Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija


Zvao sam dva sa tog spiska i ili nemaju uopšte ili nemaju u odgovarajućoj boji. ( :

Sad sam našao neki kliklak shop sa dosta niskim cenama pa ću njih da zovem da vidim imaju li nešto od toga uopšte. Lulu sam naručio, ali rogova takođe nema (ima na sajtu, nema na stanju...).
 
Poslednja izmena:
Evo i namontirano:
Pogledajte prilog 286865
kao što se vidi, vrlo je knap npr prednji blatobran od sajli
Предњи ће имати функцију, али задњи не. Биће теби мокре ноге сигурно.
Него, по мом укусу ти блатобрани нису за такав бицикло. Једноставно кваре изглед! Бицикл је савршен, ја би га на зид окачио уместо слике [emoji2]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
To je isti princip kao ("čuvena") sedišta iz Lidla
Gledao sam ih ranije i mogu da ti kažem da meni mnogo više odgovaraju od klasičnih modela. Jeste vrlo inidivdualna kategorija, ali još par mojih prijatelja koji su seli i probali, posle toga su kupili takva.
 
To je isti princip kao ("čuvena") sedišta iz Lidla
Gledao sam ih ranije i mogu da ti kažem da meni mnogo više odgovaraju od klasičnih modela. Jeste vrlo inidivdualna kategorija, ali još par mojih prijatelja koji su seli i probali, posle toga su kupili takva.

Hvala, bitno mi je zbog rupe. cheers
 
Ja na city biciklu imam odlične SKS velo 42. Oni se provlače izmedju gume i viljuške/rama. Nemaju žicu i landaraju, to me toliko nervira da sam sad naručio žice za učvršćivanje.
Problem kod drumaša je u prostoru koji je na raspolaganju iznad gume i ispod viljuške, ovo što si ti okačio je koncept kao sks velo - ide kroz taj prostor

Ja se razmišljam izmedju r1/r2 ili zefal croozer/swan.

Stigle žice. Vrhunski kvalitet jery - made in Germany :D
Bez zavitlavanja, odlični branici i još bolje vezanje s ramom, radni konj je sad još utegnutiji:

Z0QwWbo.jpg
02obKiT.jpg
1pF52UX.jpg
P3hAzSv.jpg

@crespo - primeti sedište sa federima :p
 
Poslednja izmena:
Stigle žice. Vrhunski kvalitet jery - made in Germany :D
Bez zavitlavanja, odlični branici i još bolje vezanje s ramom, radni konj je sad još utegnutiji:

Pogledajte prilog 286917
Pogledajte prilog 286918
Pogledajte prilog 286920
Pogledajte prilog 286922

@crespo - primeti sedište sa federima :p
Lepse bi leglo na drumasa to sa federima taman bi se uklopilo i sa blatobranima i pedalama [emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 

po toj ceni ne
https://www.aliexpress.com/item/328...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

nije nenormalno da to toliko kosta u domacoj maloprodaji, ali zasto platiti visestruko vise ako ne moras.

Inace, postalo mi je jasno zasto su cene nekih stvari za bajseve kod nas tako skupe. Carina na bici delove nema ispod 10%. To mozda izgleda kao sitno, ali to se dodaje na trosak dela zajedno sa shippingom pa onda ide PDV. Cak i sa malom marzom to ispadne duplo jace nego kod dobavljaca u inostranstvu.
 
Lepse bi leglo na drumasa to sa federima taman bi se uklopilo i sa blatobranima i pedalama [emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
Idem da kupim retrovizor i trubu patkicu iz ovih stopa...
Za drumaša :)
 
Poslednja izmena:
Free shipping, čekam da stigne, četkice za roombu konkretno, 3 USD:

Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Dajte neku preporuku za neki servis, ovom lokalnom dajem crveni karton. Ni sa serviserima u PB nisam bas nesto odusevljen. Trebao bih tocak centrirati, mozda servisirati kocnice i vilu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kako to misliš, piše Srbija. Kargo saobraćaj ide bez problema.

Па и не иде баш.... ја сам поручивао у 2 наврата од различитих радњи брзиномере, али послије 5 дана и једни и други су ми рекли да се извињавају и да ипак не могу да испоруче артикал и моле ме да их разумем.
Послије у некој трећој продавници питам поруком без претходног наручивања, рекох друже, можете ли ви ово мени испоручити у Србију како и пише на сајту за 1.23е shippinga... кад он 2 дана послије одговора "sorry we cant".

Тако да сам и ја (нажалост) одустао од Алија, изгледа да ћу морати да бацам дупле паре и тражим по нашим огласима.


Имао бих и једно питање за вас који сте возили дунавским крајем ка панчеву... зна ли ико из које тачке постоји превоз на Белу Стену, и колико је он учестан, постоји ли неки број телефона неког чамџије, или како то већ иде?
 
Имао бих и једно питање за вас који сте возили дунавским крајем ка панчеву... зна ли ико из које тачке постоји превоз на Белу Стену, и колико је он учестан, постоји ли неки број телефона неког чамџије, или како то већ иде?


