Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ja mislim da se isplati rizikovati malo, kao i sa drugim sitinicama iz Kine. Od svega što sam kupovao je kvalitet uglavnom bio i više nego dobar za datu cenu. Sećam se, kad sam prvi put pisao o Pistonkama ovde, niko nije ni prokomentarisao to kinesko s*anje. A pogledaj sad, kao da se ništa drugo ni ne prodaje. :)
 
Hvala :)
Koliko vidim cijena im je čak $35 ali ovih dana su valjda na nekom popustu za $19.
U komentarima tamo vidim da nekima stignu za dve sedmice a nekima za 37 dana.

Ali i dalje me zanima da li je bezbjedno nabaviti ove ATH-CKX5iS koje je @hsv.stoned pominjao preko eBay, pošto trenutno nemam neku vezu za Beograd, a na eBay su od 35€. Da li to "miriše" na kopiju?
 
Ja sam uzeo p3 prezadovoljan sam, ja bih ti preporučio da ih uzmeš nećeš pogrešiti. Što se tiče tog sajta nisam siguran u originalnost istih pa bih ti savetovao da pročitaš nekoliko postova unazad već su ljudi pisali da se ne ponavljam čini mi se da se sajt zove ibayogu ili tako nekako. Ja sam moje uzeo preko pandawila i original su.

Znaci znaju da budu fake sa gearbest-a? Znam na koji si mislio na ibuygou. Nego ovde su bas jeftine trenutno na popustu koji traje jos jedan dan. Pa sam mislio zbog toga odatle da ih narucim.

Kako moze da se prepozna fake model? I da li je neko kupovao sa gearbest-a i kakva su iskustva?
 
Dosao je i taj dan, posle mozda 10 godina cx300 su ostale bez tona u levoj, sumnjam da se nesto iznutra otkacilo pa verujem da ce mi trebati nove, koristim ih na ipod 5.5gen ...

Sta vredi do oko 30evra ili malo vise ako je bas neki model dobar u toj klasi .. Da bude u rangu sa ovim sto su otkazale ako moze, i sa L bananicom po mogucstvu
 
Dosao je i taj dan, posle mozda 10 godina cx300 su ostale bez tona u levoj
Isto se meni nedavno desilo sa CX 150, nakon par godina, i još ih nisam previše koristio. Ton se nije sasvim izgubio u jednoj ali je dosta slabiji. Sad i ja ganjam šta bih novo uzeo. Fino mi djeluju ove ATH-CKX5iS jer bi one čak možda i mogle da mi leže u uhu bez ispadanja, sad samo da skontam kako doći do njih, ne znam da li je bezbjedan eBay ili da čekam neku priliku kad budem išao u BG ili ZG.
 
А какве су ове ath у поређењу са soundmagic e10 и sennheiser cx 275s? Ја већ неки период тражиш нешто. Додуше старе cx150 и даље раде али им има преко 4 године а и пребацио сам их на посао па их углавном користим док радим.
 
Dosao je i taj dan, posle mozda 10 godina cx300 su ostale bez tona u levoj, sumnjam da se nesto iznutra otkacilo pa verujem da ce mi trebati nove, koristim ih na ipod 5.5gen ...

Sta vredi do oko 30evra ili malo vise ako je bas neki model dobar u toj klasi .. Da bude u rangu sa ovim sto su otkazale ako moze, i sa L bananicom po mogucstvu

Piston 3 na KP.
 
Stigle mi danas piston 3 original posle 2 meseca čekanja i više sam nego razočaran. Ništa bolji zvuk nije od mojih JBL T100 koje sam kupio kod nas u radnji za iste pare. Znači izvikane su bezveze. To je moje mišljenje. Čak su mi visoki tonovi jasniji na JBL. Jedino mi se svidja kod pistonki ovaj končani da tako kažem kabal jer nema efekta stetoskopa kad se pomera. Inače zvuk lep ali ništa posebno.
 
Stigle mi danas piston 3 original posle 2 meseca čekanja i više sam nego razočaran. Ništa bolji zvuk nije od mojih JBL T100 koje sam kupio kod nas u radnji za iste pare. Znači izvikane su bezveze. To je moje mišljenje. Čak su mi visoki tonovi jasniji na JBL. Jedino mi se svidja kod pistonki ovaj končani da tako kažem kabal jer nema efekta stetoskopa kad se pomera. Inače zvuk lep ali ništa posebno.





Nešto definitivno nije kako treba imaš nekih fotografija koje sam kačio kada su mi stigle Piston 3 sluške, ja sam prezadovoljan sa sluškama i zvukom. Uporedi moje fotke sluški sa tvojim da li su originalne?
 
Poslednja izmena:
Ma original je 100%. Ne kazem da je loš zvuk ali toliko su hvaljene da sam očekivao možda više. Tako da sam im od početka tražio mane a ne prednosti. Gumice su mi neudobne na svim veličinama. Sve je to subjektivna stvar. Nekako su mi teške same slušalice. Smetaju mi uvu. Mozda zato sto su ovako "iskrivljene". Ne znam ali mi bolje leže ove jbl. Inače zvuk je jako dobar, bas (base) je jasan, visoki su uravnotezeni ali nisu naglašeni.Što ja naprimer ne volim. Inače ima puno prednosti. Najbolja stvar je kabl koji ne stvara dodatne zvukove kad se drlja od odeću. Kabl je dovoljne dužine da ti ne zapinje ako ga kriješ ispod jakne.
Čini mi se da su ove sluške bolje za slušanje elektronske muzike nego akustične. Sve u semu sjajna stvar za male pare ali daleko od toga da nema mana.
 
Stigle Piston 3 posle 50 dana. Ja skroz zadovoljan,ali se ne razumem u zvuk,uporedio sam sa belim Samsungovim slusalicama sto idu uz galaxy 3 neo i nista ja tu ne razlikujem :D kad je glasnoca u pitanju. A inace,meni su prelepe,kabal mi se jako svidja,dugmici rade na androidu i ono sto je mene zapravo najvise odusevilo je XS silikoncic ,meni svake bubice koje sam probao ispadaju a ovaj XS je taman. Tako da sam zadovoljan ,dobio sam glasne ,udobne i lepe bubice. Cini mi se da su me vise odusevile one noise canceling sto idu uz Z2 ,ali sam ipak hteo mikrofon.
 
Ma original je 100%. Ne kazem da je loš zvuk ali toliko su hvaljene da sam očekivao možda više. Tako da sam im od početka tražio mane a ne prednosti. Gumice su mi neudobne na svim veličinama. Sve je to subjektivna stvar. Nekako su mi teške same slušalice. Smetaju mi uvu. Mozda zato sto su ovako "iskrivljene". Ne znam ali mi bolje leže ove jbl. Inače zvuk je jako dobar, bas (base) je jasan, visoki su uravnotezeni ali nisu naglašeni.Što ja naprimer ne volim. Inače ima puno prednosti. Najbolja stvar je kabl koji ne stvara dodatne zvukove kad se drlja od odeću. Kabl je dovoljne dužine da ti ne zapinje ako ga kriješ ispod jakne.
Čini mi se da su ove sluške bolje za slušanje elektronske muzike nego akustične. Sve u semu sjajna stvar za male pare ali daleko od toga da nema mana.
Стигле слушке.
Прве које ми одговарају за уво, да ми не сметају, испадају и слично.
 
Немам на овим слушкама да огребем оно као на батерији што сам имао да проверим да ли је оригинал, али верујем да јесу, јер баш кида израда а и звук..
 

nu00P5O.gif


Otišlo u prvi post ove teme! ;)
 
Kad kod checkouta dođem do koraka Delivery izbaci mi "Choose delivery option below" ali nemam ništa ponuđeno za Bosnu, nema ni za Srbiju, ali ima za Njemačku, Francusku, Španiju, Hrvatsku. A ne mogu da nastavim checkout ako tu nešto ne odaberem. A koliko vidim za te zemlje sa poštarinom to dođe oko $40, puno, one ATH-CKX5iS su oko €50 pa su možda isplativije.
 
Moram da podelim svoje utiske o Panasonic RP-TCM125E, jer su džabe, a ozbiljno dobre bubice.
Naime, pošto su mi Piston 2 otkazale, naleteh slučajno na ovaj tekst, pa rešim da nemam šta da izgubim za te pare i uzmem jedan par.
http://www.tested.com/tech/459019-best-cheap-ear-headphones-today-are-12/

Očekivao sam da zvuk bude korektan, ali ispade da je ovo najbolji par koji sam imao još od AKG modela od skoro 100€, a izmenjao sam jedno 20-ak raznih.
Prvo, savršeno stoje u uvetu, gumica i samo kućište tako lepo legnu u kanal i školjku da nema šanse da mrdaju i ispadaju. Pritom su vrlo lagane i praktično se ne osećaju.
Bass je odlično odmeren, nije prenapumpan, lepo je definisan i svi žanrovi lepo zvuče.
Visoki su prijatni za dugo slušanje, ne prašte, a ima dovoljno detalja.
Ono što nije tipično za ovu klasu je srednji spektar koji ili ne postoji ili je jako čudan, a ovde celokupna slika zvuči vrlo neutralno i balansirano, pa me vrlo podseća na studijske monitore na kojima muziku slušam kod kuće.
Stereo slika je takođe dobra i ne ostavlja onaj "svako uvo za sebe" utisak.
U odnosu na Xiaomi koje su korektne, ali me nisu oduševile, ove su mi značajan pomak napred.
Jedina zamerka je što fizički deluju "krhko" i jeftino, ali i bubice robustnijeg izgleda su mi otkazivale, pa mi to nije stavka, a na ove bar imam garanciju za razliku od Pistona.

Ko bude imao prilike da ih proba, verujem da se neće pokajati.
 
Nazad
Vrh Dno