Ma ne opterecujem se, hteo sam da ti skrenem paznju na par stvari:
1. kada vec daju original, a free, sto ne uzeti ? Instaliras i ne razmisljas vise.
2. po "bogatstvu" paketa, tj pratecim bibliotekama/komponentama, dodatnim alatima i sl. se obicno primecuje koliko je ceo paket, u stvari, "jak i mocan". Moje je bilo da te upozorim da se sa free verzijom ne dobijaju sve te stvari (u cemu bi onda bila razlika izmedju free i one verzije koja se naplacuje?) - ali da mogu da se nabave sa strane, takodje free, manje, vise ili jednako "mocne". Ovo u slucaju da ti se kuci pojavi neki "strucnjak" koji ce odmah poceti da zakera kako ne moze da uradi ovo ili ono i tera te da se ponovo mucis nabavljajuci drugu verziju. Dakle, bio pocetnik ili ne, moras biti svestan koliko su ti ruke "odreshene", tj koliki imas prostor za manevar.
3. ne znam zasto smatras "programiranje windowsa" top programerskim zadatkom ? Ja sam mislio da ljudski rod pokusava da funkcionise po principu "ne ponoviti nikada vise istu gresku" 😀