Šta je novo?

ByteCent (BYC)

Ja sam u DMZ odavno, ali sam jedva 4 konekcije imao i radio je sync cele noci ( zaspao posle 2h cekanja i 0 konekcija :)
I za 24 h iskopao 4 komada ( ali smor je captcha na svakih sat vremena, pa malo radi malo vise ne radi)
BTW, ima li leka za captchu? :D
 
Nece da se sinfronizuje ili da iskopa nesto :)
 
Jel si izbrisao stari novcanik, pa tek onda instalirao novi...li si samo pregazio stari?
 
ma radi i stari walet ( meni je od 22-23h nekoliko masina iskopalo po koji coin), mada meni nesto ovde mirise na neku prevaru
 
Obrisi sve iz Roaming/appdata/bytecent sem wallet.dat i bytecent.conf... I pusti da odradi sinhronizaciju od pocetka...A jel si probao u DMZ da ubacis ip adresu jednog switch-a?
 
Probali ste ovaj moj peers.dat?
 
Obrisi sve iz Roaming/appdata/bytecent sem wallet.dat i bytecent.conf... I pusti da odradi sinhronizaciju od pocetka...A jel si probao u DMZ da ubacis ip adresu jednog switch-a?

nisam a i gde da vidim koja je. A i ne znam sta je nakaceno od masina na jedan a sta na drugi switch. Kakav conf ste stavili sad sto se tice nodova?
 
krastavac, druze malo je situacija kod tebe zajebana, s' obzirom na broj masina...pogledaj ovo sto sam ti rekao u prethodnom postu, mislim da ce ti to resiti problem...
 
Za DMZ preporuka da u debug prozoru u okviru minera unakrsno odradite:

addnode 192.168.0.xx add (zameniti lokalnom ip adresom računara na koji je usmeren DMZ)

na računaru sa DMZ ista ova naredba sa svim IP adresama ostalih računara. Na taj način će se uzajamno sinhronizovati, što takođe ubrzava početnu sinhronizaciju.
 
Poslednja izmena:
Od ponoći do sada 15 kom sa 4 x i5 svi sa novim wallet-om.

Od toga trenutno dva imaju po 5 konekcija, jedan ima 2, a jedan samo 1.
Ovaj što ima samo jednu konekciju našao jedan komad pre 5 minuta.

Zaključak: Jedino pravilo je da pravila nema i da ništa nije sigurno. Kao u kladionici. ;)
 
ja ucukavam jednom u 24h. Mislim da to nije strasno
 
Kolko treba imati novcica da bi se kucalo na 6h, gde im je taj cenovnik uopste??
 
Kolko treba imati novcica da bi se kucalo na 6h, gde im je taj cenovnik uopste??

Mislim da ti 150 treba da bi kucao svakih 6h,ako za 24h treba 600...
ispravak mene...po novom piše da je dovoljno 12 komada za 1 sat kopanja,znači 72 komada za 6 sati:)
 
Poslednja izmena:
Dva dana kopanja sa celeronima 0 novcica u walletu. Izgleda da su potrebni jaci procesori ili grafe.
 
0 i juce i danas, trebao sam juce da prodam dok je bila lepa cena...
 
Mislim da od ove tacke krece nizbrdo i sunovrat ovog coina.
Ko je uzeo pare, svaka cast, ko nije, izvukao je poruku za buducnost.
 
Mislim da od ove tacke krece nizbrdo i sunovrat ovog coina.
Ko je uzeo pare, svaka cast, ko nije, izvukao je poruku za buducnost.

pa kako da ne pada cena kad neko kopa sa neznam cim vec verovatno admin i ekipa i samo istresaju al ne sve od jednom da ga ne ubiju ocas vec da mu odrzavaju cenu

sad cu i ja da se istresem i eto ode cena jer potraznja je mala
 
Cena je irelevantna, jer je volume nikakav.
Na to sam i mislio kada sam rekao da kola krecu nizbrdo polako.
 
Više puta se pokazalo da volume ne mora da ima mnogo veze sa cenom i obrnuto.

Kako će i da bude veći volume, kad je većina novčića po novčanicima da bi ljudi mogli da kopaju bez dežuranja svakih sat pred ekranom. A ta fora zvana PoM je valjda zato i smišljena...jednim delom da bi se malo uticalo na cenu, tako što neće biti mnogo novčića na menjačnici, pa samim tim neće moći da se proda odjednom velika količina...a drugim delom da bi neko uzeo proviziju po 0.2 BYC za svaku transakciju.

Onom liku što je ovo napravio ne verujem ništa, a da li sad prodavati ili čekati, nemam pojma. ;)

Eto, baš sam vam pomogao. :)
 
Na prvi ozbiljniji dump, ovaj coin je mrtav. Zivi bili pa videli. A ja se nadam da gresim, jer mi se osladili BTC od njega.
 
jel iskopao neko nesto u proteklih 10h?
celo prepodne sam imao 1-3 konekcije, pre oko sat vremena poludele i sad imam 27...ali dzaba mi konekcije kad poslednji koin koji sam iskopao je bio u 9.50h.....u blockchain listi iskacu novcici ko na traci...neko ih kupi...bice da se neko nakacio sa gpu-om definitivno
P.S. bas smo se usrecili sa ovim novim walletom
 
ne panicite , mi cemo dobiti gpu miner tek kad bude slabo isplativo kopati sa njim...
 
Vrh Dno