Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sledece nedelje uzimam drugi bt zvucnik. Izbor je pao na Anker SoundCore Pro+, cena je 12.5k din, sta mislite o njemu?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nije loš zvučnik, ali po meni ne vredi te pare.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Daj neki predlog koji bi bio mozda bolji. Ne bi dao vise od 12.5k.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Moj predlog je Tribit stormbox ili Tribit maxsound plus ako mozes naci.
 
Nema tribit-a nigde kod nas nazalost. Stormbox bih uzeo odmah da ima, za ove pare je odlican.
P.s. da li se isplati da ga narucim preko amazona, posto ga nema nigde kod madjara?
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
jedino ako imaš nekog u bosni ili cg a da mogu da ti doture.
 
Nemam nikoga.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ima neki predlog za nešto jeftino do 30 EUR npr? Potrebna je tetki "dok pere sudove".
Nešto da bude artikulisanije od zvučnika sa mobilnog telefona. FM bi takođe značio.
 
Na telefonu žica od slušalica služi kao antena tako da će morati da ih ubode ako hoće FM.
 
imaš buljuk tih kineskih kartonaca u tube formatu za nešto preko crvene,svi su u suštini isti i rade isto.imaju fm,usb,karticu,zvuče za te pare okej i baterija im je polukriminalna (to tebe ne dotiče).

bolje od toga ti ne treba za to,i nema rezona davati veće pare.možeš da juriš xiaomi i ankere po oglasima,ali em ćeš dati više em ćeš se akati po oglasima,a za to što si naveo će ti raditi isto...
 
Ima neki predlog za nešto jeftino do 30 EUR npr? Potrebna je tetki "dok pere sudove".
Nešto da bude artikulisanije od zvučnika sa mobilnog telefona. FM bi takođe značio.

Imas na KP REMAX RB-M21 plavi za 3779 din. Ima slot za karticu i FM, nek mi rokne samar i tetka i ti ako ne budete prezadovoljni. :d
 
Ja sam prezadovoljan sa Soundcore 2, u poslednje vreme sam radio nešto u dvorištu, po ceo dan slušam muziku, zaboravim i kad sam ga napunio. Zvuk za tako veliki zvučnik i više nego dobar. Dodatno ne razmišljam da li će da pokisne i sl.
 
soundcore mini je preko 30e,mini 2 je 4500 na kp,a aliexpress i ekipa još u autu.bidujem na ibeju za dvojku ali nema šanse da se prođe za novac za koji je išao pre korone.tako je kako je,nažalost...
 
Imas na KP REMAX RB-M21 plavi za 3779 din. Ima slot za karticu i FM, nek mi rokne samar i tetka i ti ako ne budete prezadovoljni. :d
Hvala, preneo preporuku.


Ja sam prezadovoljan sa Soundcore 2, u poslednje vreme sam radio nešto u dvorištu, po ceo dan slušam muziku, zaboravim i kad sam ga napunio. Zvuk za tako veliki zvučnik i više nego dobar. Dodatno ne razmišljam da li će da pokisne i sl.
Ovo ne deluje loše, ako je to ovo:
https://www.anker.com/products/variant/soundcore-2/A3105013
To je nekih 55 EUR na KP. Jedino što nema FM. To je prava stvar za mene :D


soundcore mini je preko 30e,mini 2 je 4500 na kp
Ček, ovo čak nije ni stereo?
 
da,bio je šampion apsolutno dok je bio 30 dolara + šiping,sad je ovo baš preterano...za mini sam rekao da je i on preko 30e kamoli dvojka...
 
Сад ме баш тема подсјети да видим када сам га узео и колико платио и био је 27е са џаба шипингом купљен 28.3.2018.
Сада му је цијена видим скоро 33е на алију, на страну то што не ради достава из кине. Е свашта стварно.
 
em je tu najskuplji,em za tih cca 70e šta želiš da uzmeš...to jedino ako si baš opsednut sonijem.
 
50 evra mu je cijena preko. Sony zvučnici su odlični po svemu, samo je stvar u potrebama i za koliko para nađeš.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
na slepo nemam,kad bi rekao za šta ti treba i šta bi želeo možda bi i mogli da ti pomognemo,a ako ne znaš gorepomenuti remax je sasvim dovoljan za većinu ljudi ako zadovoljava portabilnošću.

ili pošto te ne boli da preplatiš imaš i anker soundcore 2 za 52e koji je stereo,i ima mnogo bolju bateriju od sonija...
 
Treba mi za vecu dnevnu sobu. i islred kuce kad odem u selo nekad. Sto se tipa muzike tice, slusa se od svega po nesto, skoro svi zanrovi.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Kupi Remax koji sam preporucio, iznenadices se koliko je jak za svoje dimenzije i kvalitetan ! Jedini problem je bas posto ga ono nema.. Ako ti to ne smeta zvucnik kida za te pare provereno.
 
Btw, i dalje ima na KP onih crvenih JBL Flip 4 za 69 evra...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja uzeo JBL PartyBox 100, Xtreme otišao u zasluženu penziju, 3 godine služio besprekorno. :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Kupi Remax koji sam preporucio, iznenadices se koliko je jak za svoje dimenzije i kvalitetan ! Jedini problem je bas posto ga ono nema.. Ako ti to ne smeta zvucnik kida za te pare provereno.
Koliko je bolji taj Remax od onig Xtreme koji je prodavao na KP za 2000 din posto njega imam?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno