Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

FBI je uradio dovoljno, berza ne radi, pare su zarobljene i ljudi su nervozni a tragovi sami dalje isplivavaju... Sutra uhapse ovog Maizusa i dok on dokaže da je nevin...

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2120405

FAQ from Btc-e

Question - Answer

What is the amount of funds available for withdrawal?
As stated earlier, 55% of funds are currently available.

When will the payments start?
End of August, a more precise timeframe will be known on August 30, we do our best to shorten the deadlines.

What will happen to the fiat in the users' accounts?
The team of lawyers works on fiat, which decide how to return access to it. At the moment, you will be able to deduce 55% in koin.

Will there be a new marketplace and when will it work?
Yes, it will. We plan to launch on September 1st. Now legal issues are being resolved.

What will happen to the rest 45% of the funds in my account?
They will be converted to tokens. Tokens you can sell on the market or wait until we buy them from you at face value. Free tokens will be opened.

What will be the verification. Will everyone need to pass verification to withdraw funds?
Verification will consist of 2 levels. Level 1 will be without verification, but with a limit and restriction on some payment systems. Level 2 is with access to all payment systems and with an increased limit.

Will there be access to trade without verification?
Yes, it will.

How fast will verification take place?
Now the investment company is training employees. It is planned that the verification will take place within 24 hours, if there is not an abnormally large influx of volunteers. The possibility of express verification is available.

Will it be possible to verify several accounts that were on the exchange at a time?
Yes, you can.

What happened to the client funds in MT4?
Means from MT4 are credited to users' accounts, closing date of positions on July 25,

2017 Is all the information preserved until the moment of the exchange's fall?
Yes, we have all the necessary information.

Will there be tokens for each coin?
It will be so.

Why does not the amount of payments to users change with the growth rate?
The conversion date has not yet been determined, so everything will depend on the course.

What are the news on the search for an investment company that will help restore the work of the exchange?
The investor is found, the process of information transfer is in progress.

Will the coins that were sent after July 25, 2017 be credited?
All coins that were received before August 1, 2017 will be credited to the account.

What data did the FBI get from the connection with the withdrawal of servers?
All servers were deleted, but they were encrypted.

Login, password, 2fa - will remain the same?
These data will remain the same.

What is the situation for Bitcoin cash?
Bitcoin cash will be credited to all holders of bitcoin 1: 1

In which koins will my balance be converted to fiat?
BTC, ETH, LTC as a percentage.

How will it be converted into tokens for koin and fiat holders?
With a balance of 1 BTC, after conversion you will receive 0.55 BTC and 0.45 BTCET.
With a balance of 1000 USD, after conversion you will receive 55% in BTC, LTC, ETH (at exchange rate on the day of conversion) and 450 USDET. By this principle all koins and fiates will be converted.

I made an application for withdrawal, but did not receive the funds, what about them?
These funds were credited back to the account.

The FAQ will be replenished as the questions are received.
 
Pa mesec dana je previse vec...... ako ne uspeju da podignu berzu trebal bi svima ne email da posalju coine i cao...

A verujem da neki koriste taj "napad" da im pokazu da se nece nigde sakriti ako pokusaju da nestanu...... kao sto sam rekao sve se to zna a tek ce se znati ako pokusaju da begaju
 
Ja sam tamo imao samo fiat, zanci moci cu da unovcim odmah 45 % od sume koju sam imao? Da li sam dobro razumeo?
 
pa tome sto su rekli nesto tako...... 45% raznic crypto coina ili $, ostali su nedoreceni, kontaj da ce investitor ruski verovatno odluciti losiju varijantu a bolju za sebe
 
Moci ces odmah sve, s tim sto racunaj da ce tim tokenima cena biti uzas u pocetku zbog prevelike ponude
 
koja je najbolja strategija za BTCE tokene, čekati dok ne dođe do normalne cene?
 
To ne mozemo da znamo. Mozda prodati istog momenta dok je cena jaka, mozda cekati da se povrati posle inicijalnog pada. Videcemo kako ce to da izgleda, samo da prorade.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ko god da piše sa btc-e naloga tamo (FBI? :) ), kaže da će izgled sajta biti potpuno isti u početku.

Siguran sam da im je sve ovo prilika da dodatno zarade, ali moguće da je zbog termina dešavanja pred prvi avgust zaista dosta toga stajalo u fiat-u koji je blokiran sada. Sve ostalo očigledno niko nije ni pipnuo, biće isti 2fa i sve u vezi sajta
 
Mene zanima sta cete uraditi sa ovih 55% sredstava koje dobijemo, hoćete ih migrirati na drugu berzu/wallet?

Sa jedne strane mi moramo verovati u njih inace se oprastamo od 45% tokena, ako svi migriraju na druge berze doprinecemo inflaciji...sa druge strane ne znam šta da mislim o toj novoj berzi?
 
Mene zanima sta cete uraditi sa ovih 55% sredstava koje dobijemo, hoćete ih migrirati na drugu berzu/wallet?

Sa jedne strane mi moramo verovati u njih inace se oprastamo od 45% tokena, ako svi migriraju na druge berze doprinecemo inflaciji...sa druge strane ne znam šta da mislim o toj novoj berzi?

Nek daju oni 55%
lako cu da cekam 45%
NI ovih 55% nisam ockivao tako da ovih 45% mogu komotno da stoje i da ih rizikujem,a mozda cak i vratim ostalo
E sad,msm da tek sad posle zadnjeg update-a koji je bio u fazonu "sigurno dobijate 55%+ostalo" ne bi smeli da ispale.
Jer i da ispale sto su se javljali da razjare mase,jer iovako su RUsi krenuli u masovni popis njihovih glava i glava porodice,
sve bilo spremo za akciju.I da posle toga se tako poigraju,msm da ne bi smeli.Da su hteli da beze,bilo je vremena,msm da je sad teze.
A ako berza krene,moze i da uspe. "MASE SU KRATKOG SECANJA" .BitFInex dalje radi a slicno se desilo,samo drugi peh.
Jedino i dalje sam obazriv i imam nerazrasnjenih dilema.....
Kad ce krenuti,ali sa vracanjem?
Vrsta verifikacije?
Hoce imati dnevni limit il nema povlacenja do totalne verifikacije?
Problemi prilikom logina?
Kako isti outlook sajta a druga berza?
Sto fbi ne bi opet reagovao?
i slicna pitanja....
 
Mene zanima sta cete uraditi sa ovih 55% sredstava koje dobijemo, hoćete ih migrirati na drugu berzu/wallet?

Sa jedne strane mi moramo verovati u njih inace se oprastamo od 45% tokena, ako svi migriraju na druge berze doprinecemo inflaciji...sa druge strane ne znam šta da mislim o toj novoj berzi?
Ako krenu, kada krenu...ja cu pratiti razvoj situacije i cenu tokena.

Mozda cu sa 55% kupiti tokene pp niskoj ceni i cekati. Vec sam se oprostio od para, tako da cu se vrv dodatno kockati.
 
Taj rad, prvo da uopšte vidimo da je ponovo online, ali i ja razmišljam da kupim tokene po niskoj ceni za neki deo koina koji su mi tamo. Neminovno će pasti na nisku vrednost kada svi krenu da beže i menjaju tokene za bilo šta što može da se povuče.

A sa druge strane opet ko će normalan ostati da trguje tamo sa većim novcem posle svega, nemam pojma, nemam mišljenje nikakvo za sada :/
 
ko god ima ozbiljne sume na btc e NECE cekati i kupovati tokene sigurno, a vrednost tokena cemo znati kada prorade
 
Definisi "ozbiljne pare".

100+
1000+
3000+
5000+
10000+
50000+


Po meni, individualno je sta su ozbiljne pare.
Za nekoga je 500 ozbiljna para, za nekoga 5.000, za treceg 50.000

Sve jedno je, i sve je individualno.

