Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Nabasao sam na jedan sajt koji daje cashback za kupovine na iHerb-u (topcashback ga nema u ponudi!): http://www.rebatesme.com/stores/iherb trenutno je 9%, a prije 2 dana je bio čak 20%. Daju i 5$ welcome bonusa, a isplate su moguće na PayPal kad se sakupi 20$.

Usput, topcashback ima neku akciju za nove članove (koji se registruju do 17.3.) daju 10$ kad sakupi 10$ cashback-a.
Ako ima neko da se želi registrovati preko mog linka, može se javiti u inbox. :)
 
U ovo je stvarno za obe strane.. fino.
Mada ja imam 20GBP bonusa na TCB UK :d
 
Sve 5, ali ja sam morao da kupim 2 telefona da BiH uzeo CB od befrugal, ne znam kako BiH inače skupio pare, jedino gde još redovnije kupujem je strawberrynet, imaju i oni CB, ali nešto nije prošlo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Vec neko vreme sam hteo da koristim neki CB sajt i uvek zaboravim. I prosle nedelje mi je trebalo par sitnica sa Alixpressa i setim se da potrazim neki sajt. Prvo sam hteo neki rewardo.at da bih imao i neke lokalne prodavnice ali na kraju sam potrazio jos po netu predloge i naisao na ovaj sajt https://www.shoop.de/invite/XwOFRhCywI/ (paznja, ref link). To je neki ex Qipu sajt koji je valjda bio popularan za to.
Uglavnom iskustvo za sad je sledece: Sitnice sa Alija sam porucio u sredu prosle nedelje, 2 sata nakon porudzbine mi je dosao email da je CB sajt registrovao kupovinu 0.30c na 5e (6%). Dva itema su shipped u petak i jedan je shipped pre 4 sata a pre sat vremena sam dobio mejl od CB sajta da je valjda sada spremno za isplatu 0.3e (iako je miniumum 1e ali dobro).
 
Meni Befrugal isplatio 24 usd, od toga 10usd bonus.
 
Nabasao sam na jedan sajt koji daje cashback za kupovine na iHerb-u (topcashback ga nema u ponudi!): http://www.rebatesme.com/stores/iherb trenutno je 9%, a prije 2 dana je bio čak 20%. Daju i 5$ welcome bonusa, a isplate su moguće na PayPal kad se sakupi 20$.

Usput, topcashback ima neku akciju za nove članove (koji se registruju do 17.3.) daju 10$ kad sakupi 10$ cashback-a.
Ako ima neko da se želi registrovati preko mog linka, može se javiti u inbox. :)
Danas cu nekog da gnjavim za ref link :-D

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da je najbolji ebates . Daju 10$ bonusa za sve kupovine preko 25$, min za isplatu je 5$ sto nije problem jer vec u staratu imate 10$
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije, ima najmanje procente povrata. Dobar je samo zbog tog početnog bonusa.
Inače nije dozvoljeno kačenje ref linkova...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Pa najbolji je bonus dobrodošlice jer nema dodatnih uslova, to ispadne kao 40% cashbacka. Posle kad se iskoristi može da se pređe na bilo koji drugi cashbacka sajt
 
Nabasao sam na jedan sajt koji daje cashback za kupovine na iHerb-u (topcashback ga nema u ponudi!): http://www.rebatesme.com/stores/iherb trenutno je 9%, a prije 2 dana je bio čak 20%. Daju i 5$ welcome bonusa, a isplate su moguće na PayPal kad se sakupi 20$.

Usput, topcashback ima neku akciju za nove članove (koji se registruju do 17.3.) daju 10$ kad sakupi 10$ cashback-a.
Ako ima neko da se želi registrovati preko mog linka, može se javiti u inbox. :)
Naručih još 1 mobilni preko topcashback ali im kodovi za popust ne rade, hteo sam i rebates, jer radi sa joybuy, ali prikazuje nesigurnu konekciju.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kupio sam par stvari sa JB, a rebates je uredno registrovao transakcije... Za neke 2, a za neke 3% kako i piše...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Koji bi bio najbolji all-around cashback sajt trenutno?

Kad kažem all-around mislim da funkcioniše sa kinezima (Ali, GB, JD) ali da može da se iskoristi i za druge sajtove (lupiću sad ali tipa SportsDirect, MyProtein i slično)

TCB ili neki drugi? I koliko sam uspeo da pročitam postoje neke razlike u procentima izmedju US i UK verzije pa ako mogu da zamolim nekoga ko je u toku da mi pomogne šta bi preporučio i iz kog razloga? :)
 
Poslednja izmena:
Koji bi bio najbolji all-around cashback sajt trenutno?

Kad kažem all-around mislim da funkcioniše sa kinezima (Ali, GB, JD) ali da može da se iskoristi i za druge sajtove (lupiću sad ali tipa SportsDirect, MyProtein i slično)

TCB ili neki drugi? I koliko sam uspeo da pročitam postoje neke razlike u procentima izmedju US i UK verzije pa ako mogu da zamolim nekoga ko je u toku da mi pomogne šta bi preporučio i iz kog razloga? :)
Tcb. Sve ti je jedno ako placas odavde, doduse zavisi i na kojim sajtovima kupujes. Ja koristjm uk, manji je postotak ali je i funta jaca od dolara pa ti skoro dodje na isto....
Jedino nema za jb
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
TCB US podrzava CB za vise sajtova. UK verzija ima smisla ako se koriste UK verzije nekih sajtova tipa Expedia/Hotels i sl., jer smaraci gledaju da se regije poklope :( A iskreno nisam video korist od toga da se koriste UK verzije.
Ima veci tell-a-friend bonus cesto, jedino zato sam i imao UK nalog :) 20gbp!

Jedino sto sam primetio kao bitnu razliku (da kazemo u koristi TCB UK..) je da za Ali TCB UK ima manji % CB-a, ali moze Claim da se salje. Na TCB US je veci CB, ali ne moze claim za AliExpress!
 
Pitanje u vezi TCB US: Kad se kupuje preko Alija, da li registruje kad se ubaci vise stvari u korpu i plati odjednom ili mora svaka stvar posebno?
 
Može li nekako da se upotrebi TCB US/UK cashback ako se koristi aliexpress aplikacija sa mobilnog?

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Može. Poslao sam ti u inbox.
Onda i meni.

Ima li us ekstenziju kao uk? Uk mi uredno odma registruje kupovine a us nista samo klikove....
Digao i vm da isprobam i sve isto

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da us registruje tek kad potvrdiš prijem. To me nerviralo pa sam pobegao :)

PS

Ne može preko modilne app odnosno može da preko mobilne naručite tj napravite narudzbinu sa cenama sa mobinog ali mora da platite preko sajta [emoji48]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije valjda da je to zabranjeno da se kaze javno? Zasto na pm?

Mislite li na onu foru da se narudzbina zapocne na mobilnom, ali se placanje ne dovrsi, nego se posle dovrsi sa desktopa?
 
Da, to je u suštini.
Da ne reklamiram sajt na kojem je to objašnjeno detaljno...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Na sajtu Kupindo trenutno je aktuelna akcija u kojoj odobravaju popust 30% za plaćanje Visa karticom.
Tako npr. kupio sam Raspberry Pi3 (B) sa napajanjem i kućištem za 3900 din.
 
Ala si ti omašio temu [emoji23]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Jesam, tema za kupindo je zatvorena, a bezveze otvarati novu za akciju koja traje 15 dana. A opet ima neke veze sa popustom i sl.
 
Ta akcija vazi samo za neke artikle.
 
Meni ovaj TCB (UK) nije registrovao ni jednu kupovinu u Aprilu mesecu a kupovao sam nekoliko puta preko njih.

Ne znam zašto su zakočili. Da li je još neko primetio?
 
Nazad
Vrh Dno