Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Kako otključati Sony Xperia J ?
 
Da li može na tom sajtu da se otključa Samsung GT-I8190, S III mini?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Sony Xperia E3

Pozdrav,da li moze neko meni da otkljuca Sony Xperia E3
ja neznam engleski ako bi mi neko pomogao bio bi mu puno zahvalan


IMEI 355290068623857
 
Kreni da ucis. Nema ti druge jer danas si bez engleskog kao bez glave!
 
^ Hm, pa ne zna baš ni Srpski. High expectations! :smoke:
 
Kako se otključava LG p720?

Kada ubacim SIM karticu MTS ili VIP telefon ne reaguje,kao da nisam ni ubacio karticcu....
Mislim da kada je kodiran a ubaci se neodgovarajuća kartica onda traži da se ukuca kod.Kod mene ne traži kod...

Možda je telefon zaključan na neku stranu mrežu pa iako ubacim TELENOR karticu opet neće raditi...
Kako da znam da li telefon zaključan na neku domaću ili stranu mrežu?
 
2945#*720# pa ako u prvoj ponudjenoj opciji trazi network code, onda je zakljucan...ako pise nesto poput "permanently locked/unlocked" ili tako nesto onda je sim free...
 
Ukucao sam 2945#*720# i ne pojavljuje se rubrika gde treba ukucati kod.Pojavi se nešto kao meni

NETWORK LOCK
SERVICE PROVIDER LOCK
NETWORK SUBSET LOCK
CORPORATE LOCK
SIM/USIM LOCK

Ako kliknem na bilo šta dobijem: YOUR PHONE IS NOT PERSONALIZED
 
Napisao sam ti da gledas prvu ponudjenu opciju, znaci NETWORK LOCK...
Posto ti tu ne nudi opciju da ukucas kod, nego izbacuje neku poruku, postoje tri mogucnosti:
1. Telefon ti je sim free
2. Telefon ti nije GSM nego WCDMA(ako npr.nema mrezu sa nekom domacom ispravnom karticom)
3. Ne valja ti sim citac/neko kolo na ploci/antena itd.
 
Ne znam...ali verovatno ti telefon nije CDMA cim ima sim slot...ako je iz Amerike, Sprint cesto zna da ima CDMA telefone ako se ne varam...
 
Molim vas pomozite mi, imam telefon Alcate OT990, star je dosta, nisam ga koristio, zakljcuan na telenor mrezi, kupio sam telenorovu karticu i pita pin kod. Ne znamz asto. Moze li nekako da se sredi to?
 
Kucao sam default pin 1111 ali ne radi. Ovo mi kaze "SIM network unlock PIN". Da cega moze biti?
 
Имаш телефон закључан на Теленор а тражи пин за мрежу? Нешто се овде не слаже.
 
Имаш телефон закључан на Теленор а тражи пин за мрежу? Нешто се овде не слаже.

Ni meni se nesto ne slaze :) Kazem pokusao sam sa 1111 ali ne radi. Da li ima veze sto sam ja njega rootovao pre jos, mada sada sam ga vratio na fabricki, tj ne znam da li ima veze sistem sa tim. Sta moze biti?

Ne znam da li sam napomenuo ali Telenorova je kartica, bas sam zato i kupio jer je telenorov telefon.
 
Одеш у Теленор, кажеш да си купио код њих картицу и да је не прихвата телефон који је закључан на њихову мрежу ...
 
Poslao mail telenoru za kod ( istekle 2 god ugovora), Odgovorili posle 2 nedelje da su poslali Soniju zahtev za kod..
Interesuje me,jel ima neko iskustva koliko treba proizvođaču da odgovori.

Sent from my D2303 using Tapatalk
 
Dobro jutro kolege.
Imam 2 telefona Sony E3 kodirana na MTS mrežu.
Imate li preporuku za pouzdan sajt ili servis koji bi odradio otključavanje uz pristojnu cenu, jer sami telefoni ne vrede mnogo.

Hvala !
 
Toliko znam. Da mogu, trazio bih.
Kupio sam ih preko oglasa, ugovori nisu na moje ime.
 
Jel trazio neko skoro od mts-a da mu otkljuca iphone nakon isteka ugovorne. Hteo sam da im posaljem zahtev mejlom pa me zanima ako je neko slao, sta sve treba da se napise u mejlu?
 
Nazad
Vrh Dno