Šta je novo?

China brand phones (gde, kako i šta kupiti, reklamacije, modeli i utisci, sve drugo)

Mislio dam da kupim ovaj telefon iz Kine. http://thlmobilemall.com/thl-w200-sm...lack-p-29.html
Drug ga već ima, pa mi je preporučio da je dobar. Šta vi mislite kakve će mi troškove obračunati za pdv i carinu, ako je free shiping. Pri tom pročitao sam negde da su se ove jeseni pojavili neki problemi u shipingu telefona iz Kine, pa jel zna neko nešto više o tome.
Hvala
 
Lep je, steta sto mu je tako slaba baterija.
 
jedno pitanje...nisam u mogucnosti da sam narucim zopo c2 platinum,osoba preko koje mogu da narucim mi trazi 300 eura za njega,da li je to normalna cena kad stigne kod nas ili je to malo mnogo?molim za savet,i da trazi mi 90 eura unapred:p
 
besplatno otvaranje i odrzavanje visa internet kartice, besplatna registracija na paypal ??? zasto ne mozes sam
 
reci da se šališ... naravno da ne vredi, pogledaj koje telefone ovde imaš za 300€ i manje.
 
em to em je verovatno prevara..cim ti trazi 90e unapred :D
 
ma nebih nikako dao 300e al reko ajd da pitam,neznam koliko izadje kad stigne ovamo kod nas sa carinom i ostalim,rekoh mozda na kraju i bude ta cifra....
 
pa vidi ako iz nekog čudnog razloga želiš baš taj telefon onda gledaj cenu alcatela idol x i računaj da ovaj mora da bude mnooogo jeftiniji jer 1) nije kupljen ovde tj nema garanciju 2) ima samo 1 GB rama
 
ovaj sto sam gledao ima 2gb rama i 32 gb roma,na aliju kosta 291 dolar zato mi malo mnogo ovih 300e sto mi trazi,il hoce da zavrne za ovih 90e ili da ima lepu zaradu,sve u svemu sacekacu nesto povoljnije
 
ne verujem da ce neko da se cima ispod 50ak eur da bi posle preprodao ili narucio za tebe...pitas caleta-kevu da otvore devizni u intezi i uzmu visu electron, otvore paypal i mozes kupiti sam bez da nekom placas usluge i razmisljas dal te zaebo il nije ;) nemas troskove odrzavanja, kupujes direktno i sam si svoj gazda :D
 
Ja sam porucio Tronsmart TS7 po preporuci Krusevljana :) Sa geekbuying jer imaju najpovoljnije slanje preko DeHaeLa.

Stici ce za neki dan, pa javljam utiske.
 
Narucio sam telefon preko SG post i posle 10-setak dana mi pise ovo: Despatched to ATC
Uvijek mi je ovako pisalo: Despatched to overseas (Country code: ME) ali sad drugacije. Zna li neko o cemu se radi?
 
"...ATC here means Singapore Post's Airmail Transit Centre located near the Changi International Airport."
 
ooop...moj stigao na carinu...onaj singpost tracking kasni, ja sam gledao na ruskom trackitonline, on mi prvi pokazao da je stigao paket kod nas, pa eto ako neko nije znao nek gleda i tamo...
sad samo cekam koliko ce me zveknu carinici i da prodju praznici :/
 
@venom2 daj reci koji je taj covek da se ne prevare ljudi, kao sto je bio kafanamarkovic i drugi. (pisano u temi limundo prevare...)
 
Osoba je iz nisa, nije covek nego zenska:p, e sad dal je prevarant il nije neznam, pa nebih da eksponiram osobu po imenu
 
Sada nešto gledam na netu, ispada da naši operateri za 3g mrežu koriste samo frekvenciju od 2100 mhz, a ja se ubih od traženja 900/2100 telefona.Masa njih ima samo 2100 a ja ih izbegavaoIma li ko pouzdanu informaciju o koriśćenim frekvencijama u Srbiji?
 
zopo c2 je bio deklarisan na 2100 u trenutku kupovine (sada su izdali i novu reviziju koja ima vise frekvencija) i 3g radi savrseno.
 
Sada nešto gledam na netu, ispada da naši operateri za 3g mrežu koriste samo frekvenciju od 2100 mhz, a ja se ubih od traženja 900/2100 telefona.Masa njih ima samo 2100 a ja ih izbegavaoIma li ko pouzdanu informaciju o koriśćenim frekvencijama u Srbiji?

Ja sam jedno 10 puta pisao koja frekfencija se koristi za nas 3G, neki citaju neki ne citaju, jeb kod nas se koristi 2100, u HR 2100 a u zabacenijim delovima da kazem manjim mestima 900, eto.
 
Drugari, ako moze brzi info da li ovaj telefon radi na nasoj mrezi na 3g frekvenciji, hvala.

LINK


...i d ali se isplati dodati onih 4.62$ za sing post expres slanje ili ici pandawill free shipping ?

Si narucio ovaj fon?Prenesi utiske kada stigne.Interesantan fon.
 
Jesam, nije za mene ali otpakovacu ja pakovanje i upalicu ga, stici ce valjda ceo :)
 
ooop...moj stigao na carinu...onaj singpost tracking kasni, ja sam gledao na ruskom trackitonline, on mi prvi pokazao da je stigao paket kod nas, pa eto ako neko nije znao nek gleda i tamo...
sad samo cekam koliko ce me zveknu carinici i da prodju praznici :/

Super. Tvoj bar stigo.

Mom telefonu se od 17tog gubi svaki trag... Screenshot_1.jpg

Ima li neko savet šta da preduzmem???
 
zovi nasu postu i reci im da ti nadju paket
 
Ja bih rekao da je taj paket poslat nazad.
 
Ja bih rekao da je taj paket poslat nazad.

Zašto?

Piše da nedostatk informacija ne utiče na isporuku ili šta već??? ako sam dobro razumeo :(

Jbm ga, do sada bi se i vratio nazad u Kinu.
Neka informacija mora da postoji ali ne znam kako da dođem do nje...
 
Cimaj postu, pitaj sta se desava
 
zovi nasu postu i reci im da ti nadju paket

Zvao sam našu poštu ali oni kategorički tvrde da ne znaju ništa o paketu dok ne dospe u Srbiju.
Sve ostalo dobijaju putem internacionalnog treking sistema (tako mi objanila operaterka)...

:( :( :(

očajan sam
 
Nazad
Vrh Dno