Šta je novo?

Boostlogic PC mi boostovali 3000 dinara.

Steamroller

Slavan
Učlanjen(a)
08.12.2005
Poruke
487
Poena
319
Da li još neko sem mene ima problema sa dotičnom novom firmom iz BGa? U nedelju posle ponoći sam obavio online shopping nekih ventilator koji su bili na akciji.
U ponedeljak pre podne sam odmah obavio i plaćanje net bankingom da bi mi što pre poslali robu. U utorak mi nisu stigli ventilatori pa sam im počeo zivkati na fiksni.
Na jedan broj se niko nije javio, probao sam više puta u više doba dana. Probao sam i sutradan.
Onda su se oglasli na fejsbuku da im je pao sajt, menjaju webmastera gde sam ih upitao zašto niko ne diže slušalicu.
Dobio sam odgovor da im pošaljem mail sa brojem telefona "na neki privatni mail" i da će me oni nazvati.
Poslao sam im mail, nisu me zvali. Ostavio sam broj javno na fejsbuku da ne bude da im "mail nije stigao", nisu mi odgovorili na fejsu, nisu me ni zvali.
Danas sam probao sve brojeve koji su im na sajtu:
064/3333 710 korisnik nije dostupan.
011/328 59 49 niko se ne javlja.
011/263 18 20 niko se ne javlja.

Koji je neki zakonski rok da oni moraju isproučiti robu, tj. koliko treba da čekam da bi ih mogao naterati na strašne patnje putem inspekcije?
Hvala!
 
Posle nedelju dana sam se dokopao nekog broja koji je izgleda broj od vlasnika. Napokon se neko javio i ovako se desilo....

Na sajtu je drugi broj mobilnog telefona - 063/539-534

Čovek mi je rekao da 200mm ventova više nema (uzeo sam tri komada) i da će mi vratiti novac.
Nema ni 140mm Bitfenix ventilatora više, u zamenu dobijam tri Corsair 140mm ventialtora.

Da sam se dokopao tog broja ranije... verovatno bih mogao na vreme dobiti ventove.
 
Pre ce biti da je bio neki za*eb oko cene na sajtu za te fan-ove. De 500 din da tako nesto kosta. Pojavice se opet oni ali po realnoj ceni.
 
ja sam uzeo par napajanja preko njih, svaki put je sve zavrseno u roku od 2 dana. doduse ja imam naviku kad uplatim nesto da prosledim uplatincu i firmi, pa je mozda i to malo ubrzalo stvari.
sve u svemu nisu prevaranti sigurno
 
to jeste, ali ko zna sta se tu sve zbilo..
uglavnom ne verujem da bi pokusavali neke malverzacije za 3k..
 
Imam ja problem i dalje sa njima.Jos u subotu uplatio za Phanteks PH-TC14PE CPU Cooler - Anniversary Edition.Kad vidim sajt ne sljaka.Reko ugasili firmu da zovem advokata i poceo da kopam da nadjem sto vise podatka od firme PIB ...

Cetri dana zvao slao mail... Jedno vece javi se osoba ima problem sa bankom,ja kazem ok i dam jos malo vremena da srede to,vidim novi sajt... Da ne budem neuljudan.Nadjem mail sa FB posaljem poruku odgovara lik da ga zovem na mob da se dogovorimo oko isporuke ili povracaja novca.Ja odgovorio da nemam nameru nikog da zivkam posaljem sve podatke sa maila,o kupovini adresi,sliku uplatnice i reko da posalje kuler...

Videcemo sta ce odgovoriti.
 