Ima par godina kako sam bio tu, a redovno sam se vozikao i nasipom i drumom. Mada, sad imam limitirane informacije, ali bolje išta nego ništa. :)

Kad je sezona, a obično počinje u ovom mesecu, prevoz (čamcem) je gotovo konstantan. Najviše zavisi od nivoa Dunava, pa nekada sezona ne može da krene dok se Dunav ne povuče. Cene su bile oko oko 100-150 dinara za prelaz ili u oba smera 200 dinara. Bilo pre par godina, nove informacije nažalost nemam.
Lokacija, nekim čudom je i Google Street View zašao ovde je ova sa linka (okrenuo sam pogled ka Dunavu i pristanu za čamce). Ima i sa druge strane - iz Višnjice prevoz, ali taj deo tek nemam pojma. :) Kontakt telefon čamdžije nažalost nemam, a sećam se da je bio zapisan na tabli okačenoj o drvo. Mada, kad god se tamo pojaviš u sezoni (posebno kad je lep dan) nema šanse da ćeš čekati dugo na čamac.

Imaš 2 opcije ako ideš bajsem - preko nasipa ili pančevačkim drumom. Nasip je sad pokošen, pa se može voziti po vrhu istog, dok je drum... pa drum. Ima žuta traka, 108-ica prođe jednom u 3 godine i jedini pacijenti koji voze tj. pretiču njom su ovi što vože BG-PA sa Multiplom. Ako ideš drumašem, definitivno drum. Nasip može treking ili mtb lagano, jer ipak nije toliko utaban za drumaša. Mislim možeš ti da ga provučeš gde hoćeš, ali što razbijati bicikl bez potrebe.


Ovo narandžasto (posle silaska sa pančevačkog puta nakon 300-400m) je makadam/tucanik, koji je sad više neka mešavina zemlje/peska/kamenčića. Kad je sezona, taj narandžasti "makadamski" put je popunjen sa automobilima na obe strane.
 
Poslednja izmena:

Fala, ali poručih već preko ovog KlikKlak-a. ( :
Kontaktirao sam brdo prodavaca, što oglasa sa KPa i Cikloberze, što prodavnica i nigde nisam našao baš ono što mi treba. Ili nemaju uopšte ili nemaju u toj boji/kombinaciji ili nemaju sve što mi treba. Naručio sam preko ovih nosač, bidon i rogove za moj bajs. Stiže tek za 6 do 10 dana, ali, ako stigne uopšte, iskoštaće me oko 1000 dinara manje nego da sam uzimao drugde. Jeftinije je nego na drugim mestima (tipa rogovi su 340 dinara, a u ostalim radnjama su trenutno 750+) i imaju brdo stvari u ponudi pa plaćaš samo jednom slanje. Javljam utiske.

Stigla mi je lula. Odgovara, mnogo je udobnija vožnja sada, deluje čvrsto, ali je teška ko tuč, bez obzira što je aluminijum (bar duplo teža od fabričke). Uzeo sam i SunDing 576A brzinomer i sviđa mi se. Malo je bilo frka da se postavi senzor na točku (ili je daleko ili potkači kablove od kočnica), ali uspeo sam da ga namestim i radi fino. Ima gomilu opcija, jako fino rešeno pozadinsko osvetljenje, veliki ekran, korisno je što ima daljinsko dugme, a čak i termometar izgleda pokazuje pravu temperaturu. Imao sam i ranije njihov brzinomer i generalno sam zadovoljan kvalitetom.
 
Dajte neku preporuku za neki servis, ovom lokalnom dajem crveni karton. Ni sa serviserima u PB nisam bas nesto odusevljen. Trebao bih tocak centrirati, mozda servisirati kocnice i vilu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Nomad u Vojvodjanskoj.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Dajte neku preporuku za neki servis, ovom lokalnom dajem crveni karton. Ni sa serviserima u PB nisam bas nesto odusevljen. Trebao bih tocak centrirati, mozda servisirati kocnice i vilu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Marko, Sportofis, Radnička 39. Zna šta radi, ljubazan i pošten - po mom iskustvu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Meni je PB bio super prvenstveno zbog lokacije, ali necu vise tamo ići. Nije to više zadovoljstvo kao što je vilo, vidi se da imaju neki problem.
E sad, većina drugih servisa je baš nedosutpno. Ove što ste naveli, ja iskreno ne znam kako otići do tamo i to mi je baš problem. Mogu u jednom pravcu na bajsu, ako nije u lošem stanju, ali nazad moram pešaka ili busem (užas jedan), a onda po bajs isto tako.
Ako treba da pakujem bajs u kola zbog servisa, onda mogu i u Aranđelovac da odem.
 
KlikKlak... Stiže tek za 6 do 10 dana, ali, ako stigne uopšte, iskoštaće me oko 1000 dinara manje nego da sam uzimao drugde...

I javili mi danas da nemaju ništa od poručenog na stanju... ( :
 
Marko, Sportofis, Radnička 39. Zna šta radi, ljubazan i pošten - po mom iskustvu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Još jedna preporuka za Marka. Ako dolaziš do Ade, on je 200m dalje.
Edit: meni kliklak već tri nedelje ne vraća pare za nešto što nisu imali na stanju.
 
Poslednja izmena:
Nisam im dao pare, samo po preuzimanju. ( :
 
Nešto drugo davno naručivah od Kliklak, nisu mi nešto bili ažurni i poslovni. Dok, npr, nedavno pozitivna iskustva sa TotalBike - notifikacije na email, tracking kad pošalju, stiglo baš brzo... Ako nekom znači informacija.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Hvala na savetima, nema mi druge nego bajs u kola

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno