nazad
Vrh Dno