Šta je novo?

China brand phones (gde, kako i šta kupiti, reklamacije, modeli i utisci, sve drugo)

Ima ga na Alie za 130e, deluje zanimljivo, videcemo sta ce da kazu oni koji budu probili led i narucili ga. :)
 
u odnosu na lenovo a850 jeste 10ak eur skuplji, i ima mali400 vs sgx544 i sto je bitnije 720p vs 540p rezu, ali ne svidja mi se estetski prelaz sa crne na belu plastiku kao kod asus hd7 tableta...a o preorderu da ne pricam, i pretpostavljam da ce cena ici gore kad se pojavi na lageru...isto se i oko hongmi se dize prasina a deluje mnogo plasticno, svaka cast za hardver, al treba i estetika da zadovolji odredjene kriterijume, a ne samo ekran, i mat plastika naokolo...msm sve su to dobri modeli sa kojima nema greske, nekima je mozda i podrska zajednice presudna...samo je bitno da ima tako povoljnih telefoncica 120-150e sa finim hw i ja sam srecan :D
 
Poslednja izmena:
Honor 3C na pandi 190$. mislim stvarno. pa tako uopste nije isplativ. za te pare se moze uzeti i 6589 telefon.
 
Drugari, ako moze brzi info da li ovaj telefon radi na nasoj mrezi na 3g frekvenciji, hvala.

LINK


...i d ali se isplati dodati onih 4.62$ za sing post expres slanje ili ici pandawill free shipping ?
 
Poslednja izmena:
Može, standardan WCDMA na 2100Mhz
 
do 5$ bi dodao za singapurcane, ali preko je vec bezobrazluk kad tolko reklamiraju free shiping a mnogi traze 8-10$...kontam da ce singapurcanima duplo brze stici...
 
Tako i ja rezonujem, porucila je sa singapurcanima, videcemo kad ce stici, placao sam neke posiljke cak i 31$ iz usa ili recimo iz nemacke od 15-19eur, to je tek surenje za male pakete do 90cm zbirno S+D+V, ali stizu za 2-6 radnih dana..
 
Ja sam mreo :(

Od mog telefona ni traga ni glasa :( :( :( od 17.12.
Od kada je registrovan u pošti Dietzenbach (Nemačka), gubi mu se svaki trag. Tj. nit diše, nit miriše.
Da li je moguće da za 8 dana nnije mrdnuo status :( :( :(.
Sada je Bužić
 
ja imam mozda malko vise srece
danas mi stigao paket sa dx-a neke sitnice za 18 dolara i prodjoh sa 80 dinara postarine
putovao je od 12og
telefon je krenuo 6og sa pande i tek danas se pojavio na trackingu kod nas

24.12.2013 13:19:40 11003 IZMENIČNA POŠTA Prispeće
24.12.2013 13:52:55 11003 IZMENIČNA POŠTA Za carinu
25.12.2013 11:48:11 11200 GPC BEOGRAD - 11200 GPC BEOGRAD Otprema

jel ovo znaci da je tu sutra mozda (s carinom ili bez)
 
Ne znaci da neces platiti, platices sigurno, a i ne znaci da ce ti sutra doci.
 
moj status od fona se nije promenio sad vec 6-7 dana...
e sad jedno pitanje, narucio sam i case neki za fon i to mi je poslato china air mailom, i vidim da sa tim tracking brojem ima vec evidenciju kod nas..
a telefonov tracking broj nece da primi uopste jer nema takav paket kao evidentiran...zasto je to tako??i jel to znaci da necu moci da pratim fon na postinom sajtu kad stigne il ce ga naknadno kad stigne do nas evidentirati i ubaciti u sistem???
 
Radim u mobilnoj mrezi i to mi je posao (tehnika, planiranje). Ako ti je dovoljna kvalifikacija trguj odmah:)
 
^Kazu da je out of stock.
 
dal je moguce ovaj telefon za 50$ to dzabee bree jaoo, samo koj je ovaj 6515 prvi put vidim procesor quad/dual sta je? :D
 
Juce sam ga drzao u ruci, fantazija je. 17000 skor na antutu.
 
Ovaj je novi telefon Tronsmart TS7, ima vrlo zanimljive specifikacije a nije preterano skup. Da li neko ima iskustva sa Tronsmart, kakva je to kompanija?
 
pogledaj malo unazad, pisao sam o njemu, ako te zanima jos detaljnije pitaj :)

za w450 pisu po forumima da mu crkava ekran, ja sam odustao od njega
 
Nazad
Vrh Dno