Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Moze li neki screenshot za podesavanja u cgmineru za 50BTC.... i da li cu dobiti sa cgminerom kod HD7950 110/350 vise od 540MH/s negoli sto sada dobijam sa guiminerom?
http://forum.benchmark.rs/showthrea...-kopanje-(GPU-CPU-itd-)&p=3299758#post3299758
Ukoliko ne koristiš integrisanu grafiku stavi da ti GPU platform bude 0. 1100/950 ti daje 580MHs. :wave:

*dopuna - i intensity smanji na minimum 10-11. Ukoliko staviš "d" (dynamic) ili manje od 10 opašće ti brzina za ~100MHs, zavisno od načina upotrebe.
Ovo ti je postavka za 50BTC i backup na btcguild. Ukoliko pukne 50BTC, odmah se sam konektuje na guild i čim proradi 50BTC (posle 10 share-ova na guldu) vraća ga sam na 50BTC. Takođe imaš podešene temperature za throttle i gašenje. Ova konfiguracija ne dira ventilatore, klokove i voltažu, to uradi sam kako si radio i do sad.
cgminer.conf je napisao(la):
{
"pools" : [
{
"url" : "stratum+tcp://50btc.com:3333",
"user" : "[email protected]",
"pass" : "1"
},
{
"url" : "http://stratum.btcguild.com:3333",
"user" : "iglig_1",
"pass" : "1"
}
]
,
"intensity" : "13",
"vectors" : "1",
"worksize" : "384",
"kernel" : "diablo",
"lookup-gap" : "1",
"thread-concurrency" : "0",
"shaders" : "0",
"gpu-engine" : "0-0",
"gpu-fan" : "0-0",
"gpu-memclock" : "0",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "0",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "85",
"temp-overheat" : "78",
"temp-target" : "75",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "1",
"gpu-threads" : "2",
"hotplug" : "5",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "1",
"scan-time" : "60",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"
}
 
Poslednja izmena:
Jel se dobije sta vise sa mergedmining.btcguild.com>? Koliko vidim za sada je manje.
PPS Rate 0.0000019027579994
The average per-share rate for the last 100 closed shifts was 0.0000018862229983.

Ovih 100 closed shifts je otprilike 4 dana. U maleru su zadnjih par dana a samim tim se na mergedminingu koji je PPLNS dobija manje nego da si minovao na PPS na 7.5%
 
Bedak ... Da li neko kopa na Bitminteru i kako ide tamo ?
 
meni merged btcguild nece da radi poa nece, pocne i onda grafike unjore, verovatno je do mene? 50btc radi lepo, pupu da ne ureknem. bajdivej sad me zvali iz banke, idem da vidim sta je stiglo
 
Ne radi 50btc u poslednja dva dana bas lepo.
 
Na žalost, ne. Trenutno sam na bitminteru od juče, mada sam tamo imao 10-15% manje a 7 dana u odnosu na 50btc kad normalno radi, videću ovih dana..
 
Meni radi lepo? Jedino nisam proveravao za 24h koliko dobijam
 
Poslednja izmena:
Radi neuporedivo losije. Pet dana vec pratim koliko napravi za 24h, sve ove dane je pravio tacno koliko treba ali juce i danas je u vidnom zaostatku.
 
Ja trenutno eksperimentisem sa guild-om i PPLNS. To je malo tesko da se prati sto se zarade tice ali pool radi extra. Jos mi nocas nije radi net par sati, pokvari mi racunicu skroz. Sad moram opet bar 36h da radim bez prekida da bih imao uvid u realno stanje ali za sada mi deluje skroz ok.
 
Ne pitam vas nego se cudim kako vama ne radi a meni radi, i na guildu vam radi lepo a meni grafike samo pocnu da radew i onda se utaje
 
Sta da ti kazem, naljutio si Bogove hardvera i bacili su ti kletvu da ti nista ne radi kako treba jer hoces 7950 za 1.5btc :d
 
Moguce :D evo dajem za vapora 7950 2.9btc-a... Nego kojim telefonom pristupas vjuveru?
 
Radi neuporedivo losije. Pet dana vec pratim koliko napravi za 24h, sve ove dane je pravio tacno koliko treba ali juce i danas je u vidnom zaostatku.
50btc.com + 50MINER: pogledaj u podešavanjima za miner i kernel, u poslednjih par dana malo trokira na podešavanjima miner: cgminer, kernel: poclbm, dok na miner: cgminer, kernel: diablo radi perfektno.
 
Poslednja izmena:
Evo ovako sto se tice bitstampa, danas i meni stigle pare.
Povukao sam 28.05. 350 dolara na intezu u eurima da vidim kolko ko otima.
Danas me zvali za izjavu i evo vidim na online kolko je stiglo.
259.69 eura.
Od tecifre mi je inteza uzela standardnih 2,7 eura

Taj dan kad sam uradio withdrav po http://www.ecb.int/stats/exchange/eurofxref/html/index.en.html na koji se poziva bitstamp ako se ne varam kurs je bio 1.2939
350$-15$=335$/1.2939= 258.9 EUR
Stiglo 0.7eur vise nego sto je trebalo, verovatno je bio drugi kurs eur/usa.
To vam ga je to, znaci 15 dolara + 3 eur intesa kosta transver sa bitstampa.
EDIT: prijavio sam osnov kao softverske usluge (ko zna ko cita forum) jer ionako vise ne planiram povlaciti nista ovde, samo me interesovalo kako funkcionise :)
 
Poslednja izmena:
bio sam jutros da potpisem izjavu, nema vise ono da se navodi nego zaokruzis, racunarske i softverske usluge tako nesto, samo to ima sa racunarima,
28. sam povukao 1198$ -15$ provizija bitstampa, stavio da mi posalju evre, danas stiglo 907 evra na racun, provizija banke 600din
 
Moze li da se prebace sa Gox-a coini na bitstamp i kako isplatili se koji je fee ?
 
Ja trenutno eksperimentisem sa guild-om i PPLNS. To je malo tesko da se prati sto se zarade tice ali pool radi extra. Jos mi nocas nije radi net par sati, pokvari mi racunicu skroz. Sad moram opet bar 36h da radim bez prekida da bih imao uvid u realno stanje ali za sada mi deluje skroz ok.
Ma radi ok sto se tice serova, al ja da se za vrbu uhvatim ona bi se osusila. Kako sam presao na PPLNS The average per-share rate for the last 100 closed shifts was 0.0000017961369489 a za PPS se dobija 0.0000019027579994 po seru :)
Bolje da mi daju PPS na nula % da ih ne upropastim :)
 
ok hvala super tako sam i mislio ali ko pita taj ne skita :)
 
Brutalno, jeftinije nema od toga...
 
bio sam jutros da potpisem izjavu, nema vise ono da se navodi nego zaokruzis, racunarske i softverske usluge tako nesto, samo to ima sa racunarima,
28. sam povukao 1198$ -15$ provizija bitstampa, stavio da mi posalju evre, danas stiglo 907 evra na racun, provizija banke 600din

Zar ti nisi čekao novac sa MtGox-a?
 
jesam, i jos ga cekam, da sam znao da saljem sve na bitstamp, tu sam poslao mnogo manju sumu rekoh da isprobam za koliko stize, i naravno jos cekam

naravno :) sto zdravija konkurencija zadovoljnije musterije ;)

jos malo pa nestalo, taman da platim godinu za fax
 
Poslednja izmena:
A jeli mora da se bude verified na bitstamp,tamo sam predao dokumenta ima vise od 2 meseca,i jos me nisu verifikovali,pisao sam im i odgovorili mi da imaju veliku guzvu,pisao bih im opet,ali na sajtu pise izricito da se NE salje ponovo mejl ako je u vezi istog problema!.sta da radim,jel mogu i ovako unverified da prodajem bitcoine i povlacim na Intezu?.
 
Nazad
Vrh Dno