Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Drustvo imam pitanje, dai postoji neka dobra off road navigacija za nasu zemlju. Sta vi koristitie?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Šta je to off-road navigacija?

Strava i orux nisu dovoljni?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Misli na Garmin i sličnu boraniju (istina, ima ih jako malo). Tu su još i Magelan i par sitnih.
Video sam i da neki ruski softver baziran na topo mapama ima fenomenalnu pokrivenost, ali on baš i nije klasična navigacija.
 
Šta je to off-road navigacija?

Strava i orux nisu dovoljni?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ok shvatam nisam lepo napisao i objasnio. Po kopaoniku cu se voziti ovog leta, po obroncima tacnije, poznajem kraj dobro ali imam na umu turu za koju bih voleo da imam nesto da mi asistira na android telefonu.
Posto se nisam. Bavio takvim stvarima uopste nemam ideju koje programe da gledam uopste bilo na play store ili po netu...

Isto razmisljam ako ima neki program koji moze da me isprati dok vozim i da sacuvam putanju da u buducnosti to mogu da podelim s nekim ko bi mozda isao da vozi tu turu.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Strava, Viewranger, Map My Ride...Garmin

Mada čak i GMaps mogu da posluže.
 
Poslednja izmena:
On ipak misli na telefonsku navigaciju :)

probaj onda stravu, ona ima mape, rutu kreiras direktno na sajtu ili ako vec imas neki postojeci trek koji hoces da pratis aploadujes na sajt pre voznje, i onda izaberes pre pocetka voznje tu rutu.
U isto vreme ona ce snimati kuda si prosao.

Strava ima dosta detalja, i moze da ti deluje malo konfuzno jer sluzi i za detaljnu analizu voznje.
 
Poslednja izmena:
Momci hvala na brzim odgovorima. Stravu cu pogledati detaljnije, na brzinu sam pogledao i deluje da ima svasta zanimljivo.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ja korisim Runtastic Road bike. Ima i Mountain bike, ali nju jos nisam imao prilike da isprobam, skoro sam je provalio.
 
Koja je realna cena ovog bicikla, 3 x 8 deore 29er
326b97323f6ba1de9b9ca786178ce2fe.jpg


Honor 8 X
 
Bas tako, cena polovne stvari je relativna stvar pa nekad moras i da preplatis.
 
Ne vidim lepo na slici ali ako je ovo jos i pogon sa supljom osovinom za te pare ima da se navozis, samo odrzavaj pogonsku grupu u smislu proveravaj i menjaj lanac na vreme.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pozdrav ekipo! Moze li neko da da dobar predlog za jako prednje svetlo? Budzet je do 3000din . Pre neko vece je neki matorac vozio bajs,znaci neki reflektor je nabacio ispred,oslepeo sam ali sam bio i jako ljubomoran :D Verujem da je bilo ovo pitanje ,ali ako je neko rasplozen neka da neki predlog :D Hvala unapred!
 
Na koju najjacu verziju mislis? Onu od 600 lumena ili onu sa duplim svetlima (1600 lumena)?
Verovatno cu i ja ovo da narucim. Kad vec pricamo o svetlima, koje zadnje svetlo preporucujete sa aliexpressa da se upari sa ovim gore?
 
Poslednja izmena:
Imam od 600 lumena. Svidja mi sto nema eksternu bateriju koja mora da se montira na ram.

Jaka je lampa. Kada radi na najslabijem modu, lepo osvetljava, a pogotovu na najjacem modu.
O strobu da ne pricam, to je tek ludilo. To jedino palim kada idem nizbrdo gde ima dosta ljudi, po danu je palim. Vide ljudi refleksiju na saobraćajnim znakovima pa se okrecu i pomeraju se.



Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Imam od 600 lumena. Svidja mi sto nema eksternu bateriju koja mora da se montira na ram.

Jaka je lampa. Kada radi na najslabijem modu, lepo osvetljava, a pogotovu na najjacem modu.
O strobu da ne pricam, to je tek ludilo. To jedino palim kada idem nizbrdo gde ima dosta ljudi, po danu je palim. Vide ljudi refleksiju na saobraćajnim znakovima pa se okrecu i pomeraju se.



Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Pa izgleda da se isplati :D i po slikama sto gledam po Aliju bas deluje da bljesti . Mene si ubedio pa cu je naruciti ovih dana. Hvala na pomoci :D
 
Na koju najjacu verziju mislis? Onu od 600 lumena ili onu sa duplim svetlima (1600 lumena)?
Verovatno cu i ja ovo da narucim. Kad vec pricamo o svetlima, koje zadnje svetlo preporucujete sa aliexpressa da se upari sa ovim gore?
Ja sam uzeo ovo zadnje svetlo 3kom.
€ 7,06 31%OFF | Deemount 100 LM Rechargeable COB LED USB Mountain Bike Tail Light Taillight MTB Safety Warning Bicycle Rear Light Bicycle Lamp
http://s.aliexpress.com/mIZf67fe

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Za te i manje pare mozete da kupite xiaomi lampu, koja deluje dosta ozbiljnije.

ja imam xiaomi onu belu (stari model) platio 11-12$
 
Poslednja izmena:
Sace da vam dodje Sirius pa ste naheb@li :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo me ;)
Ovo zadnje svetlo je sasvim ok, ja imam nešto slično i ako zanemarimo to da mora da se drži taster 2 dana da bi se ugasila, sija odlično.
Nego gledam ono što je Johnny pomenuo (SS x2 klon) i mogu jedino da kažem: wau, WAAAAUUU, ovo je novo dno za SS X2 klonove, cela lampa za manje od 6$ WAUU, pitam se od čega li je napravljena! Gline! :d
 
Nazad
Vrh Dno