Šta je novo?

CHINACOIN: kako, shta, gde...i druga pitanja/odgovori

Poslednja izmena:
Svaka vam cast kako ste nasli port, jer na sajtu pise samo za stratum... Ali nesto sporo baca shareove a?

Jel probao neko ovaj p2p http://chncoin.no-ip.biz:9333/static/news.html, Ja ne umem da ga podesim jer trazi nakon payment adrese da se doda share diff neki.. Ako neko provali nek javi..
 
Poslednja izmena:
E ljudi, na reaperu imam 5% stale, na cgmineru imam preko 50%, tako da ako mozete cepajte reaper.
Bar pretpostavljam da je to problem.
 
I ja isto pokušavam. KurtK, možemo li dobiti sadržaj *.conf fajlova?
 
Kod mene stale na svakom serveru ocajan. Probao vise servera, i stale mi ide od 30-70%.
 
Stratum lose radi, al i ovo drugo je lose. Stale 20% zakucan ko bandera.
 
Evo kod mene gpu usage 100% 150 accepted 5 stale u guimineru
 
Evo screen-a, naravno da mogu username pise a pass je 1
 

Prilozi

  • g.png
    g.png
    82 KB · Pregleda: 109
Znam da gresim neku osnovnu stvar ali kako u guiminer-u da podesim da mi sve 4 karte rade?
 
Svaka ti cast F1K1, ne puca mi stratum radi ko podmazano da ga ne ureknem, pupu.. Jos jednom THANKS!
Inace ako neko koristi 6970/6950 neka stavi 6720 thread concurrency, ta grafa mi cepa trenutno 30posto vise shareova od 7970 koja daje 200khs vise :) Eto da budem koristan..

PS: U reaperu naravno.
 
@paja24 koja su ti podesavanja za 7970, imam problem sa njima

inace za 7850 sa 2gb rama koristim setovanja automatska za 7850 iz guiminera i na 950/1200 imam oko 330khasha po kartici lagano ( intesity 18 na 3 kartice na onoj spojenoj na monitor 17 ) stale je podnosljiv .....
 
Poslednja izmena:
Reaper worksize 256, intensity 18, vectors 1, gpu thread 1, sve to u gui miner alfa scryptu, daje oko 640khs.
Opet za***va stratum a radio je savrseno...
 
Hristos Voskrese svim Hriscanima! :)

Sto se tice Stratuma, ja imam od sinoc mnogo losa iskustva. Drndao se da ga namestim i svaki put posle odredjenog vremena pukne, ma na kom serveru da si. Baca shareove ovo ono ali posle pola sata-sat ne moze da se konektuje i izbacuhe gresku!

Vec sam rekao za ove da su lopovi:
http://pool.dillavouws.com/dash

A ovi ne da su lopovi nego su ROBIJASI!
http://chn.dontmine.me/

Od 11PM do sada, 8AM sam dobio ukupno 29 CHN-a, a trebao sam dobiti oko 900. Znaci ukrali su mi 97% zarade majku im je**m lopovsku, bagra nevidjena!

Ko me i terao da kopam kineski koin, ni to im ne valja koliko vidim. Za ovo izgubljeno vreme sam mogao nakupiti par stotina feathercoin-a i stekati ga dok ne dobija lepu vrednost.
 
Istina voskrese :)
Ne vredi ovaj CHN za sad nema ni jedan pool da radi kako treba evo ja od sinoc do sad imam vise od 40% stale 170 accepted 75 stale probao sam i reaper isto je kao i sa stratum sta kaze La.Prestige dzabe izgubljeno vreme jedna grafika mi je na fc.dontmine.me i ona radi sa manje od 1% stale znaci sasvim korektno preporuka ko hoce da kopa nek koristi ovaj pool provereno ne kradu nimalo cak mislim da daju i malo vise
 
Poslednja izmena:
Sta radite sa cncoinom (i feather?)Jel cuvate ili odmah menjate za btc?
 
Nazad
Vrh Dno