Šta je novo?

Benchmark Vox Populi: Naj igra (GOTY :)) 2010.

Najbolja igra, od ponuđenih, u 2010. godini je...?

  • StarCraft II: Wings of Liberty

    Glasovi: 69 28.9%
  • Gran Turismo 5

    Glasovi: 31 13.0%
  • Call of Duty: Black Ops

    Glasovi: 37 15.5%
  • God of War III

    Glasovi: 18 7.5%
  • Mass Effect II

    Glasovi: 66 27.6%
  • Red Dead Redemption

    Glasovi: 18 7.5%

  • Ukupno glasača
    239
  • Anketa je zatvorena .
Да ли модератор може да промени гласање? Променио бих глас, ако није проблем :)
 
->




Dodajte Amnesia: The Dark Descent i S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat.

Onda je sasvim logično da univerzalne teme budu grana ispod dela foruma "Games (novi forum) !!!", a ne ispod podgrane "Igre za PC". Ali sa ovakvom listom ni to nema nekog smisla.

Pametnije bi bilo dati po desetak naslova za PC, desetak naslova za konzole, i napraviti glasanje koje će imati smisla. Ovako, nečiji subjektivan ukus još više je došao do izražaja jer je anketa napravljena kao univerzalna (neuspeo pokušaj), i to sa tri naslova za konzole, i tri naslova za PC. Ali je važno znati da na toj listi imamo samo jednu igru koja je samo za PC platformu, dok sa druge strane imamo čak tri igre koje su samo za konzole, a ostale 2 su multiplatform. Kao rezime, oni koji imaju samo konzole imaju izbor od 5 naslova za koje mogu da glasaju, a oni koji imaju samo PC imaju izbor od 3 igre za koje mogu da glasaju. Fair Enough? NOT!

Očajno.
 
Poslednja izmena:
Mišljenja se ređaju, a nijedno nije pozitivno:p
 
Mass Effect 2 definitivno- priča izvođenje grafika, sve sve sve, nema trenutka kad sam igrao da sam pomislio kako je nešto dosadno... možda malo lošija priča od prvog dela ali sve ostalo bolje... blizzardove igre odavno ( od wotlka) u najmračnijem delu dupeta, i dalje je tu taj blizz multiplayer ali to je sve
 
Zasto neko ne napravi novu listu ? Ovo je bzv, de je BC2, Civ5, i sta ce ovde konzolne igre ?
 
ME 2 je jedan od retkih uspešnih primera "streamlininga"i lagano bolja igra od prvog dela, ako se uzme u obzir da prvi deo ne pretenduje da bude pravi RPG. Prepoznali su i izbacili ono što je bilo loše u prvom delu koji je bio loš šuter i još lošiji RPG i pretvorili igru u ono što je trebala da bude od početka - TPS sa fokusom na (jednostavne) dijaloge. Kad već ne mogu da naprave igru blizu kvaliteta Deus Ex-a i Bloodlines-a (a budimo realni, ne mogu), ne treba ni da naprave nešto što pokušava da bude ono što nije. Tako da shin nije daleko od istine, tri igre (SC2, RDR i GT5) + ME2 su većina liste. No, sve se ipak na kraju svodi na individualan izbor.

Slažem za sve ovo u vezi sa ME2, ali su pošteno zasrali i razočarali sa završetkom. Onaj terminator ripper ne znam šta im je trebao :wall:
 
Prepoznali su i izbacili ono što je bilo loše u prvom delu koji je bio loš šuter i još lošiji RPG i pretvorili igru u ono što je trebala da bude od početka - TPS sa fokusom na (jednostavne) dijaloge.

TPS? Napucavanje je odradjeno, blago receno, ocajno. Jos gore od prvog dela, ako je to uopste moguce...

Fokus na dijaloge? Pa to je ubedljivo najpateticniji deo igre, uz scenario. :)

Prica u kecu je makar imala kakvu-takvu strukturu, koherentnost i smisao. Dvica se svodi na vozikanje po svemiru i skupljanje druzine, na koje otpada 99% igre, a iskreno, ne zna se koji od tih likova ima jadnije uradjen back story. :) Na kraju se sve smandrljava u poslednjih 20 minuta, uz nezaobilazni cliffhanger kraj.

Neke od igara koje si ti nabrojao u svom predposlednjem postu mnogo vise zasluzuju mesto na best of listi od ME2.
 
Fallout:New Vegas
 
StarCraft II: Wings of Liberty
.
.
.
.
Mass Effect II
 
Ma ko da je bitno dal je za PC, moj glas je otiso RDR-u koji je stvarno najveca majstorija godine.
 
Nijedna. Igre u poslednjih godinu-dve su blago receno - uzas! Tu do 2005-6. je zlatno doba gaminga. :D

Nego je problem sto i ja starim, tako da nije bas merodavno. :p
 
Poslednja izmena:
...to zato sto su igre postale dibidus lose... prave ih samo pare da uzmu boraniji...
 
Poslednja izmena:
father-reading-to-children.jpg


Znate, deco, nekad su pravili igre za džabe, i godišnje smo imali 20 legendarnih igara svakog žanra.
 
^ Ne, ali smo onda bili 10+ godina mladji, a u tom uzrastu ti je sve legendarno. :p
 
Tačna istina :)
 
odlicna tema ako imate xbox 360,ps3,i pc
smesno a ni jedna od ovih igara ne zasluzuje tu nagradu
ja glasam za black ops kao za najgoru igru u 2010

a ovo je podforum PC IGRE!
 
Poslednja izmena:
i jos gt5 koji je fail-ovao. treba bojkotovati glasanje. : )))
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
A opste je poznato da su konzole namenjene za ozbiljnu publiku (sarkazam)...
 
ne skreci te sa teme.

sta je falilo onom nacinu od prosle godine sa tri predloga za igru godine? prvu je filipenko postao mnogo kul za forum pa nam sad njegove recenzije bodu oci na vrhu sajta i otvaraju se teme posebne o njima, sad jos on i sastavlja ove liste i ti o meni pricas?
 
^^Ček ček, ja sam rekao da sumnjam da je filipenko sastavljao listu a ne da je to tačno.
 
battlefield bad company 2
 
Zašto se stvarno ne oglasi taj koji je sastavljao listu, da sa njim komentarišemo? Ne dižemo revoluciju ovde, ali šta sad autor liste beži od kritike, zaštićen oštricom forumske sablje:p
 
Znate, deco, nekad su pravili igre za džabe, i godišnje smo imali 20 legendarnih igara svakog žanra.

Ok, bilo je legendarnih igara ali ne bas dvadeset godisnje, ne moze se reci da ni u novije vrijeme ne izlaze dobre igre. Evo ja mogu nabrojati 20 ako ne legendarnih onda 20 odlicnih igara samo iz ove godine. ;)

Inace ova lista je ocajna. Ja da sam sastavljao ovu listu mene bi bilo sramota.:d Mislim sta ce GOW3, GT5 i RDR u Pc Igrama?! Gdje su R.u.s.e, Civilization 5, Lara Croft, Deadspank, Transformers, Bioshock2, Stalker:CoP, Asasins Creed 2, Fallout: NV, Pes:2011, NBA 2k11, Amnesia... i ostali?? Glavno je da je CoD: Black Ops tu. Ajde da je stavljena lista od top 10 ili tako nesto nego ovako se ne zna na sta lici.:crash:
 
Nazad
Vrh Dno