Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Ako ti nešto znači meni ostade više na btc-e, prvih dana malo glup osećaj, sada svejedno mi :)

Inače, nismo izgubili ipak, kako stoje stvari sada, bar ne sve

+ na temu: https://btc-e.nz/ im sada opet radi (inače svi rusi su koristili taj -nz, .com je odavno bio blokiran u rusiji
 
Poslednja izmena:
Evo i google translate:

The launch of the service will take place in 3 stages. 

In the first stage , the old company (with which you have signed an offer contract) will prepare and transfer to the new company digital personal data of users, in full compliance with the European directives on personal data and in compliance with European legislation in this field. 
Timing of the transfer before September 15, 2017 

At the second stage, the licensed financial investment company, assumes the task of restructuring the digital assets of the new company and registering digital data of users at home. 

In the third stage, the licensed financial investment company will audit and register personal data in accordance with AML laws and KYC identification procedures.

In the future, this financial company will operate under its financial license both digital and monetary data. 

In parallel with the legal issue of restructuring, users will be given the opportunity to check the integrity of the digital balance in the user's account, and users will be able to make changes in the security of the account. For chat and support, chat will be available. 

For these purposes, the service will be launched on the old domain (btc-e.nz). You will be able to log in and check your balance before recounting. 
Term before 02.09.2017

Since there is a risk of third-party access to account accounts and to protect users' digital balances, it is highly recommended that you update the security and identification settings. Instructions for these actions will be duplicated by a separate news item. 

The helpdesk system will be operated by the licensed financial company after the start of the digital data transfer procedure. After starting the service from the financial company and in case you have difficulties with entering the account or there are inaccuracies in the balance, you can get help and answers through the ticket system. 

The following information update will be released on September 1, 2017. 

If you have any questions, we are ready to answer them. 

How will the balances be recalculated?
This information will be published in the next updates. 

What is the domain for the new service and what is the financial company? 
This information will be published before September 15, 2017
 
Kazu ruski lopovi cim nov sajt proradi do 15 septembra moce crypto da se povlaci, shodno verifikaciji, jos ne znamo limite za level 1 i level 2

btc-e.nz je samo stari sajt sa kojeg cete odobriti prebacivanje sredstava na novi sajt, generalno je da skinu odgovornost sa novog sajta 100%
tako da nakon gasenja btc-e.nz 1 oktobra sve pravne osnove ostaju sa istim i prakticno nestaju......., novi sajt verovatno neces moci tuziti jer ce pravno biti nova kompanija koja je preuzela deo onog sto si imao na btc-e
 
Poslednja izmena:
Suviše komplikacija ako samo hoće da pobegnu sa novcem

Baš njih briga da li neko ima osnova da ih tuži ili ne, morali bi u obe verzije da se kriju u nekim pećinama u Avganistanu ili tako nešto :)
 
Kazu ruski lopovi cim nov sajt proradi do 15 septembra moce crypto da se povlaci, shodno verifikaciji, jos ne znamo limite za level 1 i level 2

btc-e.nz je samo stari sajt sa kojeg cete odobriti prebacivanje sredstava na novi sajt, generalno je da skinu odgovornost sa novog sajta 100%
tako da nakon gasenja btc-e.nz 1 oktobra sve pravne osnove ostaju sa istim i prakticno nestaju......., novi sajt verovatno neces moci tuziti jer ce pravno biti nova kompanija koja je preuzela deo onog sto si imao na btc-e

Zavlace nas oni samo tako, koliko sam procitao u komentarima oni mogu da prolongiraju to na godinu ili ko zna koliko dok ne puste isplate. Spominje se 15 septembar kao rok za transfer nasih informacija na novi servis ali nema konkretnog datuma kada ce omoguciti isplate.
 
Mislim da nece zavlaciti ako nameravaju da nastave da rade... admin rece cim krene nov sajt moce isplate da se rade... ato ce biti kao pre ili do 15 septembra
 
Aj javljajte kako izgleda, sta se desava. [emoji16]
 
Nije da sam samo mračio al ajde....ako ti je takav utisak....
 
Niko se nije ulogovao još? :)

Ja ću za sat dva kada stignem kući.

Users online: 3796 Bots: 0
Active users daily: 8364
Users total: 1102742

Auu, milion i sto hiljada korisnika, verifikacija će da traje do 2030-te
 
JA MOGU DA SE ULOGUJEM!!! resetovao sam šifru i OTP, ali je withdrawal disabled :( makar vidim svoje coineee
 
Kako se bese exportuju trgovine i transakcije sve?
 
Trenutno mozes da vidis svoj balance, za sada, bar kod mene sve je tu, mada vidim na chat-u da se pojedini zale da im nedostaje nesto ili sve...
prvo procitajte Security settings update and account balance check, da se ne zbunite...
jos uvek novcici stoje 100%, narednih dana treba da se desi razdvajanje 55-45, vec su stavili pored trade, tokens, pa videcemo kako ce funkcionisati...
 
ajde sad neverne tome, evo ja otkupljujem kompletne naloge, info na pm
 
I crypto i fiat balance su mi prikazani, sve regulare i ovde, ljubim ih u guzicu:)))
 
Cisto da mozete izracuati koliko su vas (nas) odrali. :d

Ja se ulogovao i imam 7 LTC-a a da nisam ni znao za njih. Taman ako ih otkljucaju i uvalim ih za $150, eto svratistu soma $.
 
E jesi šou. [emoji16]
Sada cu i ja da se ulogujem.
 
Dobio sam pass reset email, promenio, uneo 2Fa, fali malo fiata, oko 200-300$, bili su na orderima negde.

Server error nonstop
 
Fali tacno ono sto je bilo na buy orderima eth.

Edit: izvinjavam se na duplim postovima. Nista ne fali, prosli buy orderi pred pad menjacnice. Kupio sam eth bas povoljno. [emoji16] [emoji12] [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim token parove, moći će da se trguje samo koin/ token proistekao iz tog konina, btc/btcet itd.

Je l' menjate 2fa, brišete stari key? Ne bih nešto da pokvarim :/
 
Niko se nije ulogovao još? :)

Ja ću za sat dva kada stignem kući.

Users online: 3796 Bots: 0
Active users daily: 8364
Users total: 1102742

Auu, milion i sto hiljada korisnika, verifikacija će da traje do 2030-te

Ne mora da znaci. Nece se svi verifikovati..
evo ja npr. imam acc tamo, ali nemam nikakve coine, pa i ne nameravam da se verifikujem..
 
sto bi brisao stari 2fa ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno