Šta je novo?

Brothers: A Tale of Two Sons

Pa dobro, ova igra puca na emocije pre ostalih elemenata. Ovo je zapravo interaktivna bajka
 
Papo & Yo isto tako, vise emotivna avantura nego mozgalica... Preporuka za one koji su propustili, pogotovo sada za Svetsko prvenstvo u Brazilu jer se uklapa u atmosferu pa verujem da ce ugodjaj biti jos jaci.

 
Poslednja izmena:
Ne znam. Nisam ih ni gledao iskreno. Odigrao sam igru i uzivao u svakoj sekundi.
 
Ako vam se svidja Monochroma igrajte Limbo :p
 
ako vam se svidja limbo obavezno igrajte i PID
 
Limbo je blago. Ajde, kad ste ovako već počeli da nabrajate, šibajte mi platformere i slične igre, pa da razmotrim nešto. Ja preporučujem Battleblock Theater, posebno ako imate sa kime da igrate coop. Ja na Steamu imam 5-6 igara sa preko 50h na njima i Blokovi su jedna od njih. PS: Obavezno igrajte Insane Difficulty.

Baj d vej, koliko ti je trajala Monochroma? Ne bih baš kupovao nešto za neki "veći" keš iz čega ne može da se izvuče preko 3-4h.
 
Odlicna je igrica upravo sam je presao,ipak kraj igrice nije srecan sto je opet cini unikatnom.
 
Prelepa igra... pravo umetničko delo koje bi svako mora da iskusi
 
Izašao je remake i po prvim utiscima bolje da nije.
Bizarno je koliko je nesposobnih ljudi u industriji.
 
Igra je 16e na steamu, 13e ako imate original.
 
Mislio sam po punoj ceni, direktno? Dok je CDKeys-a, Instant Gaminga, i slicnih, ne pamtim kad sam uzeo sta po visoj ceni.
 
A to. Pa retko šta kupujem po punoj ceni, ali i Steam direktno ima često dobre cene na akcijama, pogotovu kada se uzimaju paketi, a već imaš neku od igara iz paketa.
 
Nazad
Vrh Dno