Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

eeeee nema veze ja nisam puno nakuckao ali bez obzira na ovaj pad ocekujem narednih 7 dana da ce da ode preko 220e :smoke:
imam neki osecaj,ali nemoj neko da me slusa pa da me vija posle :laugh:
optimizam rullez
 
raste!!!
buy-it-now-button-300x300.jpg
 
Ja kupio malko po 113e,pa jos malo po 80e.....e sad videcemo sta ce biti.Sad bi jurio LTC po2,6$ ali nemam dolare,sve mi u evrima
 
Poslednja izmena:
pasce bitcoin lepo sada.Neko je prodao mnogo novcica.:-devil-:
 
@ Book
ako vec znas da citas signale i ostale te berzanske mutljavine onda bi mogo da nam postanes nekakav savetnik a mi cemo te nagraditi adekvatno :smoke:
 
... Edit: A valuta koja ima oscilacije za vise od 50% DNEVNO i nije neka ozbiljna valuta.

Heh, pa nije ovo NYSE. Nema ovde "circuit breakera" pa da zaustave trgovinu kad počne da pada berza.
Moralo je da padne, nerealno je skočilo preko 200e. Nema mesta za paniku, ponovo će početi da raste, možda ne tako brzo, ali ipak hoće.
Mnogi su se nadali padu vrednosti da bi kupili još BTC, potražnja je tu ali su mnogi sajtovi pod DDoS napadima.
Broj potencijalnih transakcija nije ni približno toliko veliki da bi MtGox ONOLIKO lagovao.
 
Going upppp :D
 
Danas sam se opet igrao "berze" i sve evre opet prebacio u bitcoin i postavio automatski da mi vrati nazad u evre kad bitcoin dodje do 210eur. Otisao na neki klinacki rodjendan, sve super strava - dodjem kuci da vidim da li je prosao nalog kad ono bitcoin 67 EUR ;)

U glavi racunam cist gubitak od oko 580eur i mislim se zbogom moje letovanje ;)

Ljut na sebe sto sam se vec tri puta opekao iako sam rekao da cu sve da prebacujem u evre taj isti dan kad nesto iskopam i opet krenem halapljivo da cinculiram. Na svu srecu krenulo je da se penje opet pa ovih 580 eur gubitka bivaju sve blazi i blazi gubitak :)

Mislim da bi mogao da kacim sve svoje poteze na menjacnici a vi pratite i radite sve suprotno - i ima da profitirate :D
 
Kakve su ovo oscilacije...?
Pogledam Sell:89e ... Posle 10 sec pogledam Sell: 98e... mislim...
 
Sto na oglase, odmah se javite kod mige-a na PM, sve ce da otkupi parama koje je skupljao da bi uzeo ASIC :D
 
Kakve bre oglase, sa quadfire smo spremni za next gen igre. :d
 
Neko od vas gleda koliki je volume na btc? Normalno da se muti
 
@Srga
Ja neznam ja bi pukao, mislim da bi polupao sve po kuci od grafi do ploce itd...
Ja sam se pojeo sto nisam prodao dan kasnije sve novcice za 145eu nego prodao sve po 125eu inace ja sam za mesec dana skoro isplatio vise od pola investicije a sad cemo da vidimo kako ce da bude ako bude ova cena trajala ovako niska duze vreme bice ko za vreme sankcija ko prezivi pricace.
 
Danas sam se opet igrao "berze" i sve evre opet prebacio u bitcoin i postavio automatski da mi vrati nazad u evre kad bitcoin dodje do 210eur. Otisao na neki klinacki rodjendan, sve super strava - dodjem kuci da vidim da li je prosao nalog kad ono bitcoin 67 EUR ;)

U glavi racunam cist gubitak od oko 580eur i mislim se zbogom moje letovanje ;)

Ljut na sebe sto sam se vec tri puta opekao iako sam rekao da cu sve da prebacujem u evre taj isti dan kad nesto iskopam i opet krenem halapljivo da cinculiram. Na svu srecu krenulo je da se penje opet pa ovih 580 eur gubitka bivaju sve blazi i blazi gubitak :)

Mislim da bi mogao da kacim sve svoje poteze na menjacnici a vi pratite i radite sve suprotno - i ima da profitirate :D

Nesto slicno sam i ja uradio :d, ali meni cuka mirna, cekam naredni balon pa makar bio i za 6 meseci ;), bole me uvo :p :wave:....
 
Danas sam se opet igrao "berze" i sve evre opet prebacio u bitcoin i postavio automatski da mi vrati nazad u evre kad bitcoin dodje do 210eur. Otisao na neki klinacki rodjendan, sve super strava - dodjem kuci da vidim da li je prosao nalog kad ono bitcoin 67 EUR ;)

U glavi racunam cist gubitak od oko 580eur i mislim se zbogom moje letovanje ;)

Ljut na sebe sto sam se vec tri puta opekao iako sam rekao da cu sve da prebacujem u evre taj isti dan kad nesto iskopam i opet krenem halapljivo da cinculiram. Na svu srecu krenulo je da se penje opet pa ovih 580 eur gubitka bivaju sve blazi i blazi gubitak :)

Mislim da bi mogao da kacim sve svoje poteze na menjacnici a vi pratite i radite sve suprotno - i ima da profitirate :D

Odakle to to 67e ? Pratim sve i minimum koji sam video je bio 80e
 
Nazad
Vrh Dno