Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Ja cekam 500$ za LTC. Da nadoknadim za sve izgubljeno do sada. Mozda je i to malo [emoji14]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Oni kao kažu da treba.

Security settings update and account balance check
31.08.17 13:08 from admin

Because of the seizure of the data, there is a high risk that it has been compromised. That is why in order to protect your funds, you need to refresh the security settings, so please do the following:

1. Your password will be reset mandatorily, you will have to generate a new password when you log in, or use a new password provided by us using a special option.

2. Change 2fa, delete an old key and create a new one.

3. Check the list of white IPs and delete inactive or irrelevant IPs.
 
https://btc-e.nz/news/2


Вопрос - Ответ

У меня не зачислился депозит в койнах после 25.07?
Все депозиты до 1 августа будут зачислены позже (1-2 сентября), автоматически, никаких дополнительных действий с вашей стороны не нужно. Депозиты после 1 августа мы не сможем зачислить, так как они находятся под контролем США.

Мой аккаунт был верифицирован у вас, будет это верификация актуальна?
Компания, которая проводила верификацию в одностороннем порядке расторгла договор, в связи с этим верификацию необходимо пройти заново уже на новом сервисе.

Не приходят письма на почту?
Проверьте папку спам, скорей всего письмо попало под фильтр.

Когда открытие торгов?
Если нам не будут ставить бюрократические препоны, то торги будут запущены уже на следующей недели.

Когда начнутся выплаты доступных средств?
Этот процесс может быть запущен уже ближайшие дни, но мы об этом сообщим за сутки до запуска.

Пул просит приватный ключ для отправки средств ETH.
Через тикет мы сможем вам отправить ваш приватный ключ.

По следующему списку вопросов необходимо будет написать тикет, cистема тикетов будет доступна со следующей недели:
Некорректно отображается баланса.
Не зачислены средства из МТ4 и ПАММ.
Не подходит пароль, сброс 2фа, отключение белого списка IP.
Не пришли средства, которые запрашивал на вывод в платежные системы.
Аккаунт заблокирован.

Question answer

I have not credited the deposit in koins after 25.07?
All deposits before August 1 will be credited later (September 1-2), automatically, no additional action is required on your part. Deposits after August 1, we can not enroll, since they are under US control.

My account has been verified by you, will this verification be relevant?
The company that conducted the verification unilaterally terminated the contract, in this connection, the verification must be reewaken already on the new service.

Do not come letters to the post office?
Check the spam folder, most likely the letter came under the filter.

When is the opening of the auction?
If we are not put bureaucratic obstacles, then the auctions will be launched as early as next week.

When will the payment of available funds begin?
This process can be launched in the next few days, but we'll let you know about it one day before the launch.

The pool requires a private key to send ETH funds.
Through the ticket we can send you your private key.

The following list of questions will need to write a ticket, the ticket system will be available from next week:
The balance is not displayed correctly.
The funds from MT4 and PAMM have not been credited.
Not suitable password, reset 2ph, disable the IP white list.
The funds that requested for withdrawal to payment systems did not come.
Account is blocked.
 
Poslednja izmena:
Da, vidim po forumima nikome ne stiže na yahoo.

Inače na ruskoj verziji trollboxa tamo 'admin' odgovara trenutno na pitanja, pa ako neko zna ruski neka pogleda i prenese nam :)
 
pratim ja, uglavnom sa USA IP adresa nece biti moguc pristup, mada i nije neka prepreka uz VPN. Moguce je da je u nekom spam folderu mail , i to su spomenuli.
 
sto bi brisao stari 2fa ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zato što su ključevi od 2FA ostali i u njihovoj bazi koja je zaplenjena. Isto kao i password list.

Ako neko ima tvoj ključ od 2Fa, to je kao da nemaš 2Fa.

