Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se to nekad desava na anker soundcore 2. Probacu posle sa tom pesmom pa javljam

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Moguce da sam drajver nema range za te odredjene tonove mada opet pise da je full range 40mm,mozda i do same produkcije tipa da je pregruvana pa da ga smanjuje da ne bi zvucalo muljavo ko zna
 
Malo je čudno što sto prodavaca ima gomilu crvenih Flip 4 ali djeluju kao original, odlične cijene. Bukvalno ko kupo išta drugo failovao je.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
To su sve Flip 4 dobijeni na Coca Cola nagradnoj igri. Originali su naravno, i ja sam uzeo takav samo po još nižoj ceni nego na KP.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Super, drago mi je da je tako. Ja sam mojim i dalje ultra zadovoljan.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pazarih Sony XB 32, imao sam do skoro i JBL Charge, neverovatno je koliko je Sony bolji, apsolutna preporuka od mene za taj zvucnik.
 
Sony xb30 serije merkam već mesecima da uzmem.
Sada je jedino pitanje da li 31 ili ovaj novi.. deluje da stari ima bolju izradu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Postoji li bolja kupovina do nekih 7000 din za koliko nalazim kod nas REMAX RB-M12 ? Imao sam prilike da cujem malog brata RB-M21 koji je oko 4500 din ovde, rastura i snagom i kvalitetom nemam reci za te pare, i daleko nadmasuje ono koliko je placen, pa se nadam da je ovaj veci podjednako dobar...
 
Postoji li bolja kupovina do nekih 7000 din za koliko nalazim kod nas REMAX RB-M12 ? Imao sam prilike da cujem malog brata RB-M21 koji je oko 4500 din ovde, rastura i snagom i kvalitetom nemam reci za te pare, i daleko nadmasuje ono koliko je placen, pa se nadam da je ovaj veci podjednako dobar...

Ne znam kakav je taj, ali imaš jbl flip 4 za 7000 na kp. Nov, original i odličan zvučnik za te pare. Ima čist i jasan zvuk i može da bude dosta glasan. Ja sam ga baš kupila pre nedelju dana. Ako hoćeš, mogu da ti pošaljem link ka prodavcu od kog sam uzela.
 
Hvala na preporuci, ali vec sam porucio.
Evo da kazem ukratko sto sam se i odlucio, najvise zbog trenutne cene i popusta, pa sam narucio od preko za male novce.

Drugar je uzeo na bliskom istoku Remax M21, kaze da je u radnji bilo i Panasonika i JBL-ova i raznih drugih poznatih brendova, a da je jedino Remax imao kompletnu i skroz detaljnu specifikaciju ispisanu na kutiji, kaze da mu je to bio glavni razlog za odabir u tom trenutku posto nije moglo da se proba. Kasnije kaze da je tako sa drugarima uporedjivao sa JBL-ovima ( sada ne znam koji tacno ali su originali ) i da se pokazao cak sta vise kao kvalitetniji od skupljih od sebe...

Onda sam ga i ja cuo i bas ostao impresioniran i snagom i kvalitetom za svoju velicinu, nema ni trunke distorzije kada se pojaca do kraja, a baterija bas traje, pa sam pikirao dupli Remax RB-M12, jer sam bas bio impresioniran malim za tu cenu, naravno da ima boljih za 200e... A buduci da sam sada narucio za 4500 din na popustu ovaj sumnjam da ce ista bolje svirati za taj novac.

Jedino gde sam nasao da iko uporedjuje Remax sa necim je ovde :







Tako da eto javim kada stigne, ali ako je kvalitetan kao ovaj mali sto sam cuo bicu prezadovoljan za taj novac !
 
Super, nadam se da ćeš biti zadovoljan. :)

Poslato sa Huawei P10 pomoću Tapatoka
 
Ne znam kakav je taj, ali imaš jbl flip 4 za 7000 na kp. Nov, original i odličan zvučnik za te pare. Ima čist i jasan zvuk i može da bude dosta glasan. Ja sam ga baš kupila pre nedelju dana. Ako hoćeš, mogu da ti pošaljem link ka prodavcu od kog sam uzela.
Gde si video da ima za 7000 dinara?


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
KupujemProdajem..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajde šibni na p.m.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ćaos,imam u planu da kupim UE Boom 2,eh sad. Apetit je porastao na UE Boom 3. Budzet je do nekih 100€ (nov/polovan) ima li neki drugi zvucnik bolji za te pare?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Juce kupio Microlab D15 u Gi****u.
Uzeo sam ga za bleju na terasu, kad vozim bajs... Jako sam prijatno iznenadjen, cist zvuk, sasvim pristojna glasnoca, preporuka za one koji treba pristojan BT zvucnik.
Tek cu da testiram koliko baterija moze da drzi, 600 mAh je u pitanju. Komande power on/off, volume +/-, itd.. nalaze se sa gornje strane uredjaja, kao i kod vecine.

D15.png
 
Poslednja izmena:
Treba mi dobar bt zvucnik, iskljucivo za kucnu teretanu, neki predlog [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Treba mi dobar bt zvucnik, iskljucivo za kucnu teretanu, neki predlog [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Moj predlog JBL flip 4 može da se nađe nov za 60-70 eura i skuplji JBL charge 3 za nekih 120 eura.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Mhm, hvala brate.
Edit: sta mislis/ mislite o jbl charge 4 i jbl playlist 150 i koji bi bio bolji izbor od ova dva? Hvala!
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mhm, hvala brate.
Edit: sta mislis/ mislite o jbl charge 4 i jbl playlist 150 i koji bi bio bolji izbor od ova dva? Hvala!
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Da sam na tvom mestu ja bi zaobišao JBL charge 4 pošto je skuplji od charge 3, a razlikuje se u tome što ima samo jedan zvučnik, dok charge 3 ima 2 stereo zvučnika i po onome što sam čuo u praksi bolje zvuči. Playlist nisam imao prilike da koristim!

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Treba mi dobar bt zvucnik, iskljucivo za kucnu teretanu, neki predlog [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

Nisi naveo budžet a ni okvirno dimenzije zvučnika.

Bose SoundLink Mini je nešto ponajbolje što postoji u toj maloj dimenziji. Ali je cena baš paprena u poređenju sa bilo čime, (opet, za tu veličinu).

Ako cena od (najmanje) 150€ nije prepreka, SL Mini nema konkurenciju, bar što se kvaliteta zvuka tiče.
 
200e je maksimum, dimenzije nisu problem.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Uzmeš onda dva Filipa 4 sa k.p. upariš ih i imaš žurku.
Još ti ostane kusur.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
A recimo jedan Jbl charge 3 ili 4? Ne navodim ovo kao predlog nego i mene zanima kupovina pa zato?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pre charge 3 nego charge 4.

Imaš gore na linku poređenje između flip 4 vs.charge 3.
Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam da l smo se razumeli. Da l je bolje 2x flipa ili 1x charge

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zavisi, stereo je majka, ali nemaš eksternu bateriju... :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako mu je budžet 200e nek uzme JBL Xtreme i da mu ostane pofino. Ja ga imam i mogu reći da mi je to jedna od boljih investicija u životu... :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno