Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Pročitaj opet ovaj post

Cao ekipa,

za sve clanove Benchmark foruma koji su registrovani minimalno 1godinu i koji imaju preko 75postova, saljem kodove za otkljucavanje BESPLATNO, kao doprinos ovoj zajednici i zbog toga sto ga koristim kao korisnik duze vrijeme i zato sto mi je pomogao vise puta.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da odnese mob u najbližu radnju za servis mobilnih telefona

Trebalo bi modovi ovaj thread definitivno da se zatvori, makar da više ne smaraju sa zahtevima.
 
Da li se može dobiti kod za otključavanje HTC Desire 530 telefona?
Mreža je VIP
IMEI: 354773072753647
Hvala unapred!
 
Moze samo ti treba daljinac od samsung televizora i kucas 2xgore 3xdesno 8724954 enter,bice otkljucan u roku od 24h ;)
 
Poslednja izmena:
A zasto od samsunga na htc?Nemoze neki drugi?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Imam jednu staru nokiu E da li moze da se otkljuca jel vredi postavljati ovde imei??
 
ne vredi, ova tema je par godina mrtva, al niko ne konta...
 
Kako mrtva, vidis da ljudi pisu u njoj.
A onima koji ispunjavaju uslove se izadje u susret. :)
 
Član epidemija se povukao, ne rešava više ništa besplatno.

Logično, čovek je pokazao da sve dobro funkcioniše, da je totalno fer i korektan. Ako ti nešto treba pm pa dobiješ sajt i kupuj brate do mile volje kad znaš da je sigurno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čovjek se povukao je nije mogao da se odbrani od indijanaca čiji je prvi upis na forumu bio: može li kod za otkljucavanje telefona xy.
 
I ne samo prvi, već im je to i jedini upis na forumu. Svrha registrovanja na forum je da bi dobili besplatno kod za otključavanje telefona, iako su pročitali pravila koje je čovek napisao.
 
I to.. Balkanci krastavac..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
imam android lg p350 zakljucan na mts ne daju mi sifru zna li neko sifru da mi da da odklucam
 
telefon SAMSUNG GALAXY YOUNG GT-S6310
IMEI: 356268-05-785614-1 Zakl;jucan na VIP mrezu.
Kako ga otkljucati? Hvala!
 
Otići u servis ili preko neta naći neki unlock code.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A da neko zaključa ovu temu, da je padobranci ne oživljavaju svakih 10 dana... Čovek je više puta napomenu kome hoće da izađe u susret a to se nije poštovalo. Prestao je da otključava telefone što je sasvim razumljivo...
 
Pa svaka mreza je duzna da da kod za otkljucavanje telefona sa mreze po isteku ugovorne obaveze. Ja sam licno otkljucao u vipu 2 telefona. Nazove se call centar, daju se podaci koje traze, izmedju ostalog i IMEI i nakon par dana posalju ti kod sms-om.

Послато са Lenovo K920 уз помоћ Тапатока
 
Meni su u Telenorovci trazili samo IMEI telefona i po tome su znali da li je uzet kod njih. Poslali su mi na mail kod i uputstvo za otkljucavanje. Nikakav ugovor mi nisu trazili.
 
Ja sam imao iPhone koji je bio zaključan na ATT i poslao sam im mail da mi otključaju telefon, nema šanse bez računa ! Tako da sigurno praktikuju i neke ostale mreže to traženje ugovora/računa...
Posle platio par dolara na ebay-u i otkljucao ga :). Imate i za ostale telefone pa pogledajte na ebay-u

Sent from my Lenovo Z90-7 using Tapatalk
 
Kod naših operatera je dovoljno ime i prezime vlasnika ugovora, broj telefona sa kojim je ugovor uzet, jmbg korisnika i imei telefona.. Ja poslao telenoru za druga iako nije bio vlasnik ugovora. Na Twitteru pisao i dobio uputstvo i kod na mail za manje od 10 min..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod naših operatera je dovoljno ime i prezime vlasnika ugovora, broj telefona sa kojim je ugovor uzet, jmbg korisnika i imei telefona.. Ja poslao telenoru za druga iako nije bio vlasnik ugovora. Na Twitteru pisao i dobio uputstvo i kod na mail za manje od 10 min..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ček,imao si sve ovo gore navedeno? Pitam jer imam tel zaključan za telenor,(uzet preko oglasa).A od podataka mogu samo imei broj da im dam.
 
Ček,imao si sve ovo gore navedeno? Pitam jer imam tel zaključan za telenor,(uzet preko oglasa).A od podataka mogu samo imei broj da im dam.

Pa da, poznavao je vlasnicu ugovora od telefona. Pa možeš da kontaktiraš osobu i objasniš šta i kako i zašto ti treba.. Tačnije tražili su mi poslednje 4 cifre jmbga..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ćao ljudi, da li neko može da mi nabavi NCK kod za Samsung SGH C270?
Nosio sam ga u radnji, traže mi 1600 dinara, nije da sam stipsa ali mnogo je bre...
Ako neko može da pomogne hvala mu unapred.
 
Ček,imao si sve ovo gore navedeno? Pitam jer imam tel zaključan za telenor,(uzet preko oglasa).A od podataka mogu samo imei broj da im dam.

Evo ja sam uzeo telefon preko oglasa i dobio sve podatke od prodavca i nije mi otključan telefon jer je uzet preko firme. Kada je telefon uzet preko firme mora firma na memorandumu da pošalje zahtev za otključavanje, u prevodu nemoguća misija, jer se firme time ne bave osim ako niste zaposleni kod njih.
 
Nazad
Vrh Dno