Ko ima znacajna sredstva tamo, verujem i da email treba promeniti. Generalno, na taj email je možda najbolje zaboraviti kada je kripto u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao da pise administraciji vezano za yahoo mail reset password?
 
svi serveri jesu zaplenjeni ali su i enkriptovani, iskreno sumnjam da bi bili u mogucnosti da daju i 55% da nisu u medjuvremenu prebacili coine a FBI nije stigao da uradi dekripciju koja ipak zahteva vreme i pored izuzetno mocnih racunara koje imaju na raspolaganju (superracunara)
 
1-2k limit bez verifikacije spominju, za ostale ukljucujuci i nas koji smo prosli na xBTCe verifikaciju, moracemo ponovo

ne bi trebalo da bude nekih hardlimita za one sa verifikacijom
 
Pazite se sta otvarate meni zadnjih dana stize spam sa navodno btc-e sajta.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Za brisanje 2Fa ide se samo na delete key u Security.
Potom bi tu trebalo na sledecem logovanju da bude create 2fa key.
Da li sam u pravu ?
 
Ne mora sledeće logovanje, možeš odmah kreirati novi key.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Fali sve sto je bilo u orderima. Meni vise od pola...
 
Pogledaj dobro, ne pokazuje sumu kao pre, mora da se udje u listu valuta. Meni gore desno pokazuje samo fiat i btc, a eth, bch pokazuje samo u listi valuta.

E da, niko to nije komentarisao. Dodelili su i BCH.u jednakom iznosu kao sto smo imali BTC.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj dobro, ne pokazuje sumu kao pre, mora da se udje u listu valuta. Meni gore desno pokazuje samo fiat i btc, a eth, bch pokazuje samo u listi valuta.

E da, niko to nije komentarisao. Dodelili su i BCH.u jednakom iznosu kao sto smo imali BTC.
Ti se zezas samnom : )
Provereno kod mene fali bukvalno sve sto je bilo u orderima. Od coina do fiata.
 
Sto bi zezao. Pomislio da nisi dobro video kao ja sto nisam.

Moguce je svakako da fali.
 
Da li predlazete da se koristi taj 2FA ili ne, ja ga nisam imao ni prije, samo sam PW zamjenio.
 
neka pise supportu sa historyijem trgovina pa neka provere
 
Pa gle ovako
Imam depozit od 72 ETH i order sell 62 ETH jer sam hteo da mi ostane 10 komada i to je poslednji depozit i trejd jasno se vidi da mi fali tih 10 ETH. Fali 300 ltc i 5 btc....
 
A jel ste proveravali funds po pod trade history i transakcija takodje sta se desavalo?

Ja nisam imao nista u orderima i sav LTC je virtualno tu gde je i bio
 
Meni isto sve na broju, makar ovako virtuelno
 
Ne znam da li sam razumeo admin mafiju sa ruskog chata, mozda bude vise od 55%, verujem da ce tek za koji dan tacno reci, ali ionako nas zestoko pljackaju sa tokenima a vide da je cena LTC/BTC/ETH otisla u nebesa a samo im fiat "blokiran"
Takodje koliko vidim da postoji $ token sto znaci da ko je imao fiat dobice isti sto u prevodu znaci da zasigurno i cryptu imaju daleko vise od 55%

A i kazu da su njihovi advokati vec podneli zateve o deblokadi fiat-a, jer moguce da FBI zvanicno vecinu ni nije blokirao i da je mayzus na svoju ruku blokirao jer su svi upoznati sta se desava....... (u prevodu belosvetcko ruska banda zavlaci ruke u med kako ko stigne jer su videli priliku)
 
Poslednja izmena:
$ token je za fiat balans-e, 45% token, a 55% će dobiti u koinima btc/ltc/eth, obračunaće se po kursu na dan kada odrade to, dakle daleko višem nego pre.

Definitvno sa rastom vrednosti svih valuta od onda kada su izašli sa tim podatkom o 55% to više ne može biti 55%, ne vidim kako to mogu da opravdaju sada
 
Nazad
Vrh Dno