čovek je već u dominikanskoj republici . ,)
 
ma ja sam siguran da je doslo do necije greske i da ce ovi to vratiti u najkracem mogucem roku. mnogo sam bolje iskustvo imao sa njima nego sa dve najpoznatije firme kod nas
 
Jeste, obljasnio mi je čovek da je prethodni web master ukakio nešto. Ali opet... da neko ima takvih problema na sajtu... ja da imam takvih problema na sajtu, ja bih na sve strane, na sajtu, na fejsbuku, otišao bih na najposećenije forume i stavio obaveštenje o nekom telefonu koji radi! A ovako zivkam cele nedelje na broj koji stoji na sajtu i niko ne diže, kada probam ostale brojeve koji su istaknuti na sajtu, takođe nemam uspeha. Bezveze mi je što ja preko nekih izvora moram juriti broj od vlasnika da bi ispeglao stvari. To je bila moja dobra volja što nisam sačekao još i napravio im problem preko inspekcije.
 
Platiš unapred, dobiješ "u nazad", što bi se reklo. Nikad ne kupujem ništa što nije pouzećem. Mene je w&w zezao nedelju dana sa porudžbinom obične tastature, kako mi je bila hitno potrebna odem posle 4 dana njihovog ne-javljnja i u njihovoj prodavnici kupim istu tu tastaturu. Kada se neko javio posle 10 dana da potvrdi narudžbinu, bili su jako "iznenadjeni" da ima u radnji a da oni nisu ni znali.
Do sada mi je samo Atom slao naručene stvari za jedan dan.
 
sto se tice toga, duokom dosta fino radi, samo sto im sajt nije azuriran cesto..
 
+1 . bravo za komšije .
 
Ipak su ispali korektni vratli novac po punoj ceni kulera i nesto preko toga,ali im zameram sto nisu ponudili zamenu imaju istui kuler u cronj boji u radnji.Spor kontkat prodavnica/klijent nemaju zvanican mail na novom portalu za nasa pitanja.Mozda cu kupovati od njih nesto ali samo ako budu azurniji u buducnosti.
 
Moja iskustva sa boostlogicpc su pozitivna.

Od mene pohvale za Boostlogic PC , saradnja extra ;)

Tok narudzbe:
24.09.2014
-pozvao boostlogicpc i narucio crucial ballistix tactical 8gb, receno je da se roba placa u napred i da ce poslati mejl
-sat vremena kasnije od mog pozive stize mejl(15h35min)
-odmah odlazim u banku i uplacujem robu (15h45min)
-zatim saljem odgovor boostlogicpc na njihov pristigli mejl sa mojim podacima i kopijom uplatnice(16h00min)
-odmah pozovem telefonom boostlogicpc i kazem da sam izvrsio svoju obavezu prema njima
-mejlom dobijam odgovor od boostlogicpc da ce roba stici postexpressom(danas za sutra do 19h), iznos postarine i broj posiljke (17h43min)
-odlazim na sajt boostlogicpc i vidim da je crucial skinut iz ponude (uzeo sam zadjni primerak na stanju)
25.09.2014
-preuzimam robu od posexpress-a (07h40min)
-roba od strane boostlogicpc: upakovana odlicno, stize memorija, garantni list i fiskalni racun
-kutija od memorije nje otvarana, sve ispravno i radi ;)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, razmisljam se da kupim kod boostlogicpc ram memoriju Crucial Ballistix Tactical Tracer R/G LED, DDR3-1866, CL9 - 8GB pa me interesuje koliko su pouzdani i da li je moguce platiti robu pouzecem?
 
Ja sam tamo uzeo ploci u kuciste iz potpisa. Bili su najjeftiniji u tom trenutku + mi dodatno smanjili cenu za maticnu. Sve mi ostavili sa strane i sacekali da dodjem nesto malo posle radnog vremena. Sve preporuke. Kupovina je bila licna, za pouzece i takvo placanje - ne znam nazalost. ;)
 
Zovem ih vec treci put i niko se ne javlja ni na fiksni ni na mobilni (nije dostupan) pa neznam da li uopste rade ili ne.
 
Ide nova... oni vec poceli da slave :D
:party::beer::bottle::bottle:
 
Pa neradni je dan i danas, tako da tek u ponedeljak mozes necemu da se nadas. Ako nisu spojili sve do srpske nove :D
 
Zvao sam ih par dana pre nove godine pa zato i pitam da li ova prodavnica uopste radi vise.
 
Nazad
Vrh Dno