Šta je novo?

Brothers: A Tale of Two Sons

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
gsm_169_brothers_taleof2sons_teaser_ot_multi_092712_640.jpg


Developer: Starbreeze Studios
Publisher: 505 Games
Engine: Unreal Engine
Platforms: PlayStation 3,Windows,Xbox 360
Genre: Adventure





Coming Spring 2013..
 
Skroz dobro izgleda, samo hoce to biti na PC-u ili sta?
 
Na drugom snimku, koji je noviji, su na kraju dodali i PC.
Izgleda odlicno, nadam se dobrim i zanimljivim misijama.
 
Nista do sada nije bilo na ovu foru, valjda ce je pustiti i za PC.
 
fina ideja. pitam se samo koliko li ce nemoguce biti igranje na tastaturi.
 
Ovo je kao ona indie avantura SuperBrothers - Swords&Sorcery. Moze biti zanimljivo.
 
Poslednja izmena:
uh, ako izlazi za pc bice super :) predobar mi je ovaj tip igara
 
mislim da za mis nece biti puno mesta. jednostavno ne mozes na isti nacin da kontrolises likove na wasd i na misa. pre ce biti da ce kontrola biti na wasd+space i strelice+ctrl/shift/delete.
 
 
 
Dali neko zna informaciju kada ovo izlazi?
 
Tako sam i ja nesto nasao,ali ga nisam video na Steam-u!Negde sam procitao da na konzolama mogu samo da probaju Demo,cak nemaju opciju ni da ga kupe!
 
Ovo je na fazon miniclip 2D igre fireboy and watergirl. I like it. :)
 
^
Video danas bas tu informaciju!Ovi koji su igrali na kutiji kazu da su odusevljeni igrom,pogotovo sa pricom!
 
Igrao sam nekih sat vremena...bisercic! :) Ne znam kako se neko ranije nije setio da napravi nesto slicno. Prelep svet, simpaticni likovi i interakcija sa njima, cartoonish humor i fazoni,... Samo se nadam da ce zagonetke postati malo kompleksnije. Najveci problem su kontrole na koje sam se tek donekle naviko, ali imam utisak da cu do samog kraja da se mucim sa njima. Iskreno, ovde i ne vidim neko bolje resenje imajuci u vidu da je koncept takav da podrazumeva istovremeno kontrolisanje dva lika. Nisam probao na misu i tastaturi, ali mislim da je dzojped must have.

Sad cekam ovo. :)

[YOUTUBE]UHgrSnEpwfY[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Ja sam jednostavno odusevljen sa ovim kako si nazvao biserom!Atfosmera koju ova igra pruza je neopisiva,a grafika je prelepa!Kada bi Settlers-i imali ovakvu grafiku,to bi bio pun pogodak!Na kontrole se mislim niko nece navici,ali nije ni neki veliki problem,tesko je kontrolisati dva brata u isto vreme! Starbreeze Studios-:Klanjanje
 
Nisam verovao da neka igra moze da me dirne ovako. Zapravo, ovo je vise experience nego igra, sto bi ameri rekli. Odigrah je u dahu.
 
Poslednja izmena:
da li se isplati tih 15$? ili da skinem narodnu pa da cekam popust?
 
^
Kakav si ti kralj!:D
 
Nazad
Vrh Dno