Šta je novo?

Carina na posiljke [FAQ u prvom postu]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пре ће бити у петак а можда и понедељак.
 
meni danas stigao donji ves I evica lupila 680din, a ja ih platio 6 dolara, sta da se radi...
 
sta znaci oznaka "NULL" u statusu posiljke?Cekam mesec dana na posiljku i tek sad mi je izbacio promenu...
 
Kupio sam tel na banggoodu u subotu do srede sam imao broj posiljke za Singapur i nigde mi nije pokazivalo gde je posiljka,a od danas sam dobio drugi broj posiljke za Svajcarsku i opet nemoze da ga nigde nadje.Da li ga ja dobro ne ukucam ili jednostavno ne moze da se vidi?
 
@Dodatak: E bas je meni isto tako stajalo sve vreme

Kod:
2014-04-08 23:27, Depart USPS Sort Facility, LOS ANGELES, CA 90009
2014-04-08 19:01, Processed through USPS Sort Facility, LOS ANGELES, CA 90009
2014-04-05 17:31, Depart Post Office, LEWIS CENTER, OH 43035
2014-04-05 16:20, Acceptance, LEWIS CENTER, OH 43035
2014-04-04 00:00, Electronic Shipping Info Received

Znaci, od LA se gubi svaki trag. Na nasem postinom trekingu sve vreme ispisivao "Ne postoje podaci o ovoj pošiljci" kad bih mu upisao broj.

I evo juce mi stiglo na kucnu adresu. Nikakav trag o posiljci nema kod nas.

Pozdrav!
MrBigJump.gif

Da li je islo preko USPS-a i da li ti je na paketu novi, NAS, broj paketa (sa RS)?
 
Kupio sam tel na banggoodu u subotu do srede sam imao broj posiljke za Singapur i nigde mi nije pokazivalo gde je posiljka,a od danas sam dobio drugi broj posiljke za Svajcarsku i opet nemoze da ga nigde nadje.Da li ga ja dobro ne ukucam ili jednostavno ne moze da se vidi?

pogledaj na sajtu Swiss Post,ukucaj broj za pracenje,sigurno ga ima
 
Не би требало да се мења број за праћење. Нешто ту није у реду.
 
Nema ga ni tamo.Kazem ti da tako nisam nigde ni nasao za Singapur kada sam dobio broj posiljke.Samo odjednom drugi broj i sada za Svajcarsku.Stalno mi pise NOT FAUND.
 
Nema ga ni tamo.Kazem ti da tako nisam nigde ni nasao za Singapur kada sam dobio broj posiljke.Samo odjednom drugi broj i sada za Svajcarsku.Stalno mi pise NOT FOUND.
 
Da li je islo preko USPS-a i da li ti je na paketu novi, NAS, broj paketa (sa RS)?

Da, islo je preko USPS-a - "USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service" (tako pise za shipping). Ambalazu paketa (siva kesa) sam bacio, al sad sam proverio na nas postin treking. Taj americki TN sam prebacio u format VV---------RS i nema nista.

A mozda su na skeneru na aerodromu videli sta je (majica) pa su odmah bacili na isporuku bez ikakvog upisivanja statusa za TN.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Da, islo je preko USPS-a - "USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service" (tako pise za shipping). Ambalazu paketa (siva kesa) sam bacio, al sad sam proverio na nas postin treking. Taj americki TN sam prebacio u format VV---------RS i nema nista.

A mozda su na skeneru na aerodromu videli sta je (majica) pa su odmah bacili na isporuku bez ikakvog upisivanja statusa za TN.

Ako pogledaš USPS-ov sajt, za First Class Mail International se ni ne pominje tracking:

https://www.usps.com/ship/compare-international-services.htm?
 
ovaj broj sam dobio juce,sada cu sacekati par dana da vidim da li ce se nesto promeniti.
 
Do tog prvog mesta gde ga otpreme obično i bude praćenje, posle toga nema više ništa dok ti ne uruče :)
 
onda su mi dali lazni broj za pracenje? Jer nigde ga nema,jednostavno ne prepoznajetaj broj.Na onom sajtu za pracenje 17 track global tamo ga nema,samo pise Svajcarska a destinacija nista not found.
 
Da, islo je preko USPS-a - "USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service" (tako pise za shipping). Ambalazu paketa (siva kesa) sam bacio, al sad sam proverio na nas postin treking. Taj americki TN sam prebacio u format VV---------RS i nema nista.

A mozda su na skeneru na aerodromu videli sta je (majica) pa su odmah bacili na isporuku bez ikakvog upisivanja statusa za TN.

Pozdrav!
MrBigJump.gif

Ne menjaju tako broj da samo slovne oznake promene, bas novi broj naprave sa nasim oznakama, meni tako stiglo, a isto se paketu zagubio svaki trag jedno 5-7 dana pre toga kad je napustio USA...
 
Кад ти је то стигло што су наши променили број? Чуо сам раније, пре пар година, да су то почели али у задњих годину, годину и по нисам.
 
posta.JPG
Ovi izgleda bas imaju neki problem? 'Ajde, za ovaj paket mi i nije problem, ali imam jedan bez trackinga poslat jos pre njega, za njega niti mogu nesto ovde, niti da cimam sajt sa kog je poslato, s obzirom na to da postoji velika verovatnoca da ga ovi jos uvek drze na carini vec skoro 3 nedelje -.-
 
Moj je prvu otpremu imao 23.4 sve ukupno 7,danas dobio,nije naplaceno.
 
Eh, valjda cu i ja dacekam svoje pakete... il nek stoje jos malo na carini, pretpostavljam da sam na dobrom putu da postavim rekord... -.-
 
danas je tek krenulo ono sto je stiglo na carini 22.04 cisto da znate :)
 
Prikazao je neko skoro rekordera od preko mesec dana na carini :)
 
That is not cool. Postoji neki zakonski rok koji se ne postuje cini mi se, oko nedelju dana... -.-
Bas smo indijanci, mom burazeru danas odgovorili da jednog sajta sa kog je vec ranije kupio maskicu za prosli mob da vise ne salju u Srbiju zbog velikog broja prijava nestalih posiljki...
 
Narucio sam masku za fon sa www.boxytech.com i shipping sa trackingom platio 2 dolara dok je maska 22 dolara zanima me kolike troskove mogu da ocekujem od ovih nasih? Hvala!
(prva online kupovina ...)
 
mozda nista, mozda 70din, a mozda nekih 500-600din
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno