Šta je novo?

ByteCent (BYC)

napokon da ubodem nesto

11/23/2014 23:30 Mined (BSeEUb2S1L4Tvm7r7DTTDu7AHVBFG5RiEK) 1.00

11/26/2014 20:19 Mined (B4soZbC9ztQdsHNveHLNS3vkYMdLMK3Hv6) [1.00]
 
Poslednja izmena:
Jos kad bi znao da mi kazes gde je pao blok.
 
jel mene pitas? gde to pise?

Status: 82 confirmations, broadcast through 30 node(s)
Date: 11/26/2014 20:19
Source: Generated
Credit: 1.00 BYC (matures in 318 more block(s))
Net amount: 0.00 BYC
Transaction ID: 30185f325622a70a0a11196f1a1ee4752801c44b76aca3aa6179e49c33448677
 
Da u sekundi i na drugim masinama, jedino sto me nervira ne znam koja masina je iskopala....

Pretraži debug.log u appdata/bytecent sa tekstom "proof-of-work found", mislim da vreme navedeno kasni sat vremena za našim. Pojaviće se samo na računaru koji je pronašao blok.
 
Nešiću, svaki blok jedna
nov_srbija_50_d_2005_15.jpg
.

Valjda ćeš imati gde da ih spakuješ. :)
 
i dont understand (umor krastavac)

ma imam neku sicu, nemam ni 40 ukupno
 
Ja juce iskopao 3kom, danas nista, napokon cu da provozim malo WOT...
 
Na svom desku
 
@Bojcha

objasni ovo, sto si pisao:

i stopped mining on my few pc's till..

- old wallets are disabled (all marked http://i.imgur.com/21I1uJt.png)
- disable possibility to run same wallet on 2 or more PCs

- flaging address disabled

- huge hash fixed





So i might never start to mine again.
 
^ hoce covjek iste uslove za sve miner-e, kako bi i trebalo biti...
 
meni je sve na menjacnici zaradio sam na talasima taj 0.1 btc sto mi je falio ali se osladilo pa je pohlepa prevladala i usao sam na 120k satoshija sad bi trejder izasao i zaboravio na mali gubitak ali rudar ce da te tera do potpune propasti nadajuci se cudu iako ima gadan osecaj da ce ovo da pukne :d
 
Poslednja izmena:
ne znam za vas kako ide kopanje ali kod mene je situacija sledeca:
kopao sam sa novim walletom 2 dana 1 novcic....vratio sam stari ,za 8 sati iskopao 4 komada i to je bilo sinoc od ponoci do 8 ujutro...od 8 do 17 nisam iskopao nijedan pa sam vratio novi reko mozda vise ne radi...stavio sam novi u 18h i jos nijedan novcic...pps mi je 1400, sve mi se cini da cu da ugasim ovo
 
@ shaolin_RS
I ja bih izasao, nemam mnogo 250 komada..ali jedino sto me drzi da ne prodam sve je sto par btc-a moze da digne cenu preko 200k...Pazi kolika je supljina izmedju ordera...
A siguran sam da IE poznati twitter pumpadzija moze i sam da ga napumpa...
 
ne znam za vas kako ide kopanje ali kod mene je situacija sledeca:
kopao sam sa novim walletom 2 dana 1 novcic....vratio sam stari ,za 8 sati iskopao 4 komada i to je bilo sinoc od ponoci do 8 ujutro...od 8 do 17 nisam iskopao nijedan pa sam vratio novi reko mozda vise ne radi...stavio sam novi u 18h i jos nijedan novcic...pps mi je 1400, sve mi se cini da cu da ugasim ovo

A ja sam nakon 3 dana ikopao 1 novcic na starom walletu. Novi jos nisam probao. Mislim da nema vise vajde kopati ovo. Zao mi samo sto se nisam prodao kad je bio pik a mogao sam.
 
A ja sam nakon 3 dana ikopao 1 novcic na starom walletu. Novi jos nisam probao. Mislim da nema vise vajde kopati ovo. Zao mi samo sto se nisam prodao kad je bio pik a mogao sam.

krastavac, ovde vazi pravilo: ako pordas kajaces se, ako ne prodas kajaces se! :D
 
secam se nekih novcica koje je on promovisao, tipa burnercoin...covek ih kupi na tone za 1.5-2 k i samo tvituje neke gluposti i masa pumpa cenu, on saceka jedno 10-15x zaradu i istrese se...
Ali mi je sumnjiv, tih mi je nesto zadnjih dana...zato i cena pada....
 
krastavac, ovde vazi pravilo: ako pordas kajaces se, ako ne prodas kajaces se! :D

ma briga me ako puknem ja sam ovo vec prezalio kad sam video da se tegli danima, nego ce mi biti zao ako pumpne kad izadjem u btc na nekom orderu, svi znamo da je ovo teski shit za jednokratnu upotrebu samo pitanje da li ce propasti sa pumpom ili bez
 
A ko te to prevario i kojom metodom? Jel prevara zato sto si ga kopao i uzimao na njemu dnevno 30/20/10 puta vise btc-a nego da si kopao bilo koji drugi novcic cpu-om..ili ti je mozda IE uzeo kliker na velikom odmoru... A i ovi komentari da je kraj i sunovrat novcica, na tren sam pomislio da je cena pala 10 puta a ona i dalje duplo veca od ipo cene, malo se samo vratila nakon blagog pumpa.
 
Nazad
Vrh Dno