Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Expozicija ti je na auto a i boja svetlosti se menja kad iz mraka uključiš max tako da video ne prikazuje realno ono što bi se videlo očima uživo.
 
Može li preporuka za neki kršten brzinomer sa AE? Kupih jedan pre skoro 4 god, ali više ne radi - ne registruje okretanje točka.
Hvala!
 
Kakva su svetla iz Lidla, neko napisa gore da ima neka akcija, iskustva vredi li sta?

Honor 8 X
 
Ako pričate o svetlima, ja sam kupio ovo i zadovoljan sam.

US $12.59 55%OFF | MICCGIN LED Bike Super Bright Bicycle Light Lantern For Bicycle Cycling FlashLight USB Rechargeable Waterproof Lamp Accessories
https://s.click.aliexpress.com/e/2JANBWa4

Da sam znao da nije glomazno (po slici sam mislio da jeste) uzeo bih sa još jačom baterijom. Samo svetlo ne treba jače, možda za neki offroad u divljini, kada te nije briga koliko rasipa. Za grad, čak i put van mesta, sasvim dovoljno.
Jednom prilikom, osvetljavao sam put i ovome što je vozio ispred mene (crklo mu je zadnje svetlo pa sam vozio zadnji), njegovo prednje se nije ni videlo od mojeg, imao je neku malu bljeskalicu.
 
Poslednja izmena:
@crespo

Gresis :D ja uzeo prosle godine,prvo stvarno sto je kvalitetno uradjeno, drugo sto svetli ubija, a pogotovu kad upalis strob. I dosta jeftinije nego ovo tvoje.

@milko

Nema nista na tom linku

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Ima:

@milko
mislio si na ovu sa većom baterijom:
?
 
Poslednja izmena:
Ne sećam se koje tačno je to veće, a moje je to što si okačio screenshot. Ima dva obična moda, jači i slabiji + dva stroba.
 
Poslednja izmena:
Pošto pitaš za te jeftinije, nema tu puno filozofije, sa merenjem kadence ili bez, bežični ili žični, veličina ekrana, broj funkcija na ekranu, kapacitivni ili obični tasteri.

Ja imam ovaj,
US $10.18 48%OFF | WEST BIKING Cycling Speedometer 2.8'' Large Screen Waterproof 20 Functions Wireless and Wired Bike Odometer Bicycle Computer
https://s.click.aliexpress.com/e/dzkA8NWs

radi bez greške, ali bih preporučio sa običnim a ne ovako sa kapacitivni tasterima (komplikuje ako čeprkaš u vožnji ili nosiš u džepu), takođe ako postoji neki koji pokazuje srednju brzinu tokom vožnje (a ne onaj trend), to bi bio pun pogodak.

Pogledajte prilog 274433
 
Poslednja izmena:
@crespo

Gresis :D ja uzeo prosle godine,prvo stvarno sto je kvalitetno uradjeno, drugo sto svetli ubija, a pogotovu kad upalis strob. I dosta jeftinije nego ovo tvoje.

@milko

Nema nista na tom linku

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Ako si iz BG možemo da napravimo poređenje da pomognemo ljudima u odluci [emoji3]

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
Kome trebaju samo bljeskalice, ove za 200din iz Lidla sasvim dobro rade posao.
b8b016cf1ee7fc5e5ae5e33cff020060.jpg
 
Zamena baterija je skuplja nego svetla, osim ako se baterije ne kupe u Lidlu na popustu
 
i jos 3 godine garancija :)
 
Te kobrice su prevazidjeno svetlo.
Ja kad to vidim na necijem bajsu znam da ga iz supe vadi samo svake prestupne godine:D
 
Ja sam zato i kupio. Smaraju me deca za njihove bajsove a voze jednom mesečno i to po danu. Ovako, i vuk sit i ovce na broju.
A šta ja koristim, kačio sam u zadnjih par strana.

Svakako vidim problem i sa ovim jačim lampama. Dignu ih da im daleko bacaju pa biju pravo u oči onima iz suprotnog smera. Pogotovu mislim na ove modele bez gornjeg cut off-a ili na fabričke na elektro biciklima (bacaju skoro ko far na kolima). Na putu i nije problem, pošto smo razmaknuti ali na biciklističkim stazama gde idemo rame uz rame, već smeta.
 
Poslednja izmena:
ja koristim ovu, mala, lako se montira/demontira, brzo se napuni, nocu se skroz ok vidi
 
@crespo

Nisam iz beograda

Drugar kada upali pored mene kobricu, mislim da se i ne vidi +D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sta znam ja koristim te gumirane kineske. Po gradu ne treba jace, a volim kada me pogodi direktno u oci ta strob svetla sto kupujete, peku oci koliko je jako. Ne znam cemu tako sta ali ajde. Ako se vec kupuje treba uperiti ka dole a ne da izgube ljudi vid

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To baš kažem. Kada sam na stazi, oborim lampu i stavim slabije osvetljenje. Na kolovozu je podignem i pojačam. Ne vidim da drugi vide računa. Sreća pa većina još uvek koristi slaba svetla.
 
Poslednja izmena:
Grad je sirok pojam, ako ne treba u jednoj ulici u drugoj treba...
 


full susp gravel :)
 
I bez kočnica.
Pa da, one su suvišan deo :D

Ako mislimo na isti, to je ipak film, pričica, mada je meni bio interesantan.
Uostalom, pomenuh nekolko stranica unazad momka koji tera nešto takvo, i to nešto ide suludo dobro. Opet sam ga video pre neko veče.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno