Šta je novo?

Tablet Budget tablet (Netflix, youtube, browsing)

Marmil

Poštovan
Učlanjen(a)
26.01.2023
Poruke
335
Poena
55
Potreban tablet za majku, gledanje serija/filmova/youtube-a i obican internet browsing i poneka app (tipa pinterest i slicno).
Kucni uslovi, baterija nije toliko bitna, kao ni performanse ali da ne bude sad da otvara pola sata aplikaciju 🙃
Ima sad neka black friday akcija Samsung S6 lite za 270€ pa me zanima da li je to dobra kupovina?
Vidim da predlazu dosta i fire 10 hd ali bih izbegavao jer nema sve google aplikacije a kupio sam prosle godine ovde 8hd za nekih 50€ i bukvalno mislim da ne vredi ni 5.

Ako imate jos neki predlog u ovom cenovnom rangu (200-300€) rado cu poslusati
 
Hvala na preporukama.
Uzeh Honor x9 u G, žao mi bilo da propustim ovu cenu, pa ću napisati utiske kad stigne.
Sad mi iz G javljaju da nemaju Honor x9 na stanju (bilo je sumnjivo od početka).

Kao zamenski uređaj mi nude Xiaomi Redmi Pad SE 4/128.

Da li da prihvatim ako mi ga daju po istoj ceni kao Honor 20k (jer mi ne pada na pamet da im doplaćujem)?

Koliko ja vidim minus za Redmi je nešto manji ekran sa manje HZ, ali ima memory slot.
Kolega @ProdigyFreak je napisao i da je Redmi uređaj manje responzivan zbog sporije memorije.
Mislim da sam u testovima video da su Honor i Redmintu negde po ostalim performansama.
 
Samo gledaj šta god da uzimaš da nije emmc interna memorija nego ufs 2.0 ili jače.

Meni stigao danas Redmi Pad običan sa Helio G99, utisci posle nove kad klinka raspakuje 😁
 
Samo gledaj šta god da uzimaš da nije emmc interna memorija nego ufs 2.0 ili jače.

Meni stigao danas Redmi Pad običan sa Helio G99, utisci posle nove kad klinka raspakuje 😁
Može pojašnjenje kako da utvrdim koja je vrsta interne memorije u ponuđenom modelu?
Ostavio ssm link konkretnog modela u prethodnom postu.
 
Najlakše na gsmarena upiše se model i dole pod memory stoji1000001450.png
 
Nazad
Vrh Dno