Sigurno se tih 55% nece moci odmah povuci, jer ce berza prakticno prestati sa radom odmah zbog toga. Nece se nista desavati mesecima.
 
Iskreno meni se vise svidjala ona prva opcija da kad prorade dozvole da se odmah povuce valjda 60%, a da ostatak ne vidis nikad, ako to povuces odmah.

A ko ostane sa tih 60%, najmanje 3 meseca da dobije posle i ostatak...tako je bila neka prica, ako se dobro secam.

Vise mi se to svidjalo nego ovo sa tokenima. u toj opciji bih sigurno cekao da dobijem ostalo i ne bih povlacio i iskreno imao bih vise poverenja, nego u ovo sa tokenima (ne znam zasto, samo osecaj).
I ako bi posle 3 meseca vratili sve, kod mene bi imali beskonacno poverenje, kao da nikad nista nije bilo.

Ovako sa tokenima cu da razmislim i sacekam razvoj situacije...ako je bude. :)
 
ko god ima ozbiljne sume na btc e NECE cekati i kupovati tokene sigurno, a vrednost tokena cemo znati kada prorade

Kako sam ja shvatio, svaki koin ima ekvivalent u tokenu, za tih 45%, znači imao si 100 btc-a dobijaš pravih 55 btc-a i 45 token btc-a, koji u startu vredi jedan BTC, ali će biti dozvoljena trgovina i neminovno cena tokena će pasti. A kao oni će nekada zameniti tokene za izvornu valutu po kursu 1:1
 
Ako krenu, kada krenu...ja cu pratiti razvoj situacije i cenu tokena.

Mozda cu sa 55% kupiti tokene pp niskoj ceni i cekati. Vec sam se oprostio od para, tako da cu se vrv dodatno kockati.

Ovo je bila i moja ideja, jer ako ne verujem u njihove tokene ne verujem ni u njih onda mogu da se oprostim od onih 45%

Ako ipak verujem u njih onda ima smisla kupiti tokene po niskoj ceni od onih kojima se zuri..
 
Ovo smo nas trojica koji ćemo da kupimo tokene :p

.

a0abd24a68ba5301f6caf47ee229e0d0-full.jpg
 
E bas da vidim tog koji ima bar 50 btc da li ce da kupuje tokene ili ce odmah da unovci i tih 45 posto
 
Jedna stvar mi nije jasna. Pisali su o nekoj vrsti ICO gde bi investitori kupovali tokene i tako omogucili funkcionisanje nove berze. Nigde nisam video koju pogodnost mogu imati vlasnici tokena. Jedino logocno je da isplacuju deo zarade koju ostvari ta nova berza procentualo udelu u vlasnistvu ukupnog broja tokena. Tako bi imalo smisla drzati tokene jer vremenom kako trgovina raste i poverenje u novu berzu i cena tokena bi rasla. U suprotnom ne vidim nikakav razlog zasto bih drzao novcice tamo, trgovao na toj novoj berzi i cuvao tokene.
 
Da li je suvise direktno pitati one koji su izgubili coine na btc-e o kojoj kolicini se radi?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pre 2 dana sam izgubio na berzi preko 10k dolara na trgovini zlata kada se desio onaj rapidni skok istog, pa se osecam malo... te bi me trenutno utesilo da znam i tudje muke.
Sto se kaze dosao jadnik kod jadnika da se izjeda...
 
Poslednja izmena:
Ne kapiram kako si izgubio a desio se skok. Mislis, propustio si da zaradis 10k?
 
Nekima je na berzi ostao auto, nekima stan, a nekima i mnogo više od toga... Nadam se da je dovoljno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na berzi ne zaradjujes samo na rastu vec i na padu...
Imao sam short otvorene prodajne pozicije zlata na vrednosti 1298 i 1298.5, na 100x leverage i SL setovanim na 1315... odoh na spavanje i ujutru imam sta i da vidim.
Onaj mali kromanjonko ispaljuje rakete,poplave u Teksasu sve se fino poklopilo, zlato u sekundi probije otpor na 1300 i digne se za par sati na 1320 ...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno