Šta je novo?

CHINACOIN: kako, shta, gde...i druga pitanja/odgovori

kk.jpg

:d
 
Mali off ali vezano za CHN - ne mogu nikako da se registrujem na bter.com. Registracija je uspesna, ali ne mogu da se logujem jer je navodno pogresno korisnicko ime ili sifra. Jel jos neko imao slican problem?
 
Mali off ali vezano za CHN - ne mogu nikako da se registrujem na bter.com. Registracija je uspesna, ali ne mogu da se logujem jer je navodno pogresno korisnicko ime ili sifra. Jel jos neko imao slican problem?

Meni radi sve iz prve...ako ne ide napravi jos 1 nalog pa probaj.
 
a kako kopate na CHN kad je isključen?
 
Da odgovorim sam sebi - mozda nekome i koristi - bter.com ne prihvata kompleksnu sifru....
 
Jos nesto, kako da se novcici iz wallet-a prebace na bter.com? Opcija deposit je na kineskom a cak i kada prevedem ne daje mi adresu na koju mogu da posaljem novcice?
 
Registrovan sam na dontmine.me ali kad pokusam da se logujem on me opet vrati na login page. Inace kada pustim cgminer sa mojim workerom i passom sve radi bez problema. jel zna neko u cemu je prob?

Sto me ubi ovaj chn.mnlan.net ugasise ga a ja imam 10000 unpaid sharova :wall:
 
Jedno glupo pitanje jel moze da se menja password na Bteru i kako, mozda sam ocoraveo :S: od buljenja u ekran ali ne vidim...
 
pa kopajte solo! malo je tezi za podesavanje, ali, to je fazon sa tim novcicima za jednokratnu upotrebu!

miniraju pool/ove u zacecima, dok se solo rudari tovare.
 
ja idem na stari dobri NOTROLL :D
ups sad vidim da je i on down sta je bre ovo
 
Apokalipsa stigla! :D
Ja sam se vratio na LTC...nema leba za sad od ostalih
 
Pa gde kopas ltc ja sam bio na notroll ali i on ne radi
 
Give-me-LTC radi samo doosta slabije od notroll-a...dok je radio :D
 
E ovo je znak da treba malo da odmore grafike i one nek vidu malo beli dan :D
 
Uf pratim po malo sta se desava sa svim valutama ko ce sve to pohvatati :) nego kopam trenutno "kineze" i dok je radio odlican je bio ovaj uberleet ce da probam ove ostale...
 
Nazad
Vrh Dno