Šta je novo?

BitcoinZ (BTCZ)

96 Satoshija.... bio je i preko 140...
 
Ja sam ga jurio na 146 on dobacio tad 136 tako nesto i iz inata nisam dao jjeftinije i pokajao se jer sam znao da ce ici dole aa dotakao je 60 skorore nesto tako da sam mogao imati....x2 najmanje...jbga.
 
Bacio sve na Satosija...dok bio na stock veva cena na Satosiju,ja sad na Satosiju,veca cena cena na stock...jbga :d
Sad pogresim pass i zakljucaju mi nalog...pisao suportu i sad cekam a sad bi ga prodao jer ocekuj uz pad BTC i njegov dobar pad pa da ga kupim ponovo al dok ovi ne srede verovatno ce proci i dump i pump...
 
:S: Ah taj pass.... Bas ti je poslo za rukom :crash:
Jel i kod njih ono klasika sa verifikacijom ili....?
 
Ma...pametujem i hocu preko telefona,zagula a imam TW i mogao ladno prejo njega uci jer mi je save i user i pass na chrome preko kompa...ne mogu da verujem da sam toliki baxuz...
 
A sto se tice novcanika? Sta predlazes? Ako govorimo o mobilnom novcaniku jel bolja opcija njihov ili Coinomi...
 
Ne znam,meni je sve nesigurno iskreno.Razmisljao sam o Coinomi,imao njihov wallet...sad trenutno ne vredi ni 1 c coin tako da mi nike frka...kad izadje na 10$ onda mi nece biti svejedno...smislicemo nesto :d
 
Ali cekaj, demantuj me ako gresim... Cini mi se da sam negde procitao da se oni ne zalazu da njihov coin izadje iznad 1 dolara... uh da me ubijes ako sad mogu naci taj tekst sto je pisao jedan od njihovih ljudi... Ili ja to nisam dobro protumacio?
 
Ja koristim njihov wallet za win.bekap na usb stikove.
Koji pool preporucujete? Koristio sam inaj ragnar pool ali nije narocit
 
Ali cekaj, demantuj me ako gresim... Cini mi se da sam negde procitao da se oni ne zalazu da njihov coin izadje iznad 1 dolara... uh da me ubijes ako sad mogu naci taj tekst sto je pisao jedan od njihovih ljudi... Ili ja to nisam dobro protumacio?
Nema tu sta da se neko "zalaze" ili ne, niti se cena povecava bilo kakvim zalaganjem. Total supply je 21 milijarda i kada bi coin vredeo 1$ , pomnozi koliki bi mu bio ukupan market cap. Ovaj mali community coin treba da cilja cenu od 10 centi, u nekoj blizoj buducnosti, ove ili sledece godine... Mozemo da sanjamo o 1$, ali za to bi bio potreban ozbiljan "adoption" (prihvatanje kao sredstvo placanja). Treba biti realan. To je gotovo nemoguce iz ovog ugla gledano.
 
Poslednja izmena:
Toplo preporucujem Suprnova ili Miningspeed ..... Ovaj prvi ima duplo vise rudara ali malo zafrkancije oko registracije i pravilnog unosa u miner. Sam podesis na koliko hoces automatsku isplatu. A ovaj drugi ima malo prostiji nacin za podesavanje minera tj klasican i isplata je po potvrdjenom bloku. Kod oba je isplata brza i korektna stim sto kod ovog prvog nemas fee a kod ovog drugog je 0.4% za pool + 0.4% za bitcoinz community.
 
Furthermore, In a theoretical sense BTCZ's 21 billion coin supply is enough to where every person on earth today could have at least 4 coins each assuming all things equal. Because of such an ample supply we will never see this coin going to $20k per coin, nor do we want to see it go this high. In an ideal scenario you would be able to buy gallon of milk or a cup of coffee for somewhere around 1-5 BTCZ. Far easier for the layman to calculate than .0000002 BTC.
Evo ga deo teksta...
 
Ne znam sta bih rekao, a da nisam vec napisao.
 
Ok ok postujem.... Tu smo da razmenimo saznanja i misljenja. Neko je malo vise upuceniji a neko malo manje.. Skidam kapu...
 
Vidim poceli da skupljaju donacije (5BTC) za ufur na menjacnicu Coinrail_Korea...
 
Pa zar Korea nije jedna od zemalja koje kap ne podrzavaju crypto,pored Indije,Kine..?
 
Nije da oni ne podrzavaju, to se pogresno tumaci...Zele samo da regulisu to...To je razlika velika... Nego ode jutros BTCZ na 120 satosija maltene.... :whip:
 
Ali vidim da i tezina je fino porasla na rekordnih 242194.67jutros u 8h i sad se vrti na oko 200000-220000.... To i se bas i ne svidja puno :trust:
 
Kojih 120...dotakao 151 !
Ja imao sell order na 146 jos od 6 januara...i juce kad su mi odblokirali acc prodam sve na 100 :)
To je ono sto kazem,kad prodam ono sve skoci,kad kupim sve padne.Da li neko gleda u moj wallet ili bas tako svaki put da se potrefi...

No,idemo dalje,sad ga cekamo da opet zakuca na 70-80 pa uzimamo ponovo... :d
 
Ima li kakvih novosti uvezi BTCZ? Vidim tezina raste iz dana u dan...
 
Težina raste na svim novčićima i to je posledica ulaska nekog hardvera novog, negde... ko zna gde i ko zna kakvog. Naravno plus koliko je novih kartica došlo na mrežu sad tokom januara to i da ne pričam.
Tako da to nema veze sa vestima.
 
Logicno objasnjenje nema sta... A ima li kakvih predvidjanja vidim usli su na BTC Alfa menjacnicu mada iskreno...Nekako mi deluje menjacnica jadno skroz...
 
Koristim miner koji je preporucen od strane BTCZ-a baziran na AIOMiner-u. I sve radi ok ali iako ta opcija postoji, ne radi, a to je da ukoliko dodje do gubitka konekcije ili sl Miner se restartuje ili restartuje se komp. Koji vi miner koristite i ima li jos neko resenje?
 
Da niste banovali zeljka on bi ti odgovorio

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Ima li nekih novih vesti uvezi BTCZ? Vidim tezina je poprilicno skocila sto verovatno malo zavisi od broja onih koji majnuju a i same cene... Ima li nekih naznaka da bi mogao ovaj koin zaista dostici neku vecu vrednost nego sto je to sada? Sta kazu, sta pricaju... Ovaj forum ovde nam je molo umrtvljen...
 
"Anonimni investitori" su platili 2 BTC da se doda na Exrates.me (https://exrates.me/dashboard)
Ovaj exchange ima volume veci nego svi dosadasnji zajedno.
Na BTC-Alpha je poceo trade, a uskoro ce i na Exrates.
 
Nazad
Vrh